« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 lutego 2020 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Małgorzata Szurnicka z sukcesami w triathlonie

Małgorzata Szurnicka z wielką pasją trenowała kolarstwo, ale największe osiągnięcia zaczęła osiągać w triathlonie. W sezonie 2018 zawodniczka Szura Team świetnie prezentowała się w kolejnych zawodach i stawała na podium kolejnych imprez.


Sezon 2018 rozpoczęła od udziału w II Dziesiątce Kurpiowskiej, który pokonała w czasie 57 minut i 34 sekund. Kolejnym startem zawodniczki był IV Maraton Szosowy w Zambrowie na dystansie 80 km, gdzie z czasem 2:19:04 zwyciężyła w kategorii kobiet. Z powodzeniem rywalizowała w kolejnych zawodach triathlonowych. Na początek Cross Szczytno, gdzie zajęła czwarte miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii wiekowej.

Reklama

 

W kolejnym starcie Triathlon Sława na dystansie 1/3 Ironmana z czasem 3:54:12 zajęła szóste miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii wiekowej. Małgorzata Szurnicka uplasowała się na drugiej lokacie w Kolarskim Wyścigu Australijskim, a następnie podjęła wyzwanie walki w zawodach Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej na dystansie 58 km, gdzie zajęła 36 miejsce w gronie kobiet.

 

Bardzo dobre wyniki Małgorzata Szurnicka zapisała na swoim koncie w Elemental Tri Series Białystok, gdzie na dystansie olimpijskim z czasem 2:49:08 zajęła trzecie miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii. Z powodzeniem rywalizowała również m.in. w IV Duathlonie Makowskim, zajmując trzecie miejsce w gronie kobiet i IV Biegu 3P Przełajem Przez Przystań, gdzie była trzecia w gronie kobiet.Dużym wyzwaniem dla zawodniczki był start w Ironman Istria 70.3 w Słowenii, gdzie zmagania ukończyła w czasie 7:07:46. Małgorzata Szurnicka to prawdziwa triathlonową dumą regionu, dzięki której dyscyplina może stać się bardziej popularna.

 

Małgorzata Szurnicka czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.262 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2132
Komentarzy: 0
04:05, 12.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (wideo)

Podczas naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda specjalna przyznana przez Jerzego Bauera, burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, za wybitne osiągnięcia w sporcie w 2019 roku trafiła do drużyny piłkarskiej - MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka.

Sportowiec Roku 2019: Przemysław Dąbrowski Ambasadorem Regionu (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Przemysław Dąbrowski Ambasadorem Regionu (wideo)

Ambasadorem Regionu 2019 został Przemysław Dąbrowski. Wyróżnienie specjalne do doświadczonego lekkoatlety trafiło podczas uroczystej gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce.

Sportowiec Roku 2019: Julia Morawska najmłodszą uczestniczką plebiscytu (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Julia Morawska najmłodszą uczestniczką plebiscytu (wideo)

Od kilku lat Julia Morawska z powodzeniem rywalizuje na zawodach w cheerleadingu sportowym. W naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019 z rąk przewodniczącego rady miasta Wojciecha Zarzyckiego odebrała nagrodę dla najmłodszej uczestniczki.

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Michała Bukowskiego (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Michała Bukowskiego (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 został wyróżniony Michał Bukowski. Za popularyzację biegania długodystansowego oraz udział w maratonach nagrodę ostrołęczaninowi wręczył Mariusz Rynkiewicz, dyrektor Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB Łyse.

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nie brakowało dodatkowych wyróżnień. Nagroda specjalna od Marcina Grabowskiego, kierownika ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, trafiła do Marka Karczewskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo