« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 marca 2019 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Moja Ostrołęka

Aktualności

X Łubudu Cup dla Staśkiewicza (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz okazał się najlepszy w rywalizacji w X Łubudu Bowling Cup 2019. Do zmagań w zawodach przystąpili reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy uzyskali wartościowe wyniki i stworzyli dobre widowisko, prezentując wysokie umiejętności.


W finale Paweł Staśkiewicz wygrał z wynikiem 184 punktów. Drugą lokatę wywalczył Łukasz Połatyński - 163 pkt., a trzecie miejsce zajął Kamil Sienkiewicz - 150 pkt. Tuż za podium uplasował się Marcin Połatyński - 150 pkt, a w finale wystąpili jeszcze Piotr Łada - 132 pkt i Adam Bałon - 96 pkt.

Reklama

 

Świetnych rezultatów nie zabrakło w pierwszych dwóch rundach eliminacyjnych. W pierwszej najlepszy wynik wykręcił Kamil Sienkiewicz, który uzyskał 159 oczek. W drugiej rundzie najlepszym osiągnięciem mógł pochwalić się Łukasz Połatyński, który zdobył aż 201 pkt.

 

Do rywalizacji w zawodach kręglarzy zaprosił Łubudu Bowling&Good Time. Głównym sponsorem zmagań był Konkret marketpozyczkowy.pl, a nagrody dodatkowe dla najlepszych zawodników ufundowali także Spaja Studio Urody i Relaksu oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Puchary i nagrody najlepszym zawodnikom wręczali Prezes Konkret marketpozyczykowy.pl Marcin Śpiewak i właściciel Łubudu Bowling&Good Time Przemysław Kowalczyk.


Fight

Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
X Łubudu Bowling Cup 2019

 

Odsłon: 3739
Komentarzy: 0
09:30, 08.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

I Bowlingowy Turniej o Puchar Mebpolu. Dołącz

I Bowlingowy Turniej o Puchar Mebpolu. Dołącz

Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu zaprasza do rywalizacji w I Turnieju o Puchar Mebpolu. Do rywalizacji może dołączyć każdy, kto ma ochotę sprawdzić się w zmaganiach z najlepszymi zawodnikami OKB Łubudu. Chcesz wziąć udział?

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Setki ostrołęczan skorzystały już z możliwości gry w bowling, a chętnych do wspólnych treningów w OKB Łubudu ciągle przybywa. W każdy poniedziałek reprezentanci klubu spotykają się podczas regularnych treningów. Chcesz dołączyć do wspólnych zajęć?

XI Łubudu Cup dla Sienkiewicza (zdjęcia, wideo)

XI Łubudu Cup dla Sienkiewicza (zdjęcia, wideo)

Kamil Sienkiewicz zwyciężył w rywalizacji w XI Łubudu Bowling Cup 2019. W decydującej batalii uzyskał aż 184 punkty i wyprzedził Agnieszkę Bacławską 174 pkt i Patrycję Mrówkę 165 pkt. W sumie w wielkim finale zaprezentowało się aż pięć kobiet.

XI Łubudu Bowling Cup już w poniedziałkowy wieczór

XI Łubudu Bowling Cup już w poniedziałkowy wieczór

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Turniej zorganizowany z kolei dnia kobiet, a w rywalizacji pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Chcecie dołączyć?

XI Łubudu Bowling Cup specjalnie dla pań. Dołącz

XI Łubudu Bowling Cup specjalnie dla pań. Dołącz

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Turniej zorganizowany z kolei dnia kobiet w szczególności skierowany jest do płci pięknej. Dołączcie do zmagań.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo