« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.


Obecnie na prowadzeniu w klasyfikacji plasuje się Krystian Gnatkowski. Reprezentant Fight Academy Ostrołęka z powodzeniem reprezentuje klub prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka na Wyspach Brytyjskich. Obecnie prowadzi w zestawieniu z 537 głosami na koncie.

Reklama

Drugi w głosowaniu jest obecnie Przemysław Zyśk. Wychowanek Victorii i zawodowy pięściarz ma na swoim koncie osiem zwycięstw i pnie się w rankingu. W plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie ma na swoim koncie 429 głosów.

 

Na podium plasuje się obecnie także piłkarka Ostrovii Ostrów Mazowiecka Amelia Skowrońska - 375 głosów, która wyprzedza kolejnego Patryka Wekwejta - 374 głosy. Na kolejnych lokatach plasują się obecnie: Kamil Dworak - 338, Jakub Gnatkowski - 298, Łukasz Połatyński - 265, Maria Pisarek - 223, Szymon Niziński - 190 i Kamil Wojdak - 134.

 

Do wszystkich zawodników trafią piękne statuetki od firmy Lus-ar, które ufundował właściciel Paweł Malinowski oraz nagrody od sponsorów. Nagroda główna wycieczka zagraniczna ufundowana przez Essentia Travel powędruje do Sportowca Roku 2018 w głosowaniu Czytelników.Dodatkowe wyróżnienia indywidualne przyzna także kapituła Plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu. Szczegółowe informacje na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018.

Odsłon: 5560
Komentarzy: 0
11:01, 17.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo