« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r., imieniny Leona, Kai, Heliodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Dwa tytuły mistrzowskie oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Europy zdobyły zawodniczki MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki. Złote medale  Mistrzostw Polski wywalczyły Olga Boruch oraz Katarzyna Lisiewska, podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca. 


Reklama W Mistrzostwach Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai, które odbyły się w 13 stycznia w Turku wzięło udział jedenastu reprezentantów MKKK. Najlepiej poradziły sobie kadetki Olga Boruch (kat. 55 kg) oraz Katarzyna Lisiewska (kat. 65 kg) rywalizujące w kumite. Obie wywalczyły złote medale. Na czwartym miejscu rywalizację ukończyli Natalia Tyszka i Sebastian Jankowski.


- Olga, by zdobyć złoty medal musiała wygrać cztery walki - relacjonuje sensei Artur Prusiński. - Droga Kasi do zwycięstwa, była krótsza, ale nie umniejsza to wagi jej sukcesu. Dziewczyny ciężko trenowały i bardzo dobrze przygotowały się do zawodów, więc ten wynik nie był przypadkowy - podkreśla.Tytuły mistrzowskie wywalczone przez zawodniczki MKKK, dały im też kwalifikację na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w czerwcu w Pradze.


- Do tego czasu czeka nas jeszcze wiele startów, m.in. na Mistrzostwach Polski Wschodniej oraz Mistrzostwach Mazowsza. Przed nami również kwalifikacje Mistrzostw Europy do lat 21 w Tarnowie - informuje Artur Prusiński.

 

(cez)

Odsłon: 4374
Komentarzy: 0
14:09, 19.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bartosz Tymiński z UMKS Victoria Ostrołęka walczył podczas charytatywnej gali sportów walki Angels of Glory, która w sobotę odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawodnik trenowany przez Daniela Zarębę i Pawła Czartoryskiego pewnie wygrał swoją walkę.

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Z siedmioma medalami wrócili zawodnicy OKKK Ostrołęka z VI Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Karate Kyokushin, które w sobotę odbyły się w Pniewach. W punktacji drużynowej, ostrołęcki klub został sklasyfikowany na wysokiej czwartej pozycji. 

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Nie udało się reprezentantkom UMKS Victoria Ostrołęka wywalczyć awansu do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w trakcie turnieju w Grudziądzu. Nie wszystko jednak stracone. Podopieczne trenerów Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego o awans powalczą w Gliwicach.

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

Czterech zawodników UKS Fight Academy Ostrołęka walczyło podczas turniejów rozgrywanych podczas Pucharu Polski MMA w Sochaczewie. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przywieźli dwa medale. Najlepiej zaprezentował się Rafał Gnatkowski.

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

Doskonale podczas zawodów Pucharu Polski MMA w Sochaczewie spisał się Mateusz Kubeł z UKS Gladiator Ostrołęka. Podopieczny trenera Wojciecha Dudkowskiego wygrał cztery walki i zdobył złoty medal. Na podium był również Michał Gut. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo