« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominika Ostrowska to utalentowana piłkarka

Dominika Ostrowska to jeden z największych talentów ostrołęckiej piłki nożnej kobiet. Od kilku sezonów zawodniczka świadczy o sile zespołu Jantaru, reprezentując klub na drugoligowych, a obecnie trzecioligowych stadionach.


Po słabszym ostatnim sezonie Jantarki musiały opuścić rozgrywki II ligi, a w zespole nastąpiła przebudowa. Zespół prowadzony przez trenera Pawła Zyśka przejęła Beata Majewska, która potrafiła z młodych piłkarek wiele wykrzesać. W rundzie jesiennej zespół wywalczył 22 punkty i jest obecnie wiceliderem III ligi, z dużymi szansami na powrót na drugoligowe stadiony.

Reklama

 

Nowy sezon Jantarki rozpoczęły od rywalizacji z Mazovią Mińsk Mazowiecki 3:8. W kolejnym meczu pokonały Pragę II Warszawa 4:1, a następnie zremisowały z Zamłyniem Radom 1:1. Z meczu na mecz ostrołęczanki rozkręcały się pokonując Ostrovię Ostrów Mazowiecka 3:2, Królewskich Płock 2:1, Orlęta Baboszewo 10:1, DAF Płońsk 4:1 i WAP Warszawa 4:2.

 

Wiodącą postacią w zespole po raz kolejny była Dominika Ostrowska, która była najlepszym strzelcem Jantarek i pokazała, jak ważną jest postacią w zespole. Dominika to zawodniczka nieustępliwa, która świetnie czuje się w środku pola i potrafi kreować grę zespołu. Z pewnością budując zespół w oparciu o takie piłkarki, jak Dominika Ostrowska trener Beata Majewska może być spokojna o przyszłości kobiecej piłki nożnej w naszym mieście.

 

Dominika Ostrowska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.239 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.


JBB

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1418
Komentarzy: 0
08:33, 07.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy mają powody do zadowolenia. W sezonie 2018 zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów, godnie reprezentując swoje kluby i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Kto okaże się najlepszym piłkarzem w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy, a najwyższej sklasyfikowany sportowiec w kategorii piłka nożna odbierze podczas uroczystej gali dodatkową nagrodę.

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk to bardzo utalentowany pięściarz, który przez lata osiągał świetnie wyniki w boksie amatorskim reprezentując Victorię Ostrołęka. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w ostatnich dwóch lat z powodzeniem rywalizuje na zawodowych ringach.

Paweł Zdrojewski ambitnie walczył w II lidze

Paweł Zdrojewski ambitnie walczył w II lidze

Siatkarze Energi Net Ostrołęka z powodzeniem rywalizowali o dobre wyniki na parkietach II ligi, a czołową postacią zespołu był Paweł Zdrojewski. Młody i bardzo perspektywiczny zawodnik był pierwszoplanową postacią w zespole ambitnie walczącym o awans.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo