« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wiele sukcesów na koncie Tomasza Jarkowskiego

Tomasz Jarkowski to jeden z najbardziej zapracowanych zawodników Klubu Kolarskiego 24h. W sezonie 2018 uczestniczył w blisko dwudziestu imprezach kolarskich pokonując w sumie w treningach i zawodach blisko 11.000 km. Na swoim koncie zapisał wiele sukcesów.


Reprezentant Klubu Kolarskiego 24h sezon wyścigów szosowych rozpoczął w Brodnicy, gdzie ukończył rywalizacji na czternastej lokacie. W kolejnych startach w Bobrowie uplasował się na piętnastej lokacie. Dużym wyzwaniem dla Tomasza Jarkowskiego był udział w dwudniowej imprezie Ultramaraton Piękny Wschód, gdzie do pokonania było 510 km. Zawody ukończył na trzynastej pozycji.

Reklama

 

Walka o Puchar Wójta Gminy Szumowo zakończyła się drugim miejscem. Ambitnie zawodnik KK24h rywalizował w kolejnych zawodach w Lidzbarku Warmińskim, Krynicy Zdroju, czy też Świątkach, gdzie finiszował na dziesiątej lokacie. Dwunasty był w wyścigu im. Grzegorza Piwowarskiego w Golubiu Dobrzyniu.

 

W IV Maratonie Szosowym w Zambrowie na dystansie 200 km zanotował kolejny sukces, stając na trzecim stopniu podium. W Tatra Road Race na blisko pół tysiąca uczestników wywalczył siedemnastą lokatę. W Brodnicy w Memoriale Czesława Popławskiego finiszował tuż za podium. Startował również w zawodach w Przasnyszu, Rzekuniu, Wąpielsku, Górze Kalwarii, czy też Małym Rudniku.Ważnym sukcesem do odnotowania na koncie reprezentanta Klubu Kolarskiego 24h były Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Amatorów w Pogórzynie, gdzie w rywalizacji na 91 km uplasował się na piątej lokacie. Z pewnością 26-letni zawodnik nie zaprezentował jeszcze pełni swoich możliwości i kolejny rok startów przyniesie kolejne duże sukcesy.

 

Tomasz Jarkowski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.254 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1421
Komentarzy: 0
09:36, 24.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo