« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.


Obecnie na prowadzeniu w klasyfikacji plasuje się Krystian Gnatkowski. Reprezentant Fight Academy Ostrołęka z powodzeniem reprezentuje klub prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka na Wyspach Brytyjskich. Obecnie prowadzi w zestawieniu z 537 głosami na koncie.

Reklama

Drugi w głosowaniu jest obecnie Przemysław Zyśk. Wychowanek Victorii i zawodowy pięściarz ma na swoim koncie osiem zwycięstw i pnie się w rankingu. W plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie ma na swoim koncie 429 głosów.

 

Na podium plasuje się obecnie także piłkarka Ostrovii Ostrów Mazowiecka Amelia Skowrońska - 375 głosów, która wyprzedza kolejnego Patryka Wekwejta - 374 głosy. Na kolejnych lokatach plasują się obecnie: Kamil Dworak - 338, Jakub Gnatkowski - 298, Łukasz Połatyński - 265, Maria Pisarek - 223, Szymon Niziński - 190 i Kamil Wojdak - 134.

 

Do wszystkich zawodników trafią piękne statuetki od firmy Lus-ar, które ufundował właściciel Paweł Malinowski oraz nagrody od sponsorów. Nagroda główna wycieczka zagraniczna ufundowana przez Essentia Travel powędruje do Sportowca Roku 2018 w głosowaniu Czytelników.Dodatkowe wyróżnienia indywidualne przyzna także kapituła Plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu. Szczegółowe informacje na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018.

Odsłon: 4846
Komentarzy: 0
11:01, 17.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2018. Obradowała kapituła (zdjęcia)

Sportowiec Roku 2018. Obradowała kapituła (zdjęcia)

Dokładnie 10 402 głosy oddali Czytelnicy w plebiscycie na Sportowca Roku 2018 w Regionie. W poniedziałkowe popołudnie w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" obradowała kapituła konkursu, która zdecydowała o przyznaniu specjalnych wyróżnień.

Sportowiec Roku 2018. Ostatnia szansa na głosy!

Sportowiec Roku 2018. Ostatnia szansa na głosy!

To już ostatnia szansa na oddanie głosu na Sportowca Roku 2018. Czytelnicy wskażą dziesiątkę ich zdaniem najlepszych sportowców reprezentujących kluby z regionu - Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i Makowa Mazowieckiego oraz przyległych powiatów.

Sportowiec Roku 2018. Głosowanie na finiszu

Sportowiec Roku 2018. Głosowanie na finiszu

Sportowiec Roku 2018 w Regionie cieszy się dużym zainteresowaniem Czytelników naszego portalu. 64 utalentowanych i utytułowanych już sportowców walczy o miano najlepszego zdaniem kibiców. Do końca głosowania pozostały już tylko cztery dni.

Sportowiec Roku 2018. Sprawdź aktualny ranking

Sportowiec Roku 2018. Sprawdź aktualny ranking

To już ostatnie dni głosowania w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Na najbardziej utytułowane zawodniczki i zawodników Czytelnicy portalu Moja Ostrołęka oddali już blisko 7000 głosów. Kto jest obecnie najpopularniejszym sportowcem?

Sportowiec Roku 2018. Zmiany w rankingu

Sportowiec Roku 2018. Zmiany w rankingu

Jeszcze przez 8 dni Czytelnicy portalu Moja Ostrołęka mogą oddawać głosy na najlepszego ich zdaniem Sportowca Roku 2018 w Regionie. Kto stanie się najpopularniejszym zawodnikiem lub zawodniczką? Kto uplasuje się na najlepszej dziesiątce?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo