« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Małgorzata Szurnicka z sukcesami w triathlonie

Małgorzata Szurnicka z wielką pasją trenowała kolarstwo, ale największe osiągnięcia zaczęła osiągać w triathlonie. W sezonie 2018 zawodniczka Szura Team świetnie prezentowała się w kolejnych zawodach i stawała na podium kolejnych imprez.


Sezon 2018 rozpoczęła od udziału w II Dziesiątce Kurpiowskiej, który pokonała w czasie 57 minut i 34 sekund. Kolejnym startem zawodniczki był IV Maraton Szosowy w Zambrowie na dystansie 80 km, gdzie z czasem 2:19:04 zwyciężyła w kategorii kobiet. Z powodzeniem rywalizowała w kolejnych zawodach triathlonowych. Na początek Cross Szczytno, gdzie zajęła czwarte miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii wiekowej.

Reklama

 

W kolejnym starcie Triathlon Sława na dystansie 1/3 Ironmana z czasem 3:54:12 zajęła szóste miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii wiekowej. Małgorzata Szurnicka uplasowała się na drugiej lokacie w Kolarskim Wyścigu Australijskim, a następnie podjęła wyzwanie walki w zawodach Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej na dystansie 58 km, gdzie zajęła 36 miejsce w gronie kobiet.

 

Bardzo dobre wyniki Małgorzata Szurnicka zapisała na swoim koncie w Elemental Tri Series Białystok, gdzie na dystansie olimpijskim z czasem 2:49:08 zajęła trzecie miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii. Z powodzeniem rywalizowała również m.in. w IV Duathlonie Makowskim, zajmując trzecie miejsce w gronie kobiet i IV Biegu 3P Przełajem Przez Przystań, gdzie była trzecia w gronie kobiet.Dużym wyzwaniem dla zawodniczki był start w Ironman Istria 70.3 w Słowenii, gdzie zmagania ukończyła w czasie 7:07:46. Małgorzata Szurnicka to prawdziwa triathlonową dumą regionu, dzięki której dyscyplina może stać się bardziej popularna.

 

Małgorzata Szurnicka czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.262 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1987
Komentarzy: 0
04:05, 12.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo