« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prawdziwi wojownicy walczą o Wasze głosy

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przedstawiciele klubów sportów walki dostarczyli kibicom wiele emocji. Warto przyjrzeć się bliżej osiągnięciom poszczególnych sportowców i nagrodzić ich głosami w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie.


Reprezentanci klubów Fight Academy Ostrołęka, UKS Gladiator Ostrołęka i Academia Gorila Ostrów Mazowiecka mają na swoim koncie znaczące sukcesy, a występy poszczególnych zawodników wzbudzały duże zainteresowanie kibiców.

Reklama

 

Obecnie w rankingu najwyżej sklasyfikowany jest Krystian Gnatkowski, który w obecnym sezonie z powodzeniem startował w zawodach na Wyspach Brytyjskich. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wciąż reprezentuje Fight Academy Ostrołęka i ciężko pracuje na kolejne sukcesy.

 

Dla Jakuba Gnatkowskiego sezon 2018 był wręcz wymarzonym w karierze. W Mistrzostwach Polski w Sochaczewie reprezentant Fight Academy Ostrołęka wywalczył srebrny medal w MMA w kategorii -55 kg. W głosowaniu Czytelników plasuje się obecnie na szóstej lokacie.


Esprit

W zestawieniu Sportowiec Roku 2018 znaleźli się także Aleksandra Niewiadomska, Karol Łasiewicki, Mariusz Piersa, Szymon Krystian, Piotr Golon i Marcin Majewski. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich kandydatów na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 5138
Komentarzy: 2
11:01, 21.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Ona @ 21:02, 21.01.2019r. IP: *.*.24.202

Nie jestem robotem.

Ziomuś @ 15:46, 22.01.2019r. IP: *.*.2.151

No no sami wojownicy a Zyśk z drugiego miejsca to w szachy gra :) moja Ostrołęka pupilków promuje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo