« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 lutego 2019 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narew już trenuje i testuje nowych piłkarzy

Trener Dariusz Narolewski
Trener Dariusz Narolewski

Z planem wywalczenia awansu rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w A-klasie piłkarze Narwi. Zajęcia z grupą blisko trzydziestu zawodników prowadził Dariusz Narolewski, który wraca do Ostrołęki w roli trenera niebiesko-czerwonych.


Reklama - Będziemy trenowali trzy razy w tygodniu - poinformował trener Dariusz Narolewski. - W poniedziałki i piątki na boisku przy Witosa, a w środy w hali Arkadiusza Gołasia. Do tego oczywiście dojdą mecze sparingowe. Pierwszy 26 stycznia z Makowianką, a kolejny z ŁKS Łomża. Trudno jednak teraz powiedzieć, w jakim składzie zagra zespół z Łomży. Nie patrzymy jednak na innych, a skupiamy się na tym by samemu solidnie przepracować okres przygotowawczy - dodał szkoleniowiec, który podkreśla, że kluczem do sukcesu jest praca na treningach.


W ŁKS Łomża chyba już pogodzono się ze spadkiem z III ligi. Działacze Narwi chcą z kolei postawić kolejny krok na drodze ku odbudowie klubu. By ten krok wykonać trzeba wyprzedzić drużyny Konopianki Konopki, GKS Pokrzywnica i Bartnika Myszyniec w tabeli A-klasy.


Mają w tym pomóc nowi zawodnicy, a są wśród nich Mateusz Sowa i Kamil Zygmunt, którzy grali już w przeszłości w Narwi oraz Paweł Skarzyński (ostatnio rezerwy Korony).O miejsce w kadrze Narwi powalczą też młodzi piłkarze z APN Ostrołęka: Kacper Stepnowski, Kevin Karwowski, Eryk Brodowski i Mieszko Grodzki. Wszyscy grali do tej pory w lidze mazowieckiej w zespole z rocznika 2003, który prowadzi Marcin Roman.


(cez)

Odsłon: 4156
Komentarzy: 1
22:18, 14.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

422 bramki w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia)

422 bramki w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia)

Aż 422 bramki padły w Nocnej Lidze Futsalu. W Akademii Smaku została podsumowana dziesiąta odsłona rozgrywek organizowanych przez klub Jantar Ostrołęka. To dzięki jego prezesowi Marcinowi Buchalskiego rozgrywki zostały przeprowadzone po raz kolejny.

Sobotnie mecze Korony i Narwi przy Witosa

Sobotnie mecze Korony i Narwi przy Witosa

W sobotę na sztucznym boisku przy Witosa swoje mecze sparingowe rozegrają zarówno Korona, jak i Narew. Zgodnie z planem przygotowań, Korona zmierzy się Kryształem Glinojeck, natomiast Narew była zmuszona poszukać nowego rywala na sobotę. 

Staniórski: Wszyscy otrzymają szansę gry

Staniórski: Wszyscy otrzymają szansę gry

Po wysokim zwycięstwie w meczu z Warmią Grajewo, piłkarzy Korony czeka sobotnia konfrontacja z Kryształem Glinojeck na boisku przy Witosa. O sytuacji kadrowej ostrołęckiego IV-ligowca rozmawialiśmy z trenerem Tomaszem Staniórskim.

Pierwsze trzy transfery do Narwi Ostrołęka

Pierwsze trzy transfery do Narwi Ostrołęka

Narew Ostrołęka zamierza w rundzie wiosennej wywalczyć awans do ligi okręgowej. Mają w tym pomóc nowi zawodnicy, którzy wzmocnią kadrę niebiesko-czerwonych. Kogo zobaczymy w zespole prowadzonym przez trenera Dariusza Narolewskiego?

Jantarki wywalczyły złoto w Dzierżeninie

Jantarki wywalczyły złoto w Dzierżeninie

Piłkarki Jantaru Ostrołęka okazały się najlepsze w halowym turnieju rozegranym w Dzierżeninie. Organizatorem kobiecych zmagań był Brix Pułtusk. W zmaganiach wzięło udział dziesięć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

» Wasze komentarze

Adams @ 10:00, 16.01.2019r. IP: *.*.238.120

Nowy redaktor sporotwy i w komentarzach cisza, brak hejtu. Czyżby blokowanie głupich wpisów? Jeśli tak, to całkowicie popieram, bo tak jest lepiej.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo