« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jakub Waszkiewicz z dużym potencjałem

Jakub Waszkiewicz to wciąż bardzo obiecujący pięściarz Victorii Ostrołęka, który w każdym kolejnym sezonie zapisuje na swoim wartościowe wyniki. Podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby nie zaprezentował jednak pełni swojego potencjału.


W rozgrywanych w marcu Mistrzostwach Polski Juniorów w Grudziądzu utalentowany ostrołęczanin walczył ambitnie, ale nie zdołał awansować do strefy medalowej. Podobnie było w przeprowadzonych również w Grudziądzu zawodach Pucharu Polski Juniorów, gdzie podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczył dobre walki, ale medalu z imprezy nie przywiózł.

Reklama

 

Sukcesem wychowanka Victorii Ostrołęka zakończył się za to XVIII Międzynarodowy Turniej im. Michała Szczepana, który odbył się w nowo wybudowanej hali Centrum Sportu w Raszynie. W zawodach Jakub Waszkiewicz pokonał na punkty Kacpra Łaszczyka z KS KnockOut Bielany i zwyciężył w zawodach zdobywając złoty medal.

 

Sezon 2018 również zakończył sukces w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Bokserskim w Białymstoku, gdzie zajął drugie miejsce. W finale ostrołęczanin przegrał z reprezentantem Danielem Dołowym z Nowego Dworu Mazowieckiego. Z pewnością Jakub Waszkiewicz to duży sportowy talent, który w kolejnych latach powinien jeszcze niejednokrotnie o sobie przypomnieć.

 

Jakub Waszkiewicz czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.258 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.


Foton

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1091
Komentarzy: 0
04:05, 13.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy mają powody do zadowolenia. W sezonie 2018 zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów, godnie reprezentując swoje kluby i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Kto okaże się najlepszym piłkarzem w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy, a najwyższej sklasyfikowany sportowiec w kategorii piłka nożna odbierze podczas uroczystej gali dodatkową nagrodę.

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk to bardzo utalentowany pięściarz, który przez lata osiągał świetnie wyniki w boksie amatorskim reprezentując Victorię Ostrołęka. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w ostatnich dwóch lat z powodzeniem rywalizuje na zawodowych ringach.

Paweł Zdrojewski ambitnie walczył w II lidze

Paweł Zdrojewski ambitnie walczył w II lidze

Siatkarze Energi Net Ostrołęka z powodzeniem rywalizowali o dobre wyniki na parkietach II ligi, a czołową postacią zespołu był Paweł Zdrojewski. Młody i bardzo perspektywiczny zawodnik był pierwszoplanową postacią w zespole ambitnie walczącym o awans.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo