« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r., imieniny Leona, Kai, Heliodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narew już trenuje i testuje nowych piłkarzy

Trener Dariusz Narolewski
Trener Dariusz Narolewski

Z planem wywalczenia awansu rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w A-klasie piłkarze Narwi. Zajęcia z grupą blisko trzydziestu zawodników prowadził Dariusz Narolewski, który wraca do Ostrołęki w roli trenera niebiesko-czerwonych.


Reklama - Będziemy trenowali trzy razy w tygodniu - poinformował trener Dariusz Narolewski. - W poniedziałki i piątki na boisku przy Witosa, a w środy w hali Arkadiusza Gołasia. Do tego oczywiście dojdą mecze sparingowe. Pierwszy 26 stycznia z Makowianką, a kolejny z ŁKS Łomża. Trudno jednak teraz powiedzieć, w jakim składzie zagra zespół z Łomży. Nie patrzymy jednak na innych, a skupiamy się na tym by samemu solidnie przepracować okres przygotowawczy - dodał szkoleniowiec, który podkreśla, że kluczem do sukcesu jest praca na treningach.


W ŁKS Łomża chyba już pogodzono się ze spadkiem z III ligi. Działacze Narwi chcą z kolei postawić kolejny krok na drodze ku odbudowie klubu. By ten krok wykonać trzeba wyprzedzić drużyny Konopianki Konopki, GKS Pokrzywnica i Bartnika Myszyniec w tabeli A-klasy.


Mają w tym pomóc nowi zawodnicy, a są wśród nich Mateusz Sowa i Kamil Zygmunt, którzy grali już w przeszłości w Narwi oraz Paweł Skarzyński (ostatnio rezerwy Korony).O miejsce w kadrze Narwi powalczą też młodzi piłkarze z APN Ostrołęka: Kacper Stepnowski, Kevin Karwowski, Eryk Brodowski i Mieszko Grodzki. Wszyscy grali do tej pory w lidze mazowieckiej w zespole z rocznika 2003, który prowadzi Marcin Roman.


(cez)

Odsłon: 4788
Komentarzy: 1
22:18, 14.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmiana lidera w okręgówce, trzy punkty Troszyna

Zmiana lidera w okręgówce, trzy punkty Troszyna

W hicie 21 kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka Nadnarwianka Pułtusk przegrała z Makowianką Maków Mazowiecki 0:3. To oznaczało, że piłkarze z Pułtuska stracili fotel lidera i bliżej bezpośredniego awansu jest teraz ekipa z Makowa Mazowieckiego.

Narew zmniejsza stratę do lidera z Konopek

Narew zmniejsza stratę do lidera z Konopek

Piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka z meczu na mecz coraz lepiej prezentują się na boiskach A klasy. W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Witosa podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego rozbili Pełtę Karniewo aż 5:0. Poznaj komplet wyników A klasy.

Faworyci nie zawodzą w rozgrywkach B klasy

Faworyci nie zawodzą w rozgrywkach B klasy

Wymakracz Długosiodło wciąż jest pewnym liderem rozgrywek B klasy w grupie Ostrołęka. Podopieczni trenera Rafała Gordziejczyka po emocjonującym spotkaniu odnieśli zwycięstwo nad Orzem Goworowo 3:0 i są coraz bliżej bezpośredniego awansu do A klasy.

A-klasa: Kurpik punktuje dla siebie i dla Narwi

A-klasa: Kurpik punktuje dla siebie i dla Narwi

Przed trudnym zadaniem stanęli w sobotę piłkarze Kurpika Kadzidło, którzy zmierzyli się Konopianką Konopki prowadzącą w tabeli A-klasy. Podopieczni Łukasza Pokory wywalczyli cenny punkt dla siebie i jednocześnie pomogli walczącej o awans Narwi Ostrołęka.

A-klasa: Narew zagrała na piątkę (zdjęcia, wideo)

A-klasa: Narew zagrała na piątkę (zdjęcia, wideo)

Pięć goli strzelili piłkarze Narwi Ostrołęka w piątym z kolei wygranym meczu w rundzie wiosennej A-klasy. Bohaterem spotkania był doświadczony Paweł Kuzia, a premierowego gola zdobył najmłodszy w składzie niebiesko-czerwonych Kevin Karwowski.

» Wasze komentarze

Adams @ 10:00, 16.01.2019r. IP: *.*.238.120

Nowy redaktor sporotwy i w komentarzach cisza, brak hejtu. Czyżby blokowanie głupich wpisów? Jeśli tak, to całkowicie popieram, bo tak jest lepiej.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo