« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r., imieniny Leona, Kai, Heliodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

To było prawdziwe święto Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.


Do tej pory Ostrołęcki KKK organizował turnieju z okazji Dnia Dziecka i Turnieje Mikołajkowe. Tym razem sensei Wiesław Orzoł przeprowadził turniej na starcie nowego sezonu, w którym wzięli udział młodzi adepci karate z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

 

Nie zabrakło reprezentantów sekcji m.in. z Myszyńca, Pułtuska, Troszyna, Lelisa, Olszewo-Borek, Krasnosielca, Baranowa, Przasnysza oraz gospodarzy z Ostrołęki. Najmłodsi reprezentanci Ostrołęckiego KKK zmierzyli się w walkach z cieniem oraz walkach reżyserowanych. Nieco starszych czekały zmagania w kata i kumite.

 

Podczas turnieju nie zabrakło władz miasta, powiatu ostrołęckiego oraz urzędu marszałkowskiego. Specjalne podziękowania za pomoc przy organizacji zawodów otrzymali m.in. prezydent miasta Łukasz Kulik, wiceprezydent Maciej Kleczkowski, dyrektor delegatury urzędu marszałkowskiego Mariusz Popielarz oraz wicestarosta powiatu ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski, którzy nagradzali wspólne z radnym Grzegorzem Milewskim młode nadzieje karate kyokushin.- Wasze pociechy trenują w najlepszym klubie w kraju, po raz trzeci z rzędu wywalczyliśmy Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych - podkreślał sensei Wiesław Orzoł. - Przed nami ciężka praca i kolejne wyzwania w nowym sezonie 2019.

 

Dla młodych karateków czekały puchary, medale i nagrody rzeczowe oraz tradycyjnie bardzo duży i smaczny tort. Teraz Ostrołęcki KKK czeka wyjazd na obóz w góry, a następnie pierwsze starty w lutym i marcu.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny Turniej Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin

 

Odsłon: 3851
Komentarzy: 1
20:22, 14.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bartosz Tymiński z UMKS Victoria Ostrołęka walczył podczas charytatywnej gali sportów walki Angels of Glory, która w sobotę odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawodnik trenowany przez Daniela Zarębę i Pawła Czartoryskiego pewnie wygrał swoją walkę.

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Z siedmioma medalami wrócili zawodnicy OKKK Ostrołęka z VI Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Karate Kyokushin, które w sobotę odbyły się w Pniewach. W punktacji drużynowej, ostrołęcki klub został sklasyfikowany na wysokiej czwartej pozycji. 

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Nie udało się reprezentantkom UMKS Victoria Ostrołęka wywalczyć awansu do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w trakcie turnieju w Grudziądzu. Nie wszystko jednak stracone. Podopieczne trenerów Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego o awans powalczą w Gliwicach.

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

Czterech zawodników UKS Fight Academy Ostrołęka walczyło podczas turniejów rozgrywanych podczas Pucharu Polski MMA w Sochaczewie. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przywieźli dwa medale. Najlepiej zaprezentował się Rafał Gnatkowski.

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

Doskonale podczas zawodów Pucharu Polski MMA w Sochaczewie spisał się Mateusz Kubeł z UKS Gladiator Ostrołęka. Podopieczny trenera Wojciecha Dudkowskiego wygrał cztery walki i zdobył złoty medal. Na podium był również Michał Gut. 

» Wasze komentarze

Agaa @ 20:43, 14.01.2019r. IP: *.*.0.205

Brawo dla wszystkich zawodników!!! Oby więcej takich imprez!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo