« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Moja Ostrołęka

Aktualności

X Łubudu Cup dla Staśkiewicza (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz okazał się najlepszy w rywalizacji w X Łubudu Bowling Cup 2019. Do zmagań w zawodach przystąpili reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy uzyskali wartościowe wyniki i stworzyli dobre widowisko, prezentując wysokie umiejętności.


W finale Paweł Staśkiewicz wygrał z wynikiem 184 punktów. Drugą lokatę wywalczył Łukasz Połatyński - 163 pkt., a trzecie miejsce zajął Kamil Sienkiewicz - 150 pkt. Tuż za podium uplasował się Marcin Połatyński - 150 pkt, a w finale wystąpili jeszcze Piotr Łada - 132 pkt i Adam Bałon - 96 pkt.

Reklama

 

Świetnych rezultatów nie zabrakło w pierwszych dwóch rundach eliminacyjnych. W pierwszej najlepszy wynik wykręcił Kamil Sienkiewicz, który uzyskał 159 oczek. W drugiej rundzie najlepszym osiągnięciem mógł pochwalić się Łukasz Połatyński, który zdobył aż 201 pkt.

 

Do rywalizacji w zawodach kręglarzy zaprosił Łubudu Bowling&Good Time. Głównym sponsorem zmagań był Konkret marketpozyczkowy.pl, a nagrody dodatkowe dla najlepszych zawodników ufundowali także Spaja Studio Urody i Relaksu oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Puchary i nagrody najlepszym zawodnikom wręczali Prezes Konkret marketpozyczykowy.pl Marcin Śpiewak i właściciel Łubudu Bowling&Good Time Przemysław Kowalczyk.


Foton

Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
X Łubudu Bowling Cup 2019

 

Odsłon: 2011
Komentarzy: 0
09:30, 08.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

X Łubudu Bowling Cup. Dołącz do rywalizacji

X Łubudu Bowling Cup. Dołącz do rywalizacji

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Wciąż można dołączyć jeszcze do zmagań w poniedziałkowych zawodach, pozostały ostatnie wolne miejsca.

X Łubudu Bowling Cup 2019. Dołącz do zmagań

X Łubudu Bowling Cup 2019. Dołącz do zmagań

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Dziesiąta edycja zawodów z pewnością dostarczy dużo emocji. Chcesz dołączyć do zmagań?

Rekordowe wyniki kręglarzy OKB Łubudu

Rekordowe wyniki kręglarzy OKB Łubudu

To był bardzo rok dla ostrołęckich kręglarzy zrzeszonych w Ostrołęckim Klubie Bowlingowym Łubudu. W całym sezonie nie brakowało wartościowych wyników uzyskiwanych przez kolejnych zawodników, a chętnych do uprawiania tej dyscypliny sportu nie brakuje.

Kręglarze OKB Łubudu rywalizowali w Borowiu

Kręglarze OKB Łubudu rywalizowali w Borowiu

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu rywalizują w kolejnych turniejach m.in. w Warszawie, Suwałkach, czy też Borowiu. Tym razem do zmagań ostrołęczanie przystąpili w ramach I Niepodległościowego Turnieju Bowlingowego Par w Borowiu.

Niepodległościowe granie w Łubudu (zdjęcia, wideo)

Niepodległościowe granie w Łubudu (zdjęcia, wideo)

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także reprezentanci Ostrowi Mazowieckiej rywalizowali w "100 Strików na 100-lecie Niepodległości organizowanym przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu. W zmaganiach uczestniczyły dzieci, młodzież i dorośli.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo