« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Marcin Majewski z powodzeniem walczy w K1

Marcin Majewski od kilku sezonów z sukcesami walczy na arenie krajowej. Reprezentant Academia Gorila Ostrów Mazowiecka bardzo lubi występować w galach sztuk walki, gdzie ma możliwość zaprezentowania się przed szerszą publicznością.


Podopieczny Michała Kulesza rywalizował z powodzeniem w Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie, gdzie w formule K1 PRO AM w kategorii -70 kg zaprezentował duże umiejętności, walczył dynamicznie i zadawał dużo ciosów. W efekcie pokonał Rafała Marzewskiego z Fight Academy Ostrołęka. Reklama Po walce zawodnik Academia Gorila Ostrów Mazowiecka miał sporo zastrzeżeń do swojej postawy, ale obiecywał, że w kolejnych walkach wyeliminuje błędy i będzie rywalizował z jeszcze większą skutecznością.

 

Kolejne zwycięstwo i to w walce wieczoru Marcin Majewski zapisał na swoim koncie podczas Gali WOR War02 w Ostrowi Mazowieckiej. W hali przy ulicy Trębickiego pokonał Aleksego Zienkiewicza z Fight Academy Ostrołęka. Po bardzo ciekawym i emocjonującym starciu sędziowie nie byli jednogłośni, punktując 2:R na korzyść zawodnika gospodarzy. Kibice nagrodzili obu zawodników gromkimi brawami i widać, że właśnie takiego starcia oczekiwali na koniec ostrowskiej gali.

 

Marcin Majewski ma także na swoim koncie pierwszą zawodową walkę podczas Gali Sportów Walki Grand Pro Lucky 7 w warszawskiej hali Ursynów, w której musiał uznać wyższość swojego rywala Daniela Fabiszewskiego. Z pewnością w 2019 roku reprezentant Academia Gorila po raz kolejny otrzyma szansę walki na zawodowym ringu.

 

Marcin Majewski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.211 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.


Esprit

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1964
Komentarzy: 0
04:10, 01.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo