« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prawdziwi wojownicy walczą o Wasze głosy

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przedstawiciele klubów sportów walki dostarczyli kibicom wiele emocji. Warto przyjrzeć się bliżej osiągnięciom poszczególnych sportowców i nagrodzić ich głosami w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie.


Reprezentanci klubów Fight Academy Ostrołęka, UKS Gladiator Ostrołęka i Academia Gorila Ostrów Mazowiecka mają na swoim koncie znaczące sukcesy, a występy poszczególnych zawodników wzbudzały duże zainteresowanie kibiców.

Reklama

 

Obecnie w rankingu najwyżej sklasyfikowany jest Krystian Gnatkowski, który w obecnym sezonie z powodzeniem startował w zawodach na Wyspach Brytyjskich. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wciąż reprezentuje Fight Academy Ostrołęka i ciężko pracuje na kolejne sukcesy.

 

Dla Jakuba Gnatkowskiego sezon 2018 był wręcz wymarzonym w karierze. W Mistrzostwach Polski w Sochaczewie reprezentant Fight Academy Ostrołęka wywalczył srebrny medal w MMA w kategorii -55 kg. W głosowaniu Czytelników plasuje się obecnie na szóstej lokacie.W zestawieniu Sportowiec Roku 2018 znaleźli się także Aleksandra Niewiadomska, Karol Łasiewicki, Mariusz Piersa, Szymon Krystian, Piotr Golon i Marcin Majewski. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich kandydatów na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 5014
Komentarzy: 2
11:01, 21.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka w sezonie 2019 zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. Podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego po miesiącach ciężkich treningów zaprezentowała bardzo wysoką formę i zanotowała duży sukces.

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach w cheerleadingu sportowym. W sezonie 2019 podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zapisała na swoim koncie największy sukces w karierze zdobywając złoty medal na mistrzostwach Europy.

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezon na sezon zapisuje na swoim koncie coraz lepsze wyniki. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego pochodzi z małej miejscowości Poścień-Zamion k. Chorzel.

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski to zawodnik MKKK Shinkyokushin, który od kilku sezonów zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczny sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego po raz kolejny znalazł się na podium mistrzostw Polski.

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W sezonie 2019 zanotował na swoim koncie kilka sukcesów i po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości.

» Wasze komentarze

Ona @ 21:02, 21.01.2019r. IP: *.*.24.202

Nie jestem robotem.

Ziomuś @ 15:46, 22.01.2019r. IP: *.*.2.151

No no sami wojownicy a Zyśk z drugiego miejsca to w szachy gra :) moja Ostrołęka pupilków promuje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo