« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

To było prawdziwe święto Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.


Do tej pory Ostrołęcki KKK organizował turnieju z okazji Dnia Dziecka i Turnieje Mikołajkowe. Tym razem sensei Wiesław Orzoł przeprowadził turniej na starcie nowego sezonu, w którym wzięli udział młodzi adepci karate z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

 

Nie zabrakło reprezentantów sekcji m.in. z Myszyńca, Pułtuska, Troszyna, Lelisa, Olszewo-Borek, Krasnosielca, Baranowa, Przasnysza oraz gospodarzy z Ostrołęki. Najmłodsi reprezentanci Ostrołęckiego KKK zmierzyli się w walkach z cieniem oraz walkach reżyserowanych. Nieco starszych czekały zmagania w kata i kumite.

 

Podczas turnieju nie zabrakło władz miasta, powiatu ostrołęckiego oraz urzędu marszałkowskiego. Specjalne podziękowania za pomoc przy organizacji zawodów otrzymali m.in. prezydent miasta Łukasz Kulik, wiceprezydent Maciej Kleczkowski, dyrektor delegatury urzędu marszałkowskiego Mariusz Popielarz oraz wicestarosta powiatu ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski, którzy nagradzali wspólne z radnym Grzegorzem Milewskim młode nadzieje karate kyokushin.- Wasze pociechy trenują w najlepszym klubie w kraju, po raz trzeci z rzędu wywalczyliśmy Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych - podkreślał sensei Wiesław Orzoł. - Przed nami ciężka praca i kolejne wyzwania w nowym sezonie 2019.

 

Dla młodych karateków czekały puchary, medale i nagrody rzeczowe oraz tradycyjnie bardzo duży i smaczny tort. Teraz Ostrołęcki KKK czeka wyjazd na obóz w góry, a następnie pierwsze starty w lutym i marcu.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny Turniej Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin

 

Odsłon: 6805
Komentarzy: 1
20:22, 14.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Fiński wiking Tomi Silvennoinen będzie rywalem wychowanka Victorii Ostrołęka podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl. Gala odbędzie się w Arenie Suwałki już 29 sierpnia.

Zyśk powalczy w Suwałkach

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

» Wasze komentarze

Agaa @ 20:43, 14.01.2019r. IP: *.*.0.205

Brawo dla wszystkich zawodników!!! Oby więcej takich imprez!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo