« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Aktualności

II liga bez siatkarzy Energi Net Ostrołęka

Siatkarze Energi Net Ostrołęka nie zostali zgłoszeni do rozgrywek II ligi na zbliżający się sezon rozgrywek II ligi. Taka wiadomość obiegła nasze miasto i okazała się smutnym końcem rywalizacji drużyny prowadzonej przez trenera Mateusza Mielnika.


Wówczas nie oznaczało to definitywnego wycofania zespołu seniorów, ale brak sponsorów i rosnące długi klubu sprawiły, że nie było możliwości zgłoszenia zespołu seniorów do kolejnego sezonu II ligi.

Reklama
- Obecnie prowadzimy rozmowy z głównymi sponsorami naszego klubu i jeśli nie będziemy mieć zapewnień o finansowaniu na nowy sezon, nie przystąpimy do rozgrywek II ligi - mówił wówczas prezes ASPS Net Ostrołęka Stanisław Nowaczyk.

 

Polski Związek Piłki Siatkowej ogłosił skład poszczególnych grup II ligi. W grupie drugiej znalazły się: BAS Białystok, UKS Centrum Augustów, Czołg AZS Uniwersytet Warszawski, Legia Warszawa, Huragan Międzyrzec Podlaski, AZS UWM Olsztyn, Huragan Wołomin, MOS Wola Warszawa i Metro Warszawa.

 

Ze względu na problemy finansowe i brak możliwości finansowania drużyny seniorów w nadchodzącym sezonie zarząd ASPS Net Ostrołęka nie zgłosił zespołu seniorów do II ligi. Klub w pierwszej kolejności chciał wywiązać się z wypłat dla zawodników i szkoleniowców.- Obecnie zalegamy zawodnikom jedynie za ostatni miesiąc maj 2018 - mówi prezes ASPS Net Ostrołęka Stanisław Nowaczyk. - To był dla nas bardzo trudny sezon, graliśmy przez dziesięć miesięcy i koszty funkcjonowania klubu wzrosły. Do końca walczyliśmy o awans do I ligi.Mimo że klub rozliczył się z dotacji z miastem i 338.300 zł wykorzystał w zaledwie kilka miesięcy, to nie potrafił spłacić wszystkich zobowiązań. Kibice siatkówki mają jednak nadzieję na reaktywację siatkówki w męskim wydaniu. Więcej o tym fakcie w naszym serwisie sportowym w dziale Siatkówka.

Odsłon: 6038
Komentarzy: 9
09:52, 02.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Liga Narodów: Dobry początek, grał Łomacz

Liga Narodów: Dobry początek, grał Łomacz

Reprezentacja Polski w siatkówce zwyciężyła na inaugurację tegorocznej Ligi Narodów. Zespół Vitala Heynena pokonał w katowickim spodku Australię 3:1. W składzie biało-czerwonych nie zabrakło rozgrywającego Grzegorza Łomacza z Ostrołęki.

Siatkówka: Srebrne medale dla SP 5 Ostrołęka

Siatkówka: Srebrne medale dla SP 5 Ostrołęka

Doskonale spisała się reprezentacja siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce w finałowym turnieju Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespół prowadzony przez Renisława Dmochowskiego wywalczył drugie miejsce na Mazowszu.

Finał OOM: Brązowy medal dla Mazowsza

Finał OOM: Brązowy medal dla Mazowsza

Reprezentacja województwa mazowieckiego w żeńskiej siatkówce zajęła trzecie miejsce podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozegranych w Ostrowcu Świętokrzyskim. W kadrze Mazowsza zagrała Martyna Werpachowska z Ostrołęki.

Siatkarki Nike bez zwycięstwa w Wałbrzychu

Siatkarki Nike bez zwycięstwa w Wałbrzychu

Trzy mecze i trzy porażki zapisały na swoim koncie siatkarki Nike w turnieju finałowym rozgrywek III ligi w Wałbrzychu. Podopieczne trenera Tomasza Pakieły mimo ambitnej walki powróciły do Ostrołęki z dwoma wygranymi setami na koncie.

Porażka Nike w Wałbrzychu po tie-breaku

Porażka Nike w Wałbrzychu po tie-breaku

Siatkarki Nike Ostrołęka w drugim spotkaniu turnieju finałowego rozgrywek III ligi musiały uznać wyższość gospodyń MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych ulegając po tie-breaku 2:3. Mecz miał niezwykle ciekawy, zacięty i emocjonujący przebieg.

» Wasze komentarze

umcyk-bumcyk @ 22:49, 02.01.2019r. IP: *.*.192.18

Od kiedy AZS UWM Olsztyn gra w II lidze??? Chyba się porypało komuś w dyńce, jeśli już to grają tak rezerwy AZS-u czyli powiedzmy że AZS UWM II Olsztyn. Jeśli Sz.P. redachtór zabiera głos na temat sportu to nie będzie bardziej rzetelny w swojej pracy. Już nie chcę mi się nawet wspominać jak opisują w MO wyniki we wszystkich zespołowych grach, otóż według tego portalu drużyny nie wygrywają z przeciwnikami tylko "zbijają" przeciwników, zbić to sobie można konia (np. w szachach) a nie jakieś dyrdymały w stylu "Narew zbiła Troszyn". Taki sposób opisywania rozgrywek pozwala snuć domysły że działem sportowym w MO kieruje zbiegły z Afryki orangutan , a nie rzetelny dziennikarz.

@@ @ 06:01, 03.01.2019r. IP: *.*.187.113

mój szanowny przedmówco, MO używa takiego języka jakiego używa się w tym środowisku. Szkoda, że grać nie będziecie ale w związku z tym uderzyć powinniście się również we własne piersi.

umcyk-bumcyk @ 09:39, 03.01.2019r. IP: *.*.102.103

Gdzie kiedykolwiek słyszałeś człeku i w jakich mediach że ktoś kogoś "zbił" w piłce, siatkówce czy... już nie wiem nawet gdzie??? Jeśli w swoim (jakimś chyba marginalnym) środowisku używasz swojego slangu i jeśli ten portal skierowany jest do waszego środowiska, jak to powiadasz to proszę bardzo. Niech wam będzie że Barcelona zbiła Real a Czechy zbiły Polskę, ale zdawało mi się że ten portal skierowany do ogółu a wtedy używamy ogólnie rozumianej mowy. Alevniech wam bedzie, bzijta sie.

. @ 12:43, 03.01.2019r. IP: *.*.115.122

Pan Nowaczyk to kolejny grabarz ostrołęckiego sportu po Wargulewskim , Maciaku i Bartkowskim . I jeszcze kłamstwa że jedną pensje im wisi , a wisi im conajmniej kilka i jeszcze chamsko telefonów nie odbiera .
Do zarządców Olimpu , Nike zasiądzcie do rozmów przedstawmy swoje plany i pomóżmy w reaktywacji męskiej siatkówki. Net już nie powstanie bo trzeba spłacić długi ale jako klub nawiązujący do tradycji ( wide Narew ) może powstać. Przecież Ostrołęka słynie z dobrych wyników w 1 lidze , fajnych chwil ostatnią w 2 lidze , kibiców i biało czerwonych barw. O tym nie da się zapomnieć . Odbudujmy razem ostrołęcką siatkówkę !

Xyz @ 15:45, 03.01.2019r. IP: *.*.152.75

Kibice nie czekają na reaktywację tego zespołu

Do xyz @ 16:17, 03.01.2019r. IP: *.*.115.122

Piłkarzyku czy szczypiorniaku mów sam za siebie a nie za innych.

FRED @ 22:51, 03.01.2019r. IP: *.*.122.225

To wstyd dla miasta 50-cio tysięcznego, że nie ma żadnej drużyny sportowej grającej na przyzwoitym poziomie w jakiejś wyższej lidze. Mieliśmy nadzieję, że siatkarze powrócą do I ligi i faktyczne zabrakło tylko ciut, ciut. Ale niestety nie udało się i zrobiło się wielkie buuuuuuuuum i teraz nie mamy siatkarzy w żadnej lidze. Jest nas wielu kibiców tęskniących za siatkówką. Panie V-ce Przewodniczący Rady Miasta Panie Jakubie Frydryk - jest Pan również fanem siatkówki - był Pan nawet w Zarządzie Netu. Może Pan teraz, będąc na tak znaczącym stanowisku w Radzie Miasta, użyje Pan swoich wpływów i poczyni odpowiednie starania do reaktywacji męskiej siatkówki w naszym mieście. Są w Ostrołęce potężne zakłady jak Stora Enso, Energa, które nas trują i w ramach zadośćuczynienia dla mieszkańców miasta a i dla własnej promocji mogłyby przeznaczyć jakieś znaczące fundusze dla klubu siatkarskiego a które dla nich byłyby nieznacznym wydatkiem. W wielu miastach Polski mniejszych od Ostrołęki sport wyczynowy stoi na znacznie wyższym poziomie i mają drużyny nawet w Plus Lidze jak choćby Zawiercie a nie mówiąc już o drużynach I ligowych. Panie Jakubie - niech Pan zadziała a będziemy Pana wspierać i wychwalać pod niebiosa.

Wkurzony @ 08:30, 04.01.2019r. IP: *.*.39.90

DO @FRED.CIEBIE STORA ENSO I ENERGA NAJBARDZIEJ ZATRUŁY, NIE MA SZANS NA WYLECZENIE CHŁOPA!!!!!!!!!!

DO WKURZONY @ 10:44, 04.01.2019r. IP: *.*.155.137

OCZYWIŚCIE, Z KOMINÓW STORA ENSO I ENERGI LECI TLEN CO CODZIENNIE WIDAĆ.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo