« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 18 sierpnia 2019 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aż 374 bramki szczypiornistów Trójki w II lidze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w pierwszej części sezonu II ligi zdobyli 374 bramki, a co daje średnią 26.71 trafień na mecz. Dla drużyny prowadzonej przez trenera Rafała Niećkę punktowało aż 17 zawodników. Który z naszych piłkarzy ręcznych zdobył najwięcej?


Najlepszym strzelcem zespołu jest obecnie Łukasz Kosiński, który wystąpił w dwunastu spotkaniach i zapisał na swoim koncie 63 trafienia. Drugie miejsce w tej zespołowej klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników przypadło Sławomirowi Dmowskiemu - 54, a trzecie Michałowi Deptule - 50.

Reklama

 

Kolejne miejsca w klasyfikacji zajęli: Artur Kraszewski - 41, Rafał Niećko - 34, Hubert Milewski - 27, Bartłomiej Wojdyna - 22, Łukasz Kowalczyk - 19, Patryk Obidziński - 19, Damian Sumiński - 8, Filip Grabowski - 6, Mateusz Świerżewski - 6, Krzysztof Zieliński - 6, Grzegorz Gawkowski - 4, Radosław Żebrowski - 3, Patryk Kuliś - 1, Kacper Lesiński 1.

 

Szczypiornistów ostrołęckiej Trójki czeka teraz mały odpoczynek, regeneracja sił, a już na początku stycznia przygotowania do drugiej części sezonu, w której podopieczni trenera Rafała Niećki walczyć będą w gronie najlepszych ośmiu zespołów II ligi.


JBB

Więcej o ostatnich meczach piłkarzy ręcznych Trójki, ale także planach na rundę finałową II ligi w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka ręczna.

Odsłon: 4070
Komentarzy: 0
04:10, 26.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trójka wysoko na mistrzostwach w Kaliszu

Trójka wysoko na mistrzostwach w Kaliszu

Z dobrej strony pokazali się ostrołęccy piłkarze ręczni na mistrzostwach Polski w Kaliszu. W kategorii mężczyzn +35 zajęli wysokie szóste miejsce, na dwadzieścia trzy zgłoszone zespoły. Mistrzem Polski została drużyna Kwidzyn Masters.

UKS Diament wygrywa w Białymstoku

UKS Diament wygrywa w Białymstoku

Piłkarze ręczni UKS Diament Ostrołęka zwyciężyli w turnieju Gramy w Ręczną o Puchar Białegostoku 2019, a najskuteczniejszym zawodnikiem imprezy był Szymon Wojdyna. W zespole Radosława Żebrowskiego zagrali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 10. 

Michał Deptuła skuteczny w rozgrywkach II ligi

Michał Deptuła skuteczny w rozgrywkach II ligi

Michał Deptuła był najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki Ostrołęka w rundzie finałowej rozgrywek II ligi. W ośmiu rozegranych spotkaniach zapisał na swoim koncie 66 bramek i zajął trzecie miejsce. Najlepszy był Kacper Mchawrab z Azoty-Puławy II z dorobkiem 80 trafień.

Turniej Papieski już po raz trzeci (zdjęcia)

Turniej Papieski już po raz trzeci (zdjęcia)

Piłkarki ręczne z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego już po raz trzeci przystąpiły do rywalizacji w Turnieju Papieskim. Rywalizacja została przeprowadzona o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Kto okazał się najlepszy w zawodach w Szkole Podstawowej nr 10?

Trójka uległa Azoty-Puławy II (zdjęcia, wideo)

Trójka uległa Azoty-Puławy II (zdjęcia, wideo)

W ostatnim spotkaniu grupy finałowej rozgrywek II ligi szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przegrali z Azoty-Puławy II 25:33. Podopieczni trenera Rafała Niećki nie wykorzystali szansy na awans w tabeli i sezon zakończyli na ósmej lokacie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo