« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 27 maja 2019 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aż 374 bramki szczypiornistów Trójki w II lidze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w pierwszej części sezonu II ligi zdobyli 374 bramki, a co daje średnią 26.71 trafień na mecz. Dla drużyny prowadzonej przez trenera Rafała Niećkę punktowało aż 17 zawodników. Który z naszych piłkarzy ręcznych zdobył najwięcej?


Najlepszym strzelcem zespołu jest obecnie Łukasz Kosiński, który wystąpił w dwunastu spotkaniach i zapisał na swoim koncie 63 trafienia. Drugie miejsce w tej zespołowej klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników przypadło Sławomirowi Dmowskiemu - 54, a trzecie Michałowi Deptule - 50.

Reklama

 

Kolejne miejsca w klasyfikacji zajęli: Artur Kraszewski - 41, Rafał Niećko - 34, Hubert Milewski - 27, Bartłomiej Wojdyna - 22, Łukasz Kowalczyk - 19, Patryk Obidziński - 19, Damian Sumiński - 8, Filip Grabowski - 6, Mateusz Świerżewski - 6, Krzysztof Zieliński - 6, Grzegorz Gawkowski - 4, Radosław Żebrowski - 3, Patryk Kuliś - 1, Kacper Lesiński 1.

 

Szczypiornistów ostrołęckiej Trójki czeka teraz mały odpoczynek, regeneracja sił, a już na początku stycznia przygotowania do drugiej części sezonu, w której podopieczni trenera Rafała Niećki walczyć będą w gronie najlepszych ośmiu zespołów II ligi.


Fight

Więcej o ostatnich meczach piłkarzy ręcznych Trójki, ale także planach na rundę finałową II ligi w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka ręczna.

Odsłon: 3567
Komentarzy: 0
04:10, 26.12.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Turniej Papieski już po raz trzeci (zdjęcia)

Turniej Papieski już po raz trzeci (zdjęcia)

Piłkarki ręczne z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego już po raz trzeci przystąpiły do rywalizacji w Turnieju Papieskim. Rywalizacja została przeprowadzona o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Kto okazał się najlepszy w zawodach w Szkole Podstawowej nr 10?

Trójka uległa Azoty-Puławy II (zdjęcia, wideo)

Trójka uległa Azoty-Puławy II (zdjęcia, wideo)

W ostatnim spotkaniu grupy finałowej rozgrywek II ligi szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przegrali z Azoty-Puławy II 25:33. Podopieczni trenera Rafała Niećki nie wykorzystali szansy na awans w tabeli i sezon zakończyli na ósmej lokacie.

Szczypiorniści Trójki na finiszu rozgrywek II ligi

Szczypiorniści Trójki na finiszu rozgrywek II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek grupy finałowej II ligi pokonali Pabiks FormauDyBy Pabianice 28:20. W efekcie podopieczni trenera Rafała Niećki w dobrych nastrojach będą przystępować do ostatniego meczu sezonu.

II liga: Gra w obronie kluczem do zwycięstwa

II liga: Gra w obronie kluczem do zwycięstwa

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka wygrali w Pabianicach, chociaż do przerwy przegrywali z Pabiksem trzema bramkami. Zespół Rafała Niećko pokazał charakter w drugiej połowie. W sobotę ostatni mecz sezonu 2018/19 w II lidze. Trójka zagra u siebie z Azotami II Puławy.

II liga: Trójka jedzie po punkty do Pabianic

II liga: Trójka jedzie po punkty do Pabianic

Pabiks Pabianice będzie rywalem Trójki Ostrołęka w przedostatnim meczu sezonu II ligi piłki ręcznej. Mecz rozegrany zostanie w Pabianicach w sobotę, 31 marca o godz. 18:00. Rywal ostrołęckiego zespołu to aktualnie, czwarta drużyna w tabeli grupy finałowej II ligi. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo