« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Marcin Majewski z powodzeniem walczy w K1

Marcin Majewski od kilku sezonów z sukcesami walczy na arenie krajowej. Reprezentant Academia Gorila Ostrów Mazowiecka bardzo lubi występować w galach sztuk walki, gdzie ma możliwość zaprezentowania się przed szerszą publicznością.


Podopieczny Michała Kulesza rywalizował z powodzeniem w Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie, gdzie w formule K1 PRO AM w kategorii -70 kg zaprezentował duże umiejętności, walczył dynamicznie i zadawał dużo ciosów. W efekcie pokonał Rafała Marzewskiego z Fight Academy Ostrołęka. Reklama Po walce zawodnik Academia Gorila Ostrów Mazowiecka miał sporo zastrzeżeń do swojej postawy, ale obiecywał, że w kolejnych walkach wyeliminuje błędy i będzie rywalizował z jeszcze większą skutecznością.

 

Kolejne zwycięstwo i to w walce wieczoru Marcin Majewski zapisał na swoim koncie podczas Gali WOR War02 w Ostrowi Mazowieckiej. W hali przy ulicy Trębickiego pokonał Aleksego Zienkiewicza z Fight Academy Ostrołęka. Po bardzo ciekawym i emocjonującym starciu sędziowie nie byli jednogłośni, punktując 2:R na korzyść zawodnika gospodarzy. Kibice nagrodzili obu zawodników gromkimi brawami i widać, że właśnie takiego starcia oczekiwali na koniec ostrowskiej gali.

 

Marcin Majewski ma także na swoim koncie pierwszą zawodową walkę podczas Gali Sportów Walki Grand Pro Lucky 7 w warszawskiej hali Ursynów, w której musiał uznać wyższość swojego rywala Daniela Fabiszewskiego. Z pewnością w 2019 roku reprezentant Academia Gorila po raz kolejny otrzyma szansę walki na zawodowym ringu.

 

Marcin Majewski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.211 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1839
Komentarzy: 0
04:10, 01.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Robert Wojdyna Działaczem Roku 2019 (wideo)

Robert Wojdyna Działaczem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 przyznała wyróżnienia w ośmiu kategoriach. Działaczem Roku 2019 został Robert Wojdyna, prezes UMKS Trójka Ostrołęka, który podjął się bardzo trudnego budowania silnej drużyny seniorów i szkolenia młodzieży.

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Grzegorza Szydły od portalu OstrowMaz24.pl (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Grzegorza Szydły od portalu OstrowMaz24.pl (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 po raz kolejny nagrodę przyznał Cezary Gołaś, redaktor naczelny portalu OstrowMaz24.pl. Nagroda specjalna trafiła w ręce Grzegorza Szydły, animatora sportu, który swoją pasją zaraża młode pokolenia sportowców.

Sportowiec Roku 2019: Magdalena Dąbrowska wyróżniona przez redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Magdalena Dąbrowska wyróżniona przez redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 w gronie nagrodzonych zawodników znalazła się Magdalena Dąbrowska. 15-letnia utalentowana piłkarka Jantaru Ostrołęka otrzymała nagrodę od redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka Krzysztofa Chojnowskiego.

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla APN Ostrołęka (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla APN Ostrołęka (wideo)

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019, postanowił wyróżnić drużynę, która w minionym roku osiągała wyśmienite wyniki w rozgrywkach młodzieżowych. Nagroda specjalna trafiła do APN Ostrołęka - rocznika 2006.

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (wideo)

Podczas naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda specjalna przyznana przez Jerzego Bauera, burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, za wybitne osiągnięcia w sporcie w 2019 roku trafiła do drużyny piłkarskiej - MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo