« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominika Ostrowska to utalentowana piłkarka

Dominika Ostrowska to jeden z największych talentów ostrołęckiej piłki nożnej kobiet. Od kilku sezonów zawodniczka świadczy o sile zespołu Jantaru, reprezentując klub na drugoligowych, a obecnie trzecioligowych stadionach.


Po słabszym ostatnim sezonie Jantarki musiały opuścić rozgrywki II ligi, a w zespole nastąpiła przebudowa. Zespół prowadzony przez trenera Pawła Zyśka przejęła Beata Majewska, która potrafiła z młodych piłkarek wiele wykrzesać. W rundzie jesiennej zespół wywalczył 22 punkty i jest obecnie wiceliderem III ligi, z dużymi szansami na powrót na drugoligowe stadiony.

Reklama

 

Nowy sezon Jantarki rozpoczęły od rywalizacji z Mazovią Mińsk Mazowiecki 3:8. W kolejnym meczu pokonały Pragę II Warszawa 4:1, a następnie zremisowały z Zamłyniem Radom 1:1. Z meczu na mecz ostrołęczanki rozkręcały się pokonując Ostrovię Ostrów Mazowiecka 3:2, Królewskich Płock 2:1, Orlęta Baboszewo 10:1, DAF Płońsk 4:1 i WAP Warszawa 4:2.

 

Wiodącą postacią w zespole po raz kolejny była Dominika Ostrowska, która była najlepszym strzelcem Jantarek i pokazała, jak ważną jest postacią w zespole. Dominika to zawodniczka nieustępliwa, która świetnie czuje się w środku pola i potrafi kreować grę zespołu. Z pewnością budując zespół w oparciu o takie piłkarki, jak Dominika Ostrowska trener Beata Majewska może być spokojna o przyszłości kobiecej piłki nożnej w naszym mieście.

 

Dominika Ostrowska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.239 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1814
Komentarzy: 0
08:33, 07.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo