« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

To było prawdziwe święto Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.


Do tej pory Ostrołęcki KKK organizował turnieju z okazji Dnia Dziecka i Turnieje Mikołajkowe. Tym razem sensei Wiesław Orzoł przeprowadził turniej na starcie nowego sezonu, w którym wzięli udział młodzi adepci karate z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

 

Nie zabrakło reprezentantów sekcji m.in. z Myszyńca, Pułtuska, Troszyna, Lelisa, Olszewo-Borek, Krasnosielca, Baranowa, Przasnysza oraz gospodarzy z Ostrołęki. Najmłodsi reprezentanci Ostrołęckiego KKK zmierzyli się w walkach z cieniem oraz walkach reżyserowanych. Nieco starszych czekały zmagania w kata i kumite.

 

Podczas turnieju nie zabrakło władz miasta, powiatu ostrołęckiego oraz urzędu marszałkowskiego. Specjalne podziękowania za pomoc przy organizacji zawodów otrzymali m.in. prezydent miasta Łukasz Kulik, wiceprezydent Maciej Kleczkowski, dyrektor delegatury urzędu marszałkowskiego Mariusz Popielarz oraz wicestarosta powiatu ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski, którzy nagradzali wspólne z radnym Grzegorzem Milewskim młode nadzieje karate kyokushin.- Wasze pociechy trenują w najlepszym klubie w kraju, po raz trzeci z rzędu wywalczyliśmy Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych - podkreślał sensei Wiesław Orzoł. - Przed nami ciężka praca i kolejne wyzwania w nowym sezonie 2019.

 

Dla młodych karateków czekały puchary, medale i nagrody rzeczowe oraz tradycyjnie bardzo duży i smaczny tort. Teraz Ostrołęcki KKK czeka wyjazd na obóz w góry, a następnie pierwsze starty w lutym i marcu.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny Turniej Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin

 

Odsłon: 2874
Komentarzy: 1
20:22, 14.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli podczas IV Gali Pałuska Kickboxing Night. W zawodach zaprezentowała się dwójka podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Rafał Modzel i Piotr Golon, którzy wzbudzili duży aplauz miejscowej publiczności.

» Wasze komentarze

Agaa @ 20:43, 14.01.2019r. IP: *.*.0.205

Brawo dla wszystkich zawodników!!! Oby więcej takich imprez!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo