« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.


Obecnie na prowadzeniu w klasyfikacji plasuje się Krystian Gnatkowski. Reprezentant Fight Academy Ostrołęka z powodzeniem reprezentuje klub prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka na Wyspach Brytyjskich. Obecnie prowadzi w zestawieniu z 537 głosami na koncie.

Reklama

Drugi w głosowaniu jest obecnie Przemysław Zyśk. Wychowanek Victorii i zawodowy pięściarz ma na swoim koncie osiem zwycięstw i pnie się w rankingu. W plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie ma na swoim koncie 429 głosów.

 

Na podium plasuje się obecnie także piłkarka Ostrovii Ostrów Mazowiecka Amelia Skowrońska - 375 głosów, która wyprzedza kolejnego Patryka Wekwejta - 374 głosy. Na kolejnych lokatach plasują się obecnie: Kamil Dworak - 338, Jakub Gnatkowski - 298, Łukasz Połatyński - 265, Maria Pisarek - 223, Szymon Niziński - 190 i Kamil Wojdak - 134.

 

Do wszystkich zawodników trafią piękne statuetki od firmy Lus-ar, które ufundował właściciel Paweł Malinowski oraz nagrody od sponsorów. Nagroda główna wycieczka zagraniczna ufundowana przez Essentia Travel powędruje do Sportowca Roku 2018 w głosowaniu Czytelników.


JBB

Dodatkowe wyróżnienia indywidualne przyzna także kapituła Plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu. Szczegółowe informacje na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018.

Odsłon: 6130
Komentarzy: 0
11:01, 17.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo