« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

To niezwykle udany sezon dla Piotra Golona

Piotr Golon to jeden z zawodników Fight Academy Ostrołęka, który poczynił bardzo duże postępy w ostatnich miesiącach w sportach walki. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka realizuje swoją pasję ciężko pracując na swoje sukcesy. Oddasz na niego swój głos?


Młody, ale już doświadczony zawodnik z Wolkowych gm. Myszyniec podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce zaprezentował niezwykłą waleczność. Po dogrywce w walce MMA reprezentant Fight Academy pokonał Macieja Grzyba z Boxing Team Warszawa, a walka wzbudziła bardzo duże zainteresowanie kibiców.

Reklama

 

Piotr Golon duży sukces zanotował także podczas gali federacji DSF Kickboxing Challenge pokonując w formule kickboxing Dawida Rychtera. Reprezentant Fight Academy Ostrołęka w obecnym sezonie zdobył także złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule low kick PZKB w kategorii -81 kg. W zawodach stoczył trzy zwycięskie walki, w których pokazał, jak duże drzemią w nim możliwości i został uznany najlepszym zawodnikiem mistrzostw.

 

Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka z powodzeniem rywalizował także podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie, gdzie w formule K1 pokonał Olafa Sobotkę z Grappling Team Mława. Jak widać dobre wyszkolenie sprawia, że odnajduje się w różnych formułach sztuk walki i walczy w nich z powodzeniem.

 

Piotr Golon czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.225 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2837
Komentarzy: 3
04:55, 22.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Wuz @ 11:21, 22.12.2018r. IP: *.*.26.58

Nasikał Słomie na poduszkę

Ktoś @ 17:07, 28.12.2018r. IP: *.*.161.255

Nie wolkowe
Kolejny artykuł z błędem
Olszyny. Nie Wolkowe

Do wuz @ 22:04, 28.12.2018r. IP: *.*.117.119

Chyba ty swojej starej na ryj

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo