« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

VIII Kurpiowski Bieg Narciarski. Weź udział

LZS Pupkowizna oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji z Łysych zapraszają do udziału w VIII Kurpiowskim Biegu Narciarskim. Rywalizacja będzie przebiegać na dwóch dystansach 10 km w przypadku mężczyzn i 5 km dla kobiet. Chcesz dołączyć?


Trasą biegu będą leśne ścieżki Puszczy Kurpiowskiej w Pupkowiźnie, a do rywalizacji może przystąpić każdy chętny uczestnik. Warunkiem jest zgłoszenie do imprezy pod numerami tel. 501 768 448 lub 604 260 390.

Reklama

 

Zmagania zostały przewidziane na niedzielę, 27 stycznia na godz. 11.00. Technika rywalizacji jest dowolna. Poprzednie zawody przeprowadzone w styczniu 2017 roku wygrał Sebastian Ciborowski z Pisza. W rywalizacji open drugie miejsce zajął Mirosław Mazuch z Pupkowizny, a na trzeciej lokacie został sklasyfikowany Robert Szurnicki z Drężewa.

 

W gronie kobiet również na dystansie 3 km najlepsza okazała się Aneta Ciborowska. W rywalizacji Nordic Walking zwyciężyła wówczas Marianna Pędzich z Szafarczysk, przed Agnieszką Mierzejek i Haliną Kania (obie z Pupkowizny). Marszobieg Nordic Walking dla kobiet na dystansie 5 km zostanie przeprowadzony ponownie w ramach niedzielnych zawodów. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli bieg przełajowy open na dystansie 10 km.


Esprit

Partnerami imprezą są Lasy Państwowe, Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Bałdyga oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Obejrzyj fragmenty rywalizacji w siódmej edycji zawodów (red)

Odsłon: 5729
Komentarzy: 0
07:10, 24.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo