« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 lutego 2019 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Dwa tytuły mistrzowskie oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Europy zdobyły zawodniczki MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki. Złote medale  Mistrzostw Polski wywalczyły Olga Boruch oraz Katarzyna Lisiewska, podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca. 


Reklama W Mistrzostwach Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai, które odbyły się w 13 stycznia w Turku wzięło udział jedenastu reprezentantów MKKK. Najlepiej poradziły sobie kadetki Olga Boruch (kat. 55 kg) oraz Katarzyna Lisiewska (kat. 65 kg) rywalizujące w kumite. Obie wywalczyły złote medale. Na czwartym miejscu rywalizację ukończyli Natalia Tyszka i Sebastian Jankowski.


- Olga, by zdobyć złoty medal musiała wygrać cztery walki - relacjonuje sensei Artur Prusiński. - Droga Kasi do zwycięstwa, była krótsza, ale nie umniejsza to wagi jej sukcesu. Dziewczyny ciężko trenowały i bardzo dobrze przygotowały się do zawodów, więc ten wynik nie był przypadkowy - podkreśla.


JBB

Tytuły mistrzowskie wywalczone przez zawodniczki MKKK, dały im też kwalifikację na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w czerwcu w Pradze.


- Do tego czasu czeka nas jeszcze wiele startów, m.in. na Mistrzostwach Polski Wschodniej oraz Mistrzostwach Mazowsza. Przed nami również kwalifikacje Mistrzostw Europy do lat 21 w Tarnowie - informuje Artur Prusiński.

 

(cez)

Odsłon: 3103
Komentarzy: 0
14:09, 19.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli podczas IV Gali Pałuska Kickboxing Night. W zawodach zaprezentowała się dwójka podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Rafał Modzel i Piotr Golon, którzy wzbudzili duży aplauz miejscowej publiczności.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo