« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Korona wybiela Juchniewicza. Oświadczenie klubu

Prezes Korony Ostrołęka wydał oświadczenie po naszej publikacji dotyczącej bliskich związków byłego dyrektora MZOS-TiIT Roberta Juchniewicza z klubem piłkarskim. W nadesłanym tekście przyznaje dobrą współpracę i bliskie kontakty, ale zaznacza, że była ona "regulaminowa".


Oświadczenie wydane zostało w związku z opublikowanym na naszym portalu artykułu zatytułowanego "Koniec folwarku Juchniewicza". W tekście nadesłanym do naszej redakcji Laskowski stara się zdyskredytować redaktora, który opisał związki byłego dyrektora MZOS-TiIT Roberta Juchniewicza z Koroną Ostrołęka. W wielu akapitach staje się jego rzecznikiem i zamiast wyjaśniać rzekomo nieprawdziwe informacje w naszej publikacji, skupia się na działalności MZOS-TiIT.

 

Reklama Oświadczenie nadesłane przez prezesa Korony Ostrołęka Artura Laskowskiego publikujemy poniżej w całości.

 

W związku z artykułem "Koniec folwarku Juchniewicza", który został opublikowany na portalu "Moja Ostrołęka" 23 stycznia 2019 roku, chciałbym zdecydowanie zaprotestować przeciwko nieprawdziwym, a wręcz szkalującym dobre imię Ostrołęckiego Towarzystwa Sportowego Korona, informacjom jakie zostały zamieszczone w ww. artykule.

 

Odnosząc się do zamieszczonej publikacji portalu "Moja Ostrołęka", użyte w tekście stwierdzenie "o nierównym traktowaniu klubów w dostępie do miejskich boisk i hali sportowej" jest kłamliwe, wprowadza opinię publiczną w błąd oraz świadczy o bardzo małej wiedzy pana redaktora, ale też braku kompetencji do pisania takich tekstów. Otóż pragnę pana redaktora poinformować, że w naszym mieście, przy tzw. podziale obiektów sportowych i godzin korzystania z nich, od wielu lat panuje niepisana umowa o pewnej hierarchizacji związanej z klasą rozgrywkową w jakiej występuje dany zespół. Klub grający w wyższej klasie rozgrywkowej ma pierwszeństwo w wyborze obiektu i godzin. W minionych latach pierwszeństwo miał zawsze zespół NET Ostrołęka, później OTS Korona I zespół, a następnie roczniki młodzieżowe z poszczególnych klubów według miejsca i ligi jaką reprezentują.

 

Nie jest też prawdą, jak sugeruje autor (de facto autor artykułu nie miał na tyle śmiałości, aby się podpisać), że "Korona Ostrołęka miała wnosić tylko symboliczne opłaty za korzystanie z boisk i hali sportowej". W okresie od stycznia do grudnia 2018 roku wydatki na obiekty sportowe, poniesione przez OTS Korona na rzecz MZOS-TiT kształtowały się na poziomie: koszty poniesione z tytuły wynajmu boisk treningowych, meczowych, hali sportowej i obiektów magazynowych: 45 tys. 165,06 zł. Dodatkowo należy doliczyć koszty poniesione z tytuły wynajmu obiektów sportowych, (hal sportowych) na rzecz innych podmiotów w łącznej wysokości: 12 tys. 685,39 zł. Powyższe sumy, jak widać, nie są, w naszej ocenie, a jak to autor tekstu określił "symbolicznymi opłatami" i znacząco obciążają budżet klubowy. Potwierdzenie ww. kwot co roku jest przedstawiane w rozliczeniu rocznym składanym do urzędu miasta.

 


Esprit

 

W artykule zamieszczonym przez portal możemy też przeczytać, że "W tej sprawie interweniował nawet wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka z ugrupowania Kukiz'15. Polityk chciał uzyskać wykazy faktur i pracowników. Jak pisał, robił to w trosce o finanse miejskiej spółki, by sprawdzić czy nie doszło do nieprawidłowości. Sprawa jednak bardzo szybko ucichła. Nie wiadomo czy polityk uzyskał z MZOS-TiIT jakiekolwiek dokumenty. Czy doszło do uchybień ostatecznie nie ustalono". Jako klub OTS Korona nie posiadamy wiedzy, czy takie informacje zostały przekazane, ponieważ MZOS-TiT to jednostka urzędu miasta, a nie np. departament podległy OTS Korona. Jednak jesteśmy pewni, że takie dokumenty zostały opracowane i przekazane wnioskodawcy. Stwierdzenie przez pana redaktora "Czy doszło do uchybień ostatecznie nie ustalono" powinno raczej brzmieć "Czy doszło do uchybień ostatecznie nie wiem, bo się nie dowiedziałem". Taka forma publicystki świadczy o stronniczości autora tego tekstu.

 

Reklama Odnosząc się do współpracy klubu OTS Korona z MZOS-TiT, to nie da się ukryć, że przebiegała ona bardzo dobrze. Zawsze była ona oparta na zasadach zgodnych z regulaminami tego zakładu, ale też, w naszej ocenie, i obopólną korzyścią. Przykładem takiej współpracy może tu być użyczanie przez MZOS-TiT sali konferencyjnej w hostelu przy ulicy Witosa. MZOS-TiT nieodpłatnie użyczał naszemu klubowi salę konferencyjną (o ile nie kolidowało to w danym dniu z pracą tego obiektu) w dniu meczu I zespołu grającego na poziomie IV ligi. Wynajem był bezpłatny, aczkolwiek z tego korzystały obie strony. My, jako klub, mogliśmy godnie powitać gości z innych klubów oraz władze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, a dyrekcja mogła przedstawić i zareklamować swoje obiekty, licząc na współpracę z klubami w zakresie organizacji obozów sportowych i różnego rodzaju szkoleń. Było to bardzo korzystne pod względem promocji zarówno obiektów, jak i samego miasta Ostrołęki. Korzyści z takiej współpracy są widoczne dzisiaj właśnie w postaci obozów organizowanych przez kluby z innych miast, jakie zaczynają w końcu do naszego miasta przyjeżdżać. Tak niewiele trzeba, aby na rozsądnych zasadach zrobić coś wspólnie z korzyścią da każdej strony.

 

W artykule jest też wątek dotyczący zatrudnienia osób związanych z naszym klubem w strukturze MZOS-TiT. Bardzo przykre jest, że pan redaktor nie zasięgnął szerszej wiedzy o ilości, charakterze prac wykonywanych oraz zarobkach tych osób. I tak np. przytaczany tu pan Jakub Krajewski po pierwsze nie jest kierownikiem, jak insynuuje redaktor, a jedynie inspektorem. Po drugie, jest to osoba wielce zasłużona dla całego ostrołęckiego sportu, posiadająca wiedzę i kompetencje. Dlaczego więc takie osoby nie mają pracować przy sporcie? Czy nie lepszym pracownikiem jest osoba, która się na tym zna i jest w tym od lat, od kogoś kto nie ma takiego doświadczenia? Pytania wydają się retoryczne.

 

Dalej autor twierdzi, że "Pracę w miejskiej spółce zarządzanej przez Roberta Juchniewicza zaczęli znajdować piłkarze Korony Ostrołęka. Pracowali na różnych umowach, także "zlecenie" i zajmowali się różnymi sprawami. Piłkarze pomiędzy treningami pobierali np. opłaty od kupców na miejskim targowisku przy ul. Targowej, pracowali na stadionie, czy w grupie remontowej". Stwierdzenie to zawiera przede wszystkim poważny, wielce merytoryczny błąd, który zresztą autor powiela w kilku innych miejscach. Otóż MZOS-TiIT, nigdy nie był i nie jest spółką. Funkcjonuje obecnie jako jednostka budżetowa, a to w praktyce ogromnie zmienia postać rzeczy w zakresie autonomii polityki finansowej. Dyrektor ma nieporównywalnie mniejsze kompetencje niż prezes jakiejkolwiek miejskiej spółki. Powyższy cytat sugeruje, jakoby osoby związane z naszym klubem "wpadały" do MZOS-TiIT, aby zrobić dobre wrażenie i znaleźć się na liście płac. Chcę stanowczo oświadczyć, że działacze, trenerzy i piłkarze z naszego klubu pracują w różnych instytucjach i firmach na terenie Ostrołęki, a przynależność klubowa nie zwalnia ich z obowiązku rzetelnej pracy i utrzymania zarówno rodzin jak i samych siebie. Pan redaktor chyba nie ma pojęcia jak bardzo w naszym regionie (jak i w całej Polsce) obecnie brakuje pracowników w każdej sferze gospodarki. Niestety, póki co, poziom ostrołęckiego sportu nie pozwala na spokojne życie i utrzymywanie się tylko ze sportu. Już od wielu lat głównym źródłem utrzymania ostrołęckich piłkarzy, także przedstawicieli wielu innych dyscyplin, była normalna praca na etacie. Fakt zatrudnienia kogoś w tej, czy innej firmie nie powinien mieć znaczenia, a jeżeli już poruszamy publicznie takie aspekty, to powinniśmy się kierować bardziej tym, czy dana osoba ma odpowiednie kompetencje.

 

Reklama Odnosząc się jeszcze do osoby głównego bohatera tego tekstu, czyli pana Roberta Juchniewicza, to rzeczą powszechnie znaną jest, że to człowiek bliski naszemu klubowi. Był przy OTS Korona od samego początku, czyli od roku 1998, kiedy wspólnie między innymi z panem Romanem Szkopkiem założył nasz klub. Pan Robert był zarówno zawodnikiem Korony (klub pierwotnie nazywał się HiD Korona), jak i w późniejszym okresie działaczem, ale przede wszystkim jego wiernym kibicem, którym, miejmy nadzieję, pozostanie na zawsze. Za lata pracy na rzecz ostrołęckiego sportu należy mu się szacunek.

 

Kończąc, jako OTS Korona, mamy nadzieję, że współpraca z nowym dyrektorem MZOS-TiT będzie równie owocna, czego życzymy sobie i innym klubom. Portalowi "Moja Ostrołęka" za to życzymy jak najwięcej dobrych tekstów, pisanych przez rzetelnych redaktorów. Musimy pamiętać że, w obecnych czasach przekaz medialny i jego siła ma ogromne znaczenie na kształtowanie postaw społecznych. Niekompetentne i stronnicze dziennikarstwo potęguje tylko negatywne zachowania i wrogość. Nie dzielmy naszej lokalnej społeczności, a tym bardziej nie pielęgnujmy nienawiści. Spróbujmy razem coś zrobić dla dobra sportu i naszego miasta Ostrołęki.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Artur Laskowski

Odsłon: 12853
Komentarzy: 40
05:03, 26.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew zna rywala

Narew zna rywala

We wtorek odbył się losowanie 1/8 finału ePucharu Polski. Drużyna esportowa Narwi Ostrołęka zmierzy się ze Skrą Częstochowa. W rozgrywkach zmierzą się przedstawiciele wielu uznanych marek: Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Widzewa Łódź czy Arki Gdynia.

Narew w najlepszej '16' w kraju

Narew w najlepszej "16" w kraju

Eportowa drużyna Narwi Ostrołęka, w składzie Patryk mayor Majewski i Marcin mrn Sczes zwyciężyła w kolejnym etapie eliminacji Pucharu Polski PZPN i zakwalifikowała się do finałów. Tam spotka się szesnaście najlepszych ekip w Polsce, w większości reprezentujących kluby piłkarskiej Ekstraklasy.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe na 2021 rok. Jakie są warunki otrzymania wynagrodzenia za rezultaty w szeroko pojętej kulturze fizycznej?

Nabór animatorów sportu na orlikach

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” Miasto Ostrołęka ogłasza nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik.

 Białczak odszedł do wieczności

Białczak odszedł do wieczności

4 stycznia w wieku 72 lat zmarł Kazimierz Białczak. To wielce zasłużony człowiek dla baranowskiego sportu. Był wieloletnim prezesem LZS Baranowo. Promował, wspierał sport w okolicy.

» Wasze komentarze

kl @ 06:09, 26.01.2019r. IP: *.*.187.113

Z tego ,,oświadczenia,, jasno wynika jak ścisłe były związki firmy nadzorowanej przez byłego dyrektora z tym klubem. Panie prezesie, to Pana ,,oświadczenie,, jest peanem pod adresem waszego ,,opiekuna,,. Czytam wypowiedzi na stronach MO w tej sprawie i muszę stwierdzić, że jest to jedna z niewielu lub prawie jedyna wypowiedż pochwalana pod ten adres. Proszę się zastanowić dlaczego? Wydaje się, że to co dla Pana klubu było dobre odbierało dobro innym np. NARWI.Najbardziej oczywistym wyrazem szacunku środowiska jest szalona różnica w liczbie kibiców przychodzących na mecze NARWI I KORONY. W minionym okresie nastąpiło zbyt wielkie uzależnienie stowarzyszenia od jednostki administracyjnej. Pana wyliczenia związanych z opłatami za wynajem obiektów oparte są na takich samych zasadach jak wyliczenie średniej płacy w Polsce. /Jak Prezes spółki je mięso a pracownik kapustę to obaj jedzą gołąbki/. Aby informacja była czytelna trzeba pokazać liczbę godzin i zakres wynajmu obiektów i to porównać z pozostałymi. Bo Pana klub miał największą dotację z budżetu samorządowego w roku ubiegłym kilkakrotnie przebijająca inne stowarzyszenia piłkarskie ale czy zakres działalności był kilkakrotnie większy? Porównajmy to np. z APN. Co do poziomu to nie przesadzajmy. Uważam jednak, że to Panu jako społecznikowi należą się serdeczne podziękowania za przejęcie klubu w kryzysowej sytuacji za pomysły, nieustępliwość i po prostu miłość do piłki nożnej. Natomiast były dyrektor był tylko pracownikiem, który odpowiadał za utrzymanie właściwego stanu obiektów sportowych i za nic więcej. Między innymi za to brał pobory w roku 2018 w wysokości przekraczającej 13.000zł. miesięcznie. I to w takim ujęciu proszę się zastanowić nad słusznością użytego w artykule terminu ,,folwark,,. A jeśli chodzi o Pana Jakuba Krajewskiego to bez wątpienia była to najbardziej trafna decyzja kadrowa byłego dyrektora. Panie prezesie serdecznie Pana pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Ja @ 06:37, 26.01.2019r. IP: *.*.124.95

Pan Jakub to chyba jeszcze za poprzedniej dyrekcji został zatrudniony więc może sprostujcie bo nie ładnie to wygląda .

Grzegorz @ 06:44, 26.01.2019r. IP: *.*.170.228

życze wszystkiego najgorszego J R

Kubaku @ 07:15, 26.01.2019r. IP: *.*.186.7

Idź zbierać te pestki po słoneczniku na sztuczne boisko.
Wcale mi go nie żal.

Zawsze za @ 07:36, 26.01.2019r. IP: *.*.40.191

Bardzo rzeczowe oświadczenie widać że nie ma mowy tu o przysłowiowej złotówce za obiekty, nie ma mowy o jakiejkimkolwiek pierwszeństwie w halach czy boiskach, a Pan redaktor sam się dyskredytuje pisząc mijające się z prawdą argumenty. Czy wybiela? Poprostu zachowuje się jak normalny człowiek, nie mogący patrzeć na krzywdzący artykuł czy to o jednej czy drugiej osoby. Porównywanie Apn i Korony do siebie i ich budżetów to jak cytowane ,,gołąbki,, porównywać powinno się budżety na dzieci jednych i drugich, gdyż dwie drużyny seniorskie to inna nie znana Panu redaktorowi bajka. Pozdrawiam całe MO.

Kler firma meblowa @ 07:45, 26.01.2019r. IP: *.*.8.93

Ale w tej Ostrołęce macie dinozaurium. Żrecie sie na potęgę a nienawiść sięga już dna. Każdy ma zęby i gryzie i dostanie to co mu się należy!!!!!!!

Emil @ 08:01, 26.01.2019r. IP: *

Najgorsze ze dostaje się ludziom bezinteresownym, społeczników zamiast ich na rękach nosić to opluwamy. Momentami r.j.przesadzał z tymi swoimi zaangażowaniami w klub Korona ale podobnie źle teraz pokazuje się Vice paradując w szaliku Narwi po turniejach i meczach. Ale kto komu zabroni. Więcej rozwagi życzę.

Redaktorze @ 08:40, 26.01.2019r. IP: *.*.65.58

Ty nie redaktor. Ty lichy pisarczyk. Od Błedów,
Kłamstw
W tekstach aż sie roi.
Poniżanie, oczernianie ludzi nagminne.

Narzucanie swojej narracji celowe.
Po co ten komentarz do oświadczenia?

Do Emila @ 08:50, 26.01.2019r. IP: *.*.47.38

Pan Juchniewicz tez chodzil w szaliku klubowym - Korony. Nawet na derbach gdzie byl jako szef jednostki. Jest jednak roznica pomiedzy kibicowaniem Kleczkowskiego a Juchniewicza. Otoz kibicowanie Kleczkowskieego daje Narwi darmowe nagrania z meczow, kibicowanie Juchniewicza dalo Koronie coroczne dotacje na poziomie 250 - 300 tys zl, bo to on dzielil pieniadze. Jesli nie wierzysz zapytaj radnych kto robil poprawki na ostatecznych kwotach (zgadnij na czyja korzysc i na czyja niekorzysc he he he). Kibicowanie Juchniewicza dalo tez etaty w spolce miejskiej i zlecenia dla pilkarzy, dzialaczy i trenerow Korony. Tak nie powinno byc, oni tam czesto tylko podpisywali liste obecnosci. Praktycznie tylko Robaszkiewicz i Karczewski wykonywali swoje obowiazki a uwierz mi ze bylo ich wiecej. Wiesz gdzie mieszkal pilkarz Kowalkowski (wraz z zona)? W hotelu mosir. Zgadnij ile za to placil.... Zgadnij czy byla jakas umowa na ten temat....

Glen @ 08:58, 26.01.2019r. IP: *.*.168.183

Juz sam nagłówek jest stronniczy

cz @ 09:17, 26.01.2019r. IP: *.*.185.252

Ten portal jest już tak stronniczy że aż nie chce się czytać. A zaczęło się od kampanii Pana K to musi być coś na rzeczy...

Kibic @ 09:48, 26.01.2019r. IP: *.*.99.234

Portal ostatnio żenada widać że łapa pana K który jast kibicem narwi a to wcale mi nie przeszkadza robi cały czas aby udupic korone i pana J.Tylko pan K jest jak chorągiewka która zmienia kierunek w zależności od wiatru.

Baf @ 09:50, 26.01.2019r. IP: *.*.137.239

Już jest nowy dyrektor, pan redaktor od sportu.

Zmiana nika @ 10:24, 26.01.2019r. IP: *

Przynajmniej Pan Laskowski ma odwagę podpisać się pod oświadczeniem( mógł napisac zarząd) a redaktor X pisze i nie ma odwagi. Zgody nie będzie ale dziś sparingi możemy obejrzeć dwa:
Narew -Makow 13:00
Korona - xxxxxx 17:30
Dzięki wszystkim piłkarzom za walkę, oby wygrała Ostroleka.

Autor @ 10:32, 26.01.2019r. IP: *.*.12.115

Moim zdaniem redakcja powinna opublikować oświadczenie bez komentarza na początku i stronniczego tytułu. Jak dla mnie takie działania pokazują, że jest coś nie tak z tym artykułem o odejściu J. Na miejscu Korony poszedłbym z tym do sądu celem wyjaśnienia i ewentualnych przeprosin. Gdzie mają pracować sportowcy jeżeli nie przy sporcie. Pójdą na etat do prywatnych firm to skończą się treningi i wyjazdowe mecze. Może na tym niektórym zależy aby sport w Ostrołęce upadł.

Kibic @ 11:03, 26.01.2019r. IP: *.*.99.234

Korona 16

gość @ 11:04, 26.01.2019r. IP: *.*.138.205

Miejskie spółki i miejskie spółki,jak komuś żal tych etatów w MOSIR to proszę iść jeden z drugim i popracuj są wolne etaty,trawkę podlejesz,w niedziele na giełdzie będziesz sprzedawał bilety(mróz,śnieg,deszcz nie ma znaczenia na pogodę),w nocy na mrozie wylejesz lodowisko,a w upalne dni pokosisz rowy,trawniki i boiska będziecie mogli nawet na festynach poskładać i rozkładać scenę i wiele innych wspaniałych rzeczy za najniższą krajową.Najlepiej wam usiąść i narzekać .

coach @ 11:10, 26.01.2019r. IP: *

Bohaterski redaktor MO napisał swój artykuł jak przystało na odważnego człowieka anonimowo, choć środowisko i tak się doskonale orientuje kim jest. Prezes klubu podpisał się pod oświadczeniem własnym imieniem i nazwiskiem. Można się z oboma zgadzać albo nie, ale dla mnie piłka jest po stronie Korony. Szacunek panowie za pracę, odwagę i stawanie z otwartą przyłbicą. Dość tego napuszczania, atakowania zza węgła i tanich igrzysk. Myślę, że trzeba też publicznie pewne rzeczy nazywać na meczach, zawodach, czy spotkaniach. Chcesz krytyki, polemiki, dyskusji rób to panie D. otwarcie, jak na faceta przystało.

Zmiana nika @ 11:11, 26.01.2019r. IP: *

Przynajmniej Pan Laskowski ma odwagę podpisać się pod oświadczeniem( mógł napisac zarząd) a redaktor X pisze i nie ma odwagi. Zgody nie będzie ale dziś sparingi możemy obejrzeć dwa:
Narew -Makow 13:00
Korona - xxxxxx 16:00
Dzięki wszystkim piłkarzom za walkę, oby wygrała Ostroleka.

TRELE @ 11:13, 26.01.2019r. IP: *.*.179.125

Redaktor masakra. Panie redaktorze z koziej trąbki ja się Pan zwraca do kogoś po nazwisku to parto przed nazwiskiem dodać Pan... Ten portal zszedł na psy i często przypomina mi obecne wiadomości na TV-PIS. Masakra.Stronniczość propaganda. Panie K myśli Pan że ludzie tego nie widzą! Nie wiem po co Panu prezydentowi taka kula u nogi jak Pan. Co do oświadczenia muszę stwierdzić że jestem pod wrażeniem. Wyrobił nam się Pan Prezes w sztuce wypowiedzi. Brawo.
W tym mieście nigdy nie będzie zgody jak ludzie będą na siebie co chwila pluli i pałali nienawiścią.

Realny @ 11:40, 26.01.2019r. IP: *.*.107.202

Za tak śmieszne pieniądze tylko młodzi piłkarze chcieli pracować bo wiedzieli że chociaż pracodawca dostosuje im godziny pracy do treningów i meczy. I co w tym złego? Ktoś robi coś dla sportu, dla dzieci i młodzieży a tu zawiść zżera konkurencję. Chwalić takich ludzi którzy potrafią pomóc młodym ludziom

Realny @ 11:42, 26.01.2019r. IP: *.*.107.202

Z kolei MO stała się rzecznikiem ratusza z nowo wybranym prezydentem na czel. I gdzie te wolne media o które tak walczono?? Gdzie rzetelne informacje ? Nic tylko ułożone politycznie teksty

Paweł @ 14:15, 26.01.2019r. IP: *.*.250.1

Portal MO dobry skrót.Reżimowe media ostrołęckie.Obraźliwy juz sam nagłówek,a dalej tylko gorzej. Kulik ludzie ci to zapamiętaja.

Do Paweł @ 14:40, 26.01.2019r. IP: *

Proszę pozostawić Pana Prezydenta Łukasza Kulika w spokoju. Obecnie pan Prezydent nie miesza się w sportowe przepychanki robi robotę dla sportu słuszną. Jako Koroniarz uwazam ze rozwiązania zaproponowane przez Pana Prezydenta mogą mieć racje bytu nie krzywdząc jednych można zadowolić drugich. A Pan pismak mógłby się naprawdę podpisać.

assa @ 15:36, 26.01.2019r. IP: *.*.45.61

"Korona wybiela Juchniewicza." To jest jakaś subiektywna ocena redaktora X?

Kibic @ 16:39, 26.01.2019r. IP: *.*.232.229

Kto zna p. Juchniewicza doskonale wie że ten człowiek nigdy nie dołożył w działalność klubu nawet 1 złotówki z własnej kieszeni. Natomiast bawić się za pieniądze nasze podatników każdy potrafi. Uważam że tego pana powinno się zwolnić dyscyplinarnie , praca pracowników Mosir na jego budowie to skandal. Natomiast dużo piłkarzy jest zatrudnionych w miejskich instytucjach , nie koniecznie bywają w pracy a pobory otrzymywali. Dziwne że z jednego tylko klubu ludzie byli zatrudniani ? Np. p. Robaszkiewicz Szymczyk trenerzy korony jak również piłkarze tylko jednego klubu. Tylko ludzie jednego klubu mają właściwe kompetencje ?
Takich przykładów można wyliczyć więcej

Jan @ 16:49, 26.01.2019r. IP: *.*.250.1

Kulik się nie miesza?Nie rozsmieszaj mnie gościu. A kto zwolnił Juchniewicza? Zatrudni kolesia dorobi ideologie i tyle robi dla miasta.Głupiego rozkładu jazdy nie potrafi przywrócić,bo zatrudnił'fachowca".Kulik według mnie nie nadaje się na prezydenta.Juchas to był dobry zarządca a teraz dorabiają mu garba.

Do Paweł @ 18:47, 26.01.2019r. IP: *.*.32.224

Panie Redaktorze poniżanie kogokolwiek pisząc z nazwiska (...Laskowski stara się....) świadczy o Pana braku kultury i obycia redakcyjnego, a tworzenie artykułu z nadesłanego OŚWIADCZENIA KLUBU to kiks prasowy. W normalnej redakcji nie zagrzał by Pan miejsca. Znając wielu pracowników portalu MO uważam, że mogą lekko być zniesmaczeni postawą swojego ,,kolegi,,. Wiedząc natomiast jak wiele dobrych artykułów ukazywało się na MO - wybaczam i proszę o większą refleksje.

Wiadomości @ 19:04, 26.01.2019r. IP: *.*.170.50

Pismaki nigdy z piłką nie wygrają. Po stronie spostu jest honor, lojalność, ciężka praca a po stronie pismska fałsz, obłuda i pogarda zza biurka.

Jacek @ 19:25, 26.01.2019r. IP: *.*.154.150

Żeby się za bardzo nie wybielił jak Michael Jackson.

Accord @ 20:06, 26.01.2019r. IP: *

Domyślam się kto będzie za Pan Juchniewicza.

Jacek i Placek @ 20:08, 26.01.2019r. IP: *

Na 99% ktoś z MO

Jan @ 20:38, 26.01.2019r. IP: *.*.250.1

Może by tak ktoś pana kle kle i ogro agro wybielił.Wyszłaby kaszana.

Janek @ 21:51, 26.01.2019r. IP: *.*.0.127

Mocno czarne chmury nad M.O

Janusz @ 23:21, 26.01.2019r. IP: *.*.81.54

Kruk krukowi oka nie wykole, a raczka raczkę myje...
Czyżby wyłaniała się na światło dzienne jakaś nowa mafia?
A propos: Do kreowania właściwego wizerunku sportu, do wychowywania młodego człowieka i kształtowania jego osobowości i wreszcie do wyławiania prawdziwych, sportowych talentów powinni być wybierani ludzie o odpowiednio wysokim morale i nieskazitelnym charakterze, o właściwym przygotowaniu kierunkowym i dysponujący wysoką wiedzą merytoryczną, a nie np. przecietni amatorzy, czy jacyś łowcy padliny...
Do Kibica z godz. 16:39. Jeżeli wiesz o jakichś machlojkach Juchniewicza (którego tak gorliwie broni i wybiela Laskowski) to złóż zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa...

a @ 23:32, 26.01.2019r. IP: *.*.39.118

Ludzie ten portal to juž dawno ktoś powinien pozwać z ludzi których odwołano z zarządzania miejskich spółek bo do chwili kiedy nikt im nic nie udowodni w sądzie to powinni się ubiegać o bardzo duzże odszkodowania. A muszę zaznaczysz nie głosowałem na teraźniejszego prezydenta ani poprzedniego. Mam nadzieję że ktoś w końcu weźmie się za ten dziwny portal

Gorilla Magilla @ 00:35, 27.01.2019r. IP: *.*.228.207

Żenła

Myślący @ 00:35, 27.01.2019r. IP: *.*.123.53

Pan Robert to odpowiedni człowiek na tym stanowisku.Pasjonata sportu, porządny człowiek.Pomimo że popierał PIS.

@@ @ 07:30, 27.01.2019r. IP: *.*.187.113

Panie redaktorze MO. Gratuluję artykułu. Tak trzeba pisać o naszym lokalnym życiu. Trzeba cywilizować to nasze życie. Nie wolno nikomu uwłaszczać się na działalności społecznej. A piłka nożna w kategorii seniora całkowicie finansowana powinna być ze środków biznesu i innych darowizn.Jeszcze raz pozdrawiam!!

Poinformowany @ 08:13, 27.01.2019r. IP: *.*.37.52

Nowym szefem mosiru bedzie pan Tomasz Słowik były piłkarz i trener Korony

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo