« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

VIII Kurpiowski Bieg Narciarski. Weź udział

LZS Pupkowizna oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji z Łysych zapraszają do udziału w VIII Kurpiowskim Biegu Narciarskim. Rywalizacja będzie przebiegać na dwóch dystansach 10 km w przypadku mężczyzn i 5 km dla kobiet. Chcesz dołączyć?


Trasą biegu będą leśne ścieżki Puszczy Kurpiowskiej w Pupkowiźnie, a do rywalizacji może przystąpić każdy chętny uczestnik. Warunkiem jest zgłoszenie do imprezy pod numerami tel. 501 768 448 lub 604 260 390.

Reklama

 

Zmagania zostały przewidziane na niedzielę, 27 stycznia na godz. 11.00. Technika rywalizacji jest dowolna. Poprzednie zawody przeprowadzone w styczniu 2017 roku wygrał Sebastian Ciborowski z Pisza. W rywalizacji open drugie miejsce zajął Mirosław Mazuch z Pupkowizny, a na trzeciej lokacie został sklasyfikowany Robert Szurnicki z Drężewa.

 

W gronie kobiet również na dystansie 3 km najlepsza okazała się Aneta Ciborowska. W rywalizacji Nordic Walking zwyciężyła wówczas Marianna Pędzich z Szafarczysk, przed Agnieszką Mierzejek i Haliną Kania (obie z Pupkowizny). Marszobieg Nordic Walking dla kobiet na dystansie 5 km zostanie przeprowadzony ponownie w ramach niedzielnych zawodów. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli bieg przełajowy open na dystansie 10 km.


JBB

Partnerami imprezą są Lasy Państwowe, Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Bałdyga oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Obejrzyj fragmenty rywalizacji w siódmej edycji zawodów (red)

Odsłon: 6285
Komentarzy: 0
07:10, 24.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Dogtrekking jest aktywnością, która z roku na rok zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jest to dyscyplina sportu, w której organizowane są zawody, ale sprawdza się także jako rekreacyjna i nieco bardziej aktywna forma spaceru ze swoimi czworonogami. Jak to działa?

Prezes chodzi w złocie. Janczewski mistrzem (zdjęcia)

Prezes chodzi w złocie. Janczewski mistrzem (zdjęcia)

Dwójka reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka wystartowała w XXX Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. W Piekarach Śląskich nasi przedstawiciele sięgnęli po złote medale. Z tytuły najlepszych cieszyli się: Justyna Niedzwiecka - mistrzyni Polski z 2019 roku, pięciokrotna rekordzistka Polski oraz Karol Janczewski - srebrny medalista mistrzostw z 2016 i 2019 roku.

Duszak z podwójnym złotem. Staśkiewicz z brązem

Duszak z podwójnym złotem. Staśkiewicz z brązem

W ubiegły weekend odbył się Top Master Kobyłka Teqball - pierwszy z czterech turniejów kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata. Z każdego kraju wyłaniana jest osoba bądź para poprzez największą ilość zgromadzonych punktów, która będzie reprezentować nasz kraj na najbliższym mundialu.

 

UKS Atleta Ostrołęka jest mocny (zdjęcia)

UKS Atleta Ostrołęka jest mocny (zdjęcia)

W minioną sobotę w Siedlcach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego młodzików, juniorów młodszych oraz juniorów w podnoszeniu ciężarów. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego spisali się bardzo dobrze. Wywalczyli drugie i trzecie miejsce w rywalizacji grupowej oraz pięć medali w zmaganiach indywidualnych.

 

Niedzwiecka z mistrzostwem i rekordem!

Niedzwiecka z mistrzostwem i rekordem!

Zawodniczka rodem z Obierwi wywalczyła tytuł najlepszej zawodniczki w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters 2020 w podnoszeniu ciężarów. W Piekarach Śląskich nie miała sobie równych. 42-latka wygrała swoją kategorię, chociaż nie osiągnęła rekordu życiowego, jaki miała plan na te zawody.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo