« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowcy z regionu czekają na Wasze głosy

Sportowcy z całego regionu wciąż czekają na głosy Czytelników portalu Moja Ostrołęka. Przez cały sezon 2018 z dumą reprezentowali swoje kluby na arenie krajowej i międzynarodowej sięgając po kolejne ważne trofea. Nadchodzi czas, aby ich nagrodzić.


Reklama W naszym zestawieniu nie brakuje sportowców odnoszących sukcesy w dyscyplinach, które na co dzień nie przyciągają tak dużego zainteresowania kibiców. Przykładem może być chociaż bowling. Dyscyplina, w której reprezentanci Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej osiągają znaczące sukcesy. W naszym zestawieniu znaleźli się Radosław Brzostek i Łukasz Połatyński.

 

Miniony sezon 2018 był bardzo dobrym w wykonaniu kulturystów, a na uwagę zasługuje postawa Marii Pisarek i Damiana Kryszpina, którzy na krajowej i międzynarodowej arenie notowali kolejne sukcesy. Warto przyjrzeć się także osiągnięciom tenisistów ziemnych - Daniela Kołakowskiego i Bartosza Muracha.

 

W gronie kandydatów z nietypowych dyscyplin warto odnotować medal mistrzostw świata Adriana Duszaka w teqballu, sukcesy w kalistenice i streetworkout Aleksandra Waszkiewicza. Bardzo udany sezon w kolarstwie ma za sobą Tomasz Jarkowski, który z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami zawodniczek i zawodników aspirujących do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. 

Odsłon: 3611
Komentarzy: 0
07:15, 24.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka w sezonie 2019 zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. Podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego po miesiącach ciężkich treningów zaprezentowała bardzo wysoką formę i zanotowała duży sukces.

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach w cheerleadingu sportowym. W sezonie 2019 podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zapisała na swoim koncie największy sukces w karierze zdobywając złoty medal na mistrzostwach Europy.

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezon na sezon zapisuje na swoim koncie coraz lepsze wyniki. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego pochodzi z małej miejscowości Poścień-Zamion k. Chorzel.

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski to zawodnik MKKK Shinkyokushin, który od kilku sezonów zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczny sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego po raz kolejny znalazł się na podium mistrzostw Polski.

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W sezonie 2019 zanotował na swoim koncie kilka sukcesów i po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo