« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przemysław Dąbrowski nie spoczywa na laurach

Przemysław Dąbrowski to zawodnik, który przyzwyczaił kibiców już do świetnych wyników uzyskiwanych w ogólnopolskich imprezach wysokiej rangi. Dla reprezentanta gminy Rzekuń sezon 2018 był kolejnym bardzo udanym w karierze, gdzie nie zabrakło sukcesów.


Reklama Początek sezonu dla Przemysława Dąbrowskiego to rywalizacja w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" w Ostrołęce, gdzie zawodnik z gminy Rzekuń odniósł pewne zwycięstwo. Można powiedzieć, że dla utytułowanego już lekkoatlety był to dobry rozruch przed serią startów i sukcesów. W kolejnym starcie w Żaganiu Przemysław Dąbrowski wywalczył Drużynowe Mistrzostwo Polski i awans na zawody Pucharu Europy. W kolejnych startach zawodnik z Rzekunia wygrał Leśny Bieg w Czarnowcu i Cross Szalonego Kurpsia w Ostrołęce. Następnie wraz z kolegami z Prefbet Śniadowo-Łomża zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski na 10000 m w Łomży.

 

Bardzo znaczącym sukcesem było zwycięstwo w XXIV Półmaratonie Kurpiowskim, gdzie zwyciężył po raz drugi z rzędu. Na swoim koncie zapisał także kolejny triumf w "Zabiegaj o-Borki" w gminie Olszewo-Borki, zwycięstwo w Grand Prix Traktu Brzeskiego i drugą lokatę w Siedleckim Półmaratonie. W 36 PKO Wrocław Maraton Przemysław Dąbrowski zajął ósme miejsce oraz trzecie w gronie Polaków. W kolejnym starcie w 6 PKO Rzeszów Maraton zajął trzecią lokatę, a sezon zakończył zwycięstwem w Półmaratonie w Ostrowi Mazowieckiej, odnosząc kolejne zwycięstwo z rzędu.

 

Przemysław Dąbrowski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.217 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2026
Komentarzy: 0
09:00, 18.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo