« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 lutego 2019 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy mają powody do zadowolenia. W sezonie 2018 zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów, godnie reprezentując swoje kluby i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.


Najwięcej głosów czytelników zdobył do tej pory Patryk Wekwejt - 374. Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin pod wodzą sensei Wiesława Orzoła poczynił bardzo duże postępy i z sukcesami walczył na ogólnopolskich arenach zarówno w kumite, jak i kata.

Reklama

 

Kolejny w zestawieniu jest zawodnik Ostrołęckiego KKK Szymon Niziński, który w sezonie 2018 poczynił bardzo duże postępy, zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów, a także zbierał cenne szlify w Mistrzostwach Europy w Warnie i Kiszyniowie. Obecnie ma na swoim koncie 140 głosów.

 

Na trzecim miejsce w gronie karateków jest obecnie Olga Boruch z MKKK Shinkyokushin - 117 głosów. Wciąż można głosować także na Natalię Nalewajk, Krzysztofa Modzelewskiego, Dominikę Pyskło, Michalinę Chrobot, Łukasza Kołodziejskiego, Zofię Sobotkę, Julię Skwierczyńską, Beatę Opęchowską i Macieja Grabowskiego.Wszystkich kandydatów zaprezentowaliśmy w naszym serwisie sportowym w dziale Sportowiec Roku 2018. Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnym rankingiem.

Odsłon: 2909
Komentarzy: 0
12:01, 20.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2018. Obradowała kapituła (zdjęcia)

Sportowiec Roku 2018. Obradowała kapituła (zdjęcia)

Dokładnie 10 402 głosy oddali Czytelnicy w plebiscycie na Sportowca Roku 2018 w Regionie. W poniedziałkowe popołudnie w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" obradowała kapituła konkursu, która zdecydowała o przyznaniu specjalnych wyróżnień.

Sportowiec Roku 2018. Ostatnia szansa na głosy!

Sportowiec Roku 2018. Ostatnia szansa na głosy!

To już ostatnia szansa na oddanie głosu na Sportowca Roku 2018. Czytelnicy wskażą dziesiątkę ich zdaniem najlepszych sportowców reprezentujących kluby z regionu - Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i Makowa Mazowieckiego oraz przyległych powiatów.

Sportowiec Roku 2018. Głosowanie na finiszu

Sportowiec Roku 2018. Głosowanie na finiszu

Sportowiec Roku 2018 w Regionie cieszy się dużym zainteresowaniem Czytelników naszego portalu. 64 utalentowanych i utytułowanych już sportowców walczy o miano najlepszego zdaniem kibiców. Do końca głosowania pozostały już tylko cztery dni.

Sportowiec Roku 2018. Sprawdź aktualny ranking

Sportowiec Roku 2018. Sprawdź aktualny ranking

To już ostatnie dni głosowania w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Na najbardziej utytułowane zawodniczki i zawodników Czytelnicy portalu Moja Ostrołęka oddali już blisko 7000 głosów. Kto jest obecnie najpopularniejszym sportowcem?

Sportowiec Roku 2018. Zmiany w rankingu

Sportowiec Roku 2018. Zmiany w rankingu

Jeszcze przez 8 dni Czytelnicy portalu Moja Ostrołęka mogą oddawać głosy na najlepszego ich zdaniem Sportowca Roku 2018 w Regionie. Kto stanie się najpopularniejszym zawodnikiem lub zawodniczką? Kto uplasuje się na najlepszej dziesiątce?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo