« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 sierpnia 2019 r., imieniny Jacka, Anity, Mirona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy mają powody do zadowolenia. W sezonie 2018 zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów, godnie reprezentując swoje kluby i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.


Najwięcej głosów czytelników zdobył do tej pory Patryk Wekwejt - 374. Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin pod wodzą sensei Wiesława Orzoła poczynił bardzo duże postępy i z sukcesami walczył na ogólnopolskich arenach zarówno w kumite, jak i kata.

Reklama

 

Kolejny w zestawieniu jest zawodnik Ostrołęckiego KKK Szymon Niziński, który w sezonie 2018 poczynił bardzo duże postępy, zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów, a także zbierał cenne szlify w Mistrzostwach Europy w Warnie i Kiszyniowie. Obecnie ma na swoim koncie 140 głosów.

 

Na trzecim miejsce w gronie karateków jest obecnie Olga Boruch z MKKK Shinkyokushin - 117 głosów. Wciąż można głosować także na Natalię Nalewajk, Krzysztofa Modzelewskiego, Dominikę Pyskło, Michalinę Chrobot, Łukasza Kołodziejskiego, Zofię Sobotkę, Julię Skwierczyńską, Beatę Opęchowską i Macieja Grabowskiego.Wszystkich kandydatów zaprezentowaliśmy w naszym serwisie sportowym w dziale Sportowiec Roku 2018. Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnym rankingiem.

Odsłon: 3766
Komentarzy: 0
12:01, 20.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo