« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 sierpnia 2019 r., imieniny Ludwika, Luizy, Patrycji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pracowity styczeń w UKS Siódemka

Serię startów w nowym roku mają już za sobą lekkoatleci UKS Siódemka. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego rywalizowali na mityngach w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie, Toruniu i Spale.


Reklama W ostatni weekend zawodniczki UKS Siódemka rywalizowały w dwóch mityngach halowych. W Toruniu najlepiej spisała się Kornelia Suchecka, która zajęła siódme miejsce w trójskoku z wynikiem 11,71m.  W biegu na 400m ósma była Paulina Pilarska (62,33s). Nowe rekordy życiowe ustanowiły Dominika Dąbrowska, Aleksandra Kuklińska, Magdalena Lenkiewicz i Kamila Zera.


Na mityngu w Spale rywalizację w trójskoku na drugim miejscu zakończyła Kornelia Suchecka (11,65m). Trzecia była Marta Łada (11,52m), dla której ten start był zwieńczeniem zgrupowania kadry narodowej juniorów.


JBB

Kwalifikację na Halowe Mistrzostwa Polski do lat 18 wywalczyła w Spale Nikolina Dziadak osiągając 10,19m w trójskoku (rekord życiowy). Dobre wyniki, na miarę “życiówek”, osiągnęły też Natalia Kinalska i Oliwia Budziłek.


- Przed nami kolejne starty. Już w najbliższy weekend jedziemy do Warszawy i do Torunia - mówi trener Marek Mierzejewski. - Nie mamy odpowiednich warunków do treningu w Ostrołęce, więc dzięki dużej liczbie startów możemy przeprowadzić trening techniczny w hali. Tak musimy sobie radzić, a już w lutym nasze zawodniczki będą rywalizowały w Mistrzostwach Polski - dodał szkoleniowiec w UKS Siódemka.

 

(cez)

Odsłon: 6493
Komentarzy: 0
13:54, 25.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Test Coopera na miejskim stadionie. Sprawdź się!

Test Coopera na miejskim stadionie. Sprawdź się!

Uczniowski Klub Sportowy Clan w Ostrołęce zaprasza do sprawdzenia swojej kondycji fizycznej w teście Coopera. Wydarzenie odbędzie się, pod koniec września, na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Zapisz się już dziś i sprawdź się w 12-minutowym biegu.

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Magdalena Żebrowska wraz z reprezentacją Polski sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Zawody rozegrane w miniony weekend były historyczne. Biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pierwszy raz w historii, wyprzedzając m.in. Niemcy i Francję.

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski w lekkoatletyce sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Do historycznego sukcesu biało-czerwonych małą cegiełkę dołożyła Magdalena Żebrowska, która zaprezentowała się w konkursie skoku w dal.

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Po raz siódmy biegacze wzięli udział w Crossie na Ostrej Łące. Wydarzenie zorganizowane w ramach Trzeźwościowego Pikniku Rodzinnego przyciągnęło na linię startu ponad 200 zawodników. Poznaj zwycięzców czterech biegów w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

23-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zaprezentowała się z dobrej strony w 26 edycji biegu świętego Dominika w Gdańsku. Na 341 kobiet, które ukończyły bieg Martyna Budziłek zajęła siedemnaste miejsce. Wśród swoich rówieśników była szósta.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo