« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 sierpnia 2019 r., imieniny Jacka, Anity, Mirona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Dwa tytuły mistrzowskie oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Europy zdobyły zawodniczki MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki. Złote medale  Mistrzostw Polski wywalczyły Olga Boruch oraz Katarzyna Lisiewska, podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca. 


Reklama W Mistrzostwach Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai, które odbyły się w 13 stycznia w Turku wzięło udział jedenastu reprezentantów MKKK. Najlepiej poradziły sobie kadetki Olga Boruch (kat. 55 kg) oraz Katarzyna Lisiewska (kat. 65 kg) rywalizujące w kumite. Obie wywalczyły złote medale. Na czwartym miejscu rywalizację ukończyli Natalia Tyszka i Sebastian Jankowski.


- Olga, by zdobyć złoty medal musiała wygrać cztery walki - relacjonuje sensei Artur Prusiński. - Droga Kasi do zwycięstwa, była krótsza, ale nie umniejsza to wagi jej sukcesu. Dziewczyny ciężko trenowały i bardzo dobrze przygotowały się do zawodów, więc ten wynik nie był przypadkowy - podkreśla.Tytuły mistrzowskie wywalczone przez zawodniczki MKKK, dały im też kwalifikację na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w czerwcu w Pradze.


- Do tego czasu czeka nas jeszcze wiele startów, m.in. na Mistrzostwach Polski Wschodniej oraz Mistrzostwach Mazowsza. Przed nami również kwalifikacje Mistrzostw Europy do lat 21 w Tarnowie - informuje Artur Prusiński.

 

(cez)

Odsłon: 5656
Komentarzy: 0
14:09, 19.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sęk i Opęchowska nagrodzone przez starostę

Sęk i Opęchowska nagrodzone przez starostę

Reprezentantki Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin otrzymały, podczas ostatniej sesji rady powiatu, nagrody okolicznościowe starosty ostrołęckiego. Włodarz powiatu uhonorował utalentowane zawodniczki - Beatę Opęchowską i Julitę Sęk.

Brąz Beaty Opęchowskiej na All American Open

Brąz Beaty Opęchowskiej na All American Open

Beata Opęchowska z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zdobyła brązowy medal w prestiżowych otwartych mistrzostwach Ameryk. Pierwsze miejsce zajęła Anastasia Khasanova z Rosji, a drugie Polka - Maria Jasko. Zawody odbyły się 22 czerwca w Nowym Jorku.

Dobre występy MKKK na zakończenie sezonu

Dobre występy MKKK na zakończenie sezonu

Występem w Mazowieckiej Lidze Karate, w sobotę 8 czerwca, zakończył tegoroczne zmagania Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin. Zawodnicy z ostrołęckiego klubu zdobyli sześć złotych medali, dwa srebrne i dwa brązowe.

Worek medali UKS Fight Academy w Suszu

Worek medali UKS Fight Academy w Suszu

Dwunastu zawodników w różnych formułach reprezentowało UKS Fight Academy Ostrołęka na mistrzostwach Polski - Polskiej Federacji Kickboxingu. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przywieźli z Suszu aż dwadzieścia sześć medali.

Beata Opęchowska wyróżniona przez prezydenta

Beata Opęchowska wyróżniona przez prezydenta

Reprezentantka Ostrołęckiego KKK Beata Opęchowska otrzymała powołanie od Polskiego Związku Karate na All American Open. W jednych z najbardziej prestiżowych zawodów będzie mogła wziąć udział dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo