« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Miejskie lodowisko z dużym zainteresowaniem

Uruchomienie miejskiego lodowisko było wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie czytelników serwisu sportowego w styczniu 2018 roku. Ostrołęczanie bardzo chętnie korzystali z zamarzniętej tafli lodu. Kiedy lodowisku może ruszyć w obecnym sezonie?


Reklama Z pewnością miłośnicy jazdy na łyżwach i gry w hokeja będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Obecna aura nie pozwala, aby Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej podjął się uruchomienia lodowiska.

 

Warunkiem uruchomienia i utrzymania lodowiska są ujemne temperatury w dzień i w nocy. Dla dzieci i młodzieży lodowisko było jedną z największych atrakcji, szczególnie w okresie ferii zimowych. O planowanej dacie uruchomienia miejskiego lodowiska przy ulicy Witosa będzie informować w naszym serwisie sportowym.Zobacz zdjęcia:
Lodowisko miejskie przy ulicy Witosa w Ostrołęce już otwarte

 

Odsłon: 7937
Komentarzy: 5
09:22, 28.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Z dwoma srebrnymi medalami zakończył występ w Warszawie Adrian Dziełak. 32-latek wywalczył je podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition. Mieszkaniec Ostrołęki zadedykował sukcesy swoim najbliższym. 

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

Gosia Laska w złocie i srebrze

Gosia Laska w złocie i srebrze

Znakomity występ Małgorzaty Laski podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. Przedstawicielka Ostrołęki wróciła ze stolicy z trzema medalami.

» Wasze komentarze

Barbara @ 09:40, 28.12.2018r. IP: *.*.50.174

To jest porażka w tym mieście. Wszędzie w miastach jest przynajmniej jedno sztuczne lodowisko. A u Nas jak zawsze jakies staroswieckie podejscie do sprawy.

Agata @ 12:28, 28.12.2018r. IP: *.*.153.147

Tyle pieniędzy wywalone na muzeum.. można by było zrobić porządne bandy i rolbę, to by się bardziej przydało ;)

no @ 19:51, 28.12.2018r. IP: *.*.50.179

Zgadzam się z tobą Agata.

Haha @ 21:00, 28.12.2018r. IP: *.*.108.131

Za kota to była porażka, a za królika to wielkie zainteresowanie. Moja ostrołęka jest żenująca

kto @ 23:46, 28.12.2018r. IP: *.*.36.214

Może stary basen w przyszłości przerobić na sztuczne lodowisko?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo