« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.


Obecnie na prowadzeniu w klasyfikacji plasuje się Krystian Gnatkowski. Reprezentant Fight Academy Ostrołęka z powodzeniem reprezentuje klub prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka na Wyspach Brytyjskich. Obecnie prowadzi w zestawieniu z 537 głosami na koncie.

Reklama

Drugi w głosowaniu jest obecnie Przemysław Zyśk. Wychowanek Victorii i zawodowy pięściarz ma na swoim koncie osiem zwycięstw i pnie się w rankingu. W plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie ma na swoim koncie 429 głosów.

 

Na podium plasuje się obecnie także piłkarka Ostrovii Ostrów Mazowiecka Amelia Skowrońska - 375 głosów, która wyprzedza kolejnego Patryka Wekwejta - 374 głosy. Na kolejnych lokatach plasują się obecnie: Kamil Dworak - 338, Jakub Gnatkowski - 298, Łukasz Połatyński - 265, Maria Pisarek - 223, Szymon Niziński - 190 i Kamil Wojdak - 134.

 

Do wszystkich zawodników trafią piękne statuetki od firmy Lus-ar, które ufundował właściciel Paweł Malinowski oraz nagrody od sponsorów. Nagroda główna wycieczka zagraniczna ufundowana przez Essentia Travel powędruje do Sportowca Roku 2018 w głosowaniu Czytelników.Dodatkowe wyróżnienia indywidualne przyzna także kapituła Plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu. Szczegółowe informacje na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018.

Odsłon: 5906
Komentarzy: 0
11:01, 17.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2019: Pływacy z sukcesami

Sportowiec Roku 2019: Pływacy z sukcesami

Na czterech pływaków można oddać głos w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Największe sukcesy osiągnęli ratownicy wodni - Mateusz Adamowski i Hubert Nakielski, ale dobre starty zanotowały również Magda Kowalska i Angelika Wikieł. Kto zasłużył na tytuł?

Sportowiec Roku 2019: Sześciu lekkoatletów w walce o tytuł. Który z nich ma największe szanse?

Sportowiec Roku 2019: Sześciu lekkoatletów w walce o tytuł. Który z nich ma największe szanse?

Sześciu lekkoatletów walczy w głosowaniu na naszym plebiscycie na Sportowca Roku 2019. Który z nich obecnie jest sklasyfikowany najwyżej? Na najlepszego zdaniem kibiców kandydata czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów.

Wojownicy walczą o tytuł Sportowca Roku 2019

Wojownicy walczą o tytuł Sportowca Roku 2019

Podczas minionego roku przedstawiciele klubów sportów walki dostarczyli mieszkańcom całego regionu wielu emocji. Teraz przyszedł czas, aby nagrodzić ich za ciężką pracę jaką włożyli w swoje osiągnięcia. Oddaj głos na prawdziwych wojowników w naszym plebiscycie.

Sportowiec Roku 2019: Czternastu karateków walczy o tytuł w naszym plebiscycie

Sportowiec Roku 2019: Czternastu karateków walczy o tytuł w naszym plebiscycie

Wielu karateków w minionym roku zanotowało na swoim koncie pasmo sukcesów. Każdy z nich godnie reprezentował barwy swojego klubu i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

Sportowiec Roku 2019: Piłkarze walczą o atrakcyjne nagrody

Sportowiec Roku 2019: Piłkarze walczą o atrakcyjne nagrody

Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy na najlepszych piłkarzy w plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Obecnie najwyżej z nich sklasyfikowany jest zawodnik ostrołęckiej Narwi - Mariusz Marczak. Jak przedstawiają się notowania pozostałych kandydatów?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo