« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 23 sierpnia 2019 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prawdziwi wojownicy walczą o Wasze głosy

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przedstawiciele klubów sportów walki dostarczyli kibicom wiele emocji. Warto przyjrzeć się bliżej osiągnięciom poszczególnych sportowców i nagrodzić ich głosami w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie.


Reprezentanci klubów Fight Academy Ostrołęka, UKS Gladiator Ostrołęka i Academia Gorila Ostrów Mazowiecka mają na swoim koncie znaczące sukcesy, a występy poszczególnych zawodników wzbudzały duże zainteresowanie kibiców.

Reklama

 

Obecnie w rankingu najwyżej sklasyfikowany jest Krystian Gnatkowski, który w obecnym sezonie z powodzeniem startował w zawodach na Wyspach Brytyjskich. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wciąż reprezentuje Fight Academy Ostrołęka i ciężko pracuje na kolejne sukcesy.

 

Dla Jakuba Gnatkowskiego sezon 2018 był wręcz wymarzonym w karierze. W Mistrzostwach Polski w Sochaczewie reprezentant Fight Academy Ostrołęka wywalczył srebrny medal w MMA w kategorii -55 kg. W głosowaniu Czytelników plasuje się obecnie na szóstej lokacie.W zestawieniu Sportowiec Roku 2018 znaleźli się także Aleksandra Niewiadomska, Karol Łasiewicki, Mariusz Piersa, Szymon Krystian, Piotr Golon i Marcin Majewski. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich kandydatów na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 4619
Komentarzy: 2
11:01, 21.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

Ona @ 21:02, 21.01.2019r. IP: *.*.24.202

Nie jestem robotem.

Ziomuś @ 15:46, 22.01.2019r. IP: *.*.2.151

No no sami wojownicy a Zyśk z drugiego miejsca to w szachy gra :) moja Ostrołęka pupilków promuje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo