« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Małgorzata Szurnicka z sukcesami w triathlonie

Małgorzata Szurnicka z wielką pasją trenowała kolarstwo, ale największe osiągnięcia zaczęła osiągać w triathlonie. W sezonie 2018 zawodniczka Szura Team świetnie prezentowała się w kolejnych zawodach i stawała na podium kolejnych imprez.


Sezon 2018 rozpoczęła od udziału w II Dziesiątce Kurpiowskiej, który pokonała w czasie 57 minut i 34 sekund. Kolejnym startem zawodniczki był IV Maraton Szosowy w Zambrowie na dystansie 80 km, gdzie z czasem 2:19:04 zwyciężyła w kategorii kobiet. Z powodzeniem rywalizowała w kolejnych zawodach triathlonowych. Na początek Cross Szczytno, gdzie zajęła czwarte miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii wiekowej.

Reklama

 

W kolejnym starcie Triathlon Sława na dystansie 1/3 Ironmana z czasem 3:54:12 zajęła szóste miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii wiekowej. Małgorzata Szurnicka uplasowała się na drugiej lokacie w Kolarskim Wyścigu Australijskim, a następnie podjęła wyzwanie walki w zawodach Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej na dystansie 58 km, gdzie zajęła 36 miejsce w gronie kobiet.

 

Bardzo dobre wyniki Małgorzata Szurnicka zapisała na swoim koncie w Elemental Tri Series Białystok, gdzie na dystansie olimpijskim z czasem 2:49:08 zajęła trzecie miejsce w gronie kobiet i pierwsze w swojej kategorii. Z powodzeniem rywalizowała również m.in. w IV Duathlonie Makowskim, zajmując trzecie miejsce w gronie kobiet i IV Biegu 3P Przełajem Przez Przystań, gdzie była trzecia w gronie kobiet.


Energas

Dużym wyzwaniem dla zawodniczki był start w Ironman Istria 70.3 w Słowenii, gdzie zmagania ukończyła w czasie 7:07:46. Małgorzata Szurnicka to prawdziwa triathlonową dumą regionu, dzięki której dyscyplina może stać się bardziej popularna.

 

Małgorzata Szurnicka czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.262 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1621
Komentarzy: 0
04:05, 12.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy mają powody do zadowolenia. W sezonie 2018 zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów, godnie reprezentując swoje kluby i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Kto okaże się najlepszym piłkarzem w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy, a najwyższej sklasyfikowany sportowiec w kategorii piłka nożna odbierze podczas uroczystej gali dodatkową nagrodę.

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk to bardzo utalentowany pięściarz, który przez lata osiągał świetnie wyniki w boksie amatorskim reprezentując Victorię Ostrołęka. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w ostatnich dwóch lat z powodzeniem rywalizuje na zawodowych ringach.

Paweł Zdrojewski ambitnie walczył w II lidze

Paweł Zdrojewski ambitnie walczył w II lidze

Siatkarze Energi Net Ostrołęka z powodzeniem rywalizowali o dobre wyniki na parkietach II ligi, a czołową postacią zespołu był Paweł Zdrojewski. Młody i bardzo perspektywiczny zawodnik był pierwszoplanową postacią w zespole ambitnie walczącym o awans.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo