« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Aktualności

X Łubudu Cup dla Staśkiewicza (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz okazał się najlepszy w rywalizacji w X Łubudu Bowling Cup 2019. Do zmagań w zawodach przystąpili reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy uzyskali wartościowe wyniki i stworzyli dobre widowisko, prezentując wysokie umiejętności.


W finale Paweł Staśkiewicz wygrał z wynikiem 184 punktów. Drugą lokatę wywalczył Łukasz Połatyński - 163 pkt., a trzecie miejsce zajął Kamil Sienkiewicz - 150 pkt. Tuż za podium uplasował się Marcin Połatyński - 150 pkt, a w finale wystąpili jeszcze Piotr Łada - 132 pkt i Adam Bałon - 96 pkt.

Reklama

 

Świetnych rezultatów nie zabrakło w pierwszych dwóch rundach eliminacyjnych. W pierwszej najlepszy wynik wykręcił Kamil Sienkiewicz, który uzyskał 159 oczek. W drugiej rundzie najlepszym osiągnięciem mógł pochwalić się Łukasz Połatyński, który zdobył aż 201 pkt.

 

Do rywalizacji w zawodach kręglarzy zaprosił Łubudu Bowling&Good Time. Głównym sponsorem zmagań był Konkret marketpozyczkowy.pl, a nagrody dodatkowe dla najlepszych zawodników ufundowali także Spaja Studio Urody i Relaksu oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Puchary i nagrody najlepszym zawodnikom wręczali Prezes Konkret marketpozyczykowy.pl Marcin Śpiewak i właściciel Łubudu Bowling&Good Time Przemysław Kowalczyk.Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
X Łubudu Bowling Cup 2019

 

Odsłon: 4358
Komentarzy: 0
09:30, 08.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time rozpoczęła się wczoraj szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu znajdują się Konkretni Ludzie, a indywidualnie przewodzi w stawce Arkadiusz Dłużniewski.

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

Już tylko dwie kolejki pozostały uczestnikom Konkretnej Ligi Bowlingowej na wywalczenie miejsca w pierwszej "ósemce", która zagra w wielkim finale zaplanowanym na 24 czerwca. W tym tygodniu rozegrano już piątą kolejkę ligi zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy.

KLB: Trwa piąta kolejka ligowa (zdjęcia, wideo)

KLB: Trwa piąta kolejka ligowa (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek w ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling&Good Time rozpoczęła się piąta już kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Do gry wrócili m.in. Konkretni Ludzie, prowadzący w ligowej tabeli. W środę wieczorem dokończenie piątej serii gier. 

KLB: Czwarta kolejka za nami (zdjęcia, wideo)

KLB: Czwarta kolejka za nami (zdjęcia, wideo)

W środę dokończona została czwarta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Na półmetku rozgrywek ligowych w klasyfikacji drużynowej prowadzą Konkretni Ludzie. W rankingu indywidualnym na czele jest Arkadiusz Dłużniewski z Konkretnych Ludzi.

KLB: Konkretna liga na półmetku (zdjęcia, wideo)

KLB: Konkretna liga na półmetku (zdjęcia, wideo)

Trwają rozgrywki Konkretnej Ligi Bowlingowej. W poniedziałek w kręgielni Łubudu rozpoczęła się już czwarta ligowa kolejka. Rozgrywki na tym etapie podsumował dla Mojej Ostrołęki Łukasz Połatyński, wiceprezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo