« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Małgorzata Szurnicka z sukcesami w triathlonie

Małgorzata Szurnicka z wielką pasją trenowała kolarstwo, ale największe osiągnięcia zaczęła osiągać w triathlonie. W sezonie 2018 zawodniczka Szura Team świetnie prezentowała się w kolejnych zawodach i stawała na podium kolejnych imprez.


Sezon 2018 rozpoczęła od udziału w II Dziesiątce Kurpiowskiej, który pokonała w czasie 57 minut i 34 sekund. Kolejnym startem zawodniczki był IV Maraton Szosowy w Zambrowie na dystansie 80 km, gdzie z czasem 2:19:04 zwyciężyła w kategorii kobiet. Z powodzeniem rywalizowała w kolejnych zawodach triathlonowych. Na początek Cross Szczytno, gdzie zajęła czwarte miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii wiekowej.

Reklama

 

W kolejnym starcie Triathlon Sława na dystansie 1/3 Ironmana z czasem 3:54:12 zajęła szóste miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii wiekowej. Małgorzata Szurnicka uplasowała się na drugiej lokacie w Kolarskim Wyścigu Australijskim, a następnie podjęła wyzwanie walki w zawodach Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej na dystansie 58 km, gdzie zajęła 36 miejsce w gronie kobiet.

 

Bardzo dobre wyniki Małgorzata Szurnicka zapisała na swoim koncie w Elemental Tri Series Białystok, gdzie na dystansie olimpijskim z czasem 2:49:08 zajęła trzecie miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii. Z powodzeniem rywalizowała również m.in. w IV Duathlonie Makowskim, zajmując trzecie miejsce w gronie kobiet i IV Biegu 3P Przełajem Przez Przystań, gdzie była trzecia w gronie kobiet.Dużym wyzwaniem dla zawodniczki był start w Ironman Istria 70.3 w Słowenii, gdzie zmagania ukończyła w czasie 7:07:46. Małgorzata Szurnicka to prawdziwa triathlonową dumą regionu, dzięki której dyscyplina może stać się bardziej popularna.

 

Małgorzata Szurnicka czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.262 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2173
Komentarzy: 0
04:05, 12.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo