« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

To było prawdziwe święto Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.


Do tej pory Ostrołęcki KKK organizował turnieju z okazji Dnia Dziecka i Turnieje Mikołajkowe. Tym razem sensei Wiesław Orzoł przeprowadził turniej na starcie nowego sezonu, w którym wzięli udział młodzi adepci karate z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

 

Nie zabrakło reprezentantów sekcji m.in. z Myszyńca, Pułtuska, Troszyna, Lelisa, Olszewo-Borek, Krasnosielca, Baranowa, Przasnysza oraz gospodarzy z Ostrołęki. Najmłodsi reprezentanci Ostrołęckiego KKK zmierzyli się w walkach z cieniem oraz walkach reżyserowanych. Nieco starszych czekały zmagania w kata i kumite.

 

Podczas turnieju nie zabrakło władz miasta, powiatu ostrołęckiego oraz urzędu marszałkowskiego. Specjalne podziękowania za pomoc przy organizacji zawodów otrzymali m.in. prezydent miasta Łukasz Kulik, wiceprezydent Maciej Kleczkowski, dyrektor delegatury urzędu marszałkowskiego Mariusz Popielarz oraz wicestarosta powiatu ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski, którzy nagradzali wspólne z radnym Grzegorzem Milewskim młode nadzieje karate kyokushin.- Wasze pociechy trenują w najlepszym klubie w kraju, po raz trzeci z rzędu wywalczyliśmy Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych - podkreślał sensei Wiesław Orzoł. - Przed nami ciężka praca i kolejne wyzwania w nowym sezonie 2019.

 

Dla młodych karateków czekały puchary, medale i nagrody rzeczowe oraz tradycyjnie bardzo duży i smaczny tort. Teraz Ostrołęcki KKK czeka wyjazd na obóz w góry, a następnie pierwsze starty w lutym i marcu.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny Turniej Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin

 

Odsłon: 6210
Komentarzy: 1
20:22, 14.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

'Czekam na wyzwania'. Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Czekam na wyzwania". Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Ostrołęcki Taran" potwierdził swoje umiejętności bokserskie. W sobotę 7 marca podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72.

» Wasze komentarze

Agaa @ 20:43, 14.01.2019r. IP: *.*.0.205

Brawo dla wszystkich zawodników!!! Oby więcej takich imprez!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo