« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy mają powody do zadowolenia. W sezonie 2018 zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów, godnie reprezentując swoje kluby i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.


Najwięcej głosów czytelników zdobył do tej pory Patryk Wekwejt - 374. Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin pod wodzą sensei Wiesława Orzoła poczynił bardzo duże postępy i z sukcesami walczył na ogólnopolskich arenach zarówno w kumite, jak i kata.

Reklama

 

Kolejny w zestawieniu jest zawodnik Ostrołęckiego KKK Szymon Niziński, który w sezonie 2018 poczynił bardzo duże postępy, zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów, a także zbierał cenne szlify w Mistrzostwach Europy w Warnie i Kiszyniowie. Obecnie ma na swoim koncie 140 głosów.

 

Na trzecim miejsce w gronie karateków jest obecnie Olga Boruch z MKKK Shinkyokushin - 117 głosów. Wciąż można głosować także na Natalię Nalewajk, Krzysztofa Modzelewskiego, Dominikę Pyskło, Michalinę Chrobot, Łukasza Kołodziejskiego, Zofię Sobotkę, Julię Skwierczyńską, Beatę Opęchowską i Macieja Grabowskiego.Wszystkich kandydatów zaprezentowaliśmy w naszym serwisie sportowym w dziale Sportowiec Roku 2018. Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnym rankingiem.

Odsłon: 4188
Komentarzy: 0
12:01, 20.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka w sezonie 2019 zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. Podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego po miesiącach ciężkich treningów zaprezentowała bardzo wysoką formę i zanotowała duży sukces.

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach w cheerleadingu sportowym. W sezonie 2019 podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zapisała na swoim koncie największy sukces w karierze zdobywając złoty medal na mistrzostwach Europy.

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezon na sezon zapisuje na swoim koncie coraz lepsze wyniki. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego pochodzi z małej miejscowości Poścień-Zamion k. Chorzel.

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski to zawodnik MKKK Shinkyokushin, który od kilku sezonów zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczny sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego po raz kolejny znalazł się na podium mistrzostw Polski.

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W sezonie 2019 zanotował na swoim koncie kilka sukcesów i po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo