« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

To było prawdziwe święto Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.


Do tej pory Ostrołęcki KKK organizował turnieju z okazji Dnia Dziecka i Turnieje Mikołajkowe. Tym razem sensei Wiesław Orzoł przeprowadził turniej na starcie nowego sezonu, w którym wzięli udział młodzi adepci karate z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

 

Nie zabrakło reprezentantów sekcji m.in. z Myszyńca, Pułtuska, Troszyna, Lelisa, Olszewo-Borek, Krasnosielca, Baranowa, Przasnysza oraz gospodarzy z Ostrołęki. Najmłodsi reprezentanci Ostrołęckiego KKK zmierzyli się w walkach z cieniem oraz walkach reżyserowanych. Nieco starszych czekały zmagania w kata i kumite.

 

Podczas turnieju nie zabrakło władz miasta, powiatu ostrołęckiego oraz urzędu marszałkowskiego. Specjalne podziękowania za pomoc przy organizacji zawodów otrzymali m.in. prezydent miasta Łukasz Kulik, wiceprezydent Maciej Kleczkowski, dyrektor delegatury urzędu marszałkowskiego Mariusz Popielarz oraz wicestarosta powiatu ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski, którzy nagradzali wspólne z radnym Grzegorzem Milewskim młode nadzieje karate kyokushin.- Wasze pociechy trenują w najlepszym klubie w kraju, po raz trzeci z rzędu wywalczyliśmy Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych - podkreślał sensei Wiesław Orzoł. - Przed nami ciężka praca i kolejne wyzwania w nowym sezonie 2019.

 

Dla młodych karateków czekały puchary, medale i nagrody rzeczowe oraz tradycyjnie bardzo duży i smaczny tort. Teraz Ostrołęcki KKK czeka wyjazd na obóz w góry, a następnie pierwsze starty w lutym i marcu.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny Turniej Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin

 

Odsłon: 4765
Komentarzy: 1
20:22, 14.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Europy z udziałem MKKK Shinkyokushin

Mistrzostwa Europy z udziałem MKKK Shinkyokushin

W czeskiej Pradze w dniach 27-29 czerwca najlepsi karatecy Starego Kontynentu rywalizowali w mistrzostwach Europy kadetów, juniorów i młodzieżowców. Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin reprezentowały trzy zawodniczki.

Sęk i Opęchowska nagrodzone przez starostę

Sęk i Opęchowska nagrodzone przez starostę

Reprezentantki Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin otrzymały, podczas ostatniej sesji rady powiatu, nagrody okolicznościowe starosty ostrołęckiego. Włodarz powiatu uhonorował utalentowane zawodniczki - Beatę Opęchowską i Julitę Sęk.

Brąz Beaty Opęchowskiej na All American Open

Brąz Beaty Opęchowskiej na All American Open

Beata Opęchowska z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zdobyła brązowy medal w prestiżowych otwartych mistrzostwach Ameryk. Pierwsze miejsce zajęła Anastasia Khasanova z Rosji, a drugie Polka - Maria Jasko. Zawody odbyły się 22 czerwca w Nowym Jorku.

Dobre występy MKKK na zakończenie sezonu

Dobre występy MKKK na zakończenie sezonu

Występem w Mazowieckiej Lidze Karate, w sobotę 8 czerwca, zakończył tegoroczne zmagania Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin. Zawodnicy z ostrołęckiego klubu zdobyli sześć złotych medali, dwa srebrne i dwa brązowe.

Worek medali UKS Fight Academy w Suszu

Worek medali UKS Fight Academy w Suszu

Dwunastu zawodników w różnych formułach reprezentowało UKS Fight Academy Ostrołęka na mistrzostwach Polski - Polskiej Federacji Kickboxingu. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przywieźli z Suszu aż dwadzieścia sześć medali.

» Wasze komentarze

Agaa @ 20:43, 14.01.2019r. IP: *.*.0.205

Brawo dla wszystkich zawodników!!! Oby więcej takich imprez!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo