Sobota, 23 marca 2019 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Szóste z rzędu zwycięstwo seniorek Nike w III lidze

Siatkarki Nike Ostrołęka zapisały na swoim koncie kolejne zwycięstwo w rozgrywkach III ligi. Podopieczne trenera Tomasza Pakieły po raz drugi w obecnym sezonie odniosły zwycięstwo po tie-breaku, odnosząc zwycięstwo nad Iskrą Warszawa 3:2 i zdobywając ważne dwa punkty.

Konfrontacja rozegrana w Warszawie dla ostrołęckiego zespołu była bardzo trudna. W pierwszym secie podopieczne trenera Tomasza Pakieły odniosły zwycięstwo 25:17, ale w kolejnej partii zdecydowanie lepiej radziły sobie gospodynie i wygrały 25:16.

W trzecim secie ostrołęczanki powróciły do skutecznej gry w ataku i stawiając szczelny blok odniosły zwycięstwo 25:21. Iskra uważana za jednego z faworytów rozgrywek III ligi nie pozostała dłużna naszym siatkarkom i wygrała w trzeciej partii 25:21. W tie-breaku szalę zwycięstwa na swoją stronę przechyliły siatkarki Nike i zgarnęły dwa cenne punkty.

- To już nasze szóste zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach III ligi i wciąż pozostajemy niepokonanym zespołem - podkreśla szkoleniowiec siatkarek Tomasz Pakieła. - Spotkanie miało dość dramatyczny przebieg z licznymi zwrotami akcji. W końcówce tie-breaka to nasz zespół zachował więcej zimnej krwi i mogliśmy cieszyć się z kolejnego zwycięstwa.