« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 czerwca 2019 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentacja OKB Łubudu walczyła w Suwałkach

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu ma za sobą kolejne wyzwanie. Tym razem drużyna udała się do Suwałk, aby walczyć o kwalifikację na Drużynowe Mistrzostwa Polski. Nie zabrakło ambitnej walki i kolejnych strike'ów na koncie ostrołęczan.


W Suwałkach Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu i nasze miasto reprezentowali: Sebastian Żegota, Łukasz Połatyński, Marcin Połatyński, Paweł Staśkiewicz, Kamil Balcerzak, Marcin Wójcik i Piotr Łada.

Reklama

 

- Wyjazd na turniej możliwy był dzięki wsparciu Miasta Ostrołęka na czele z prezydentem Łukaszem Kulikiem - informuje OKB Łubudu. - Jesteśmy przekonani, że bowling będzie rozwijać się w naszym mieście i w sezonie 2019 nie zabraknie wartościowych osiągnięć naszych zawodników.

 

Reprezentanci OKB Łubudu zapraszają do wspólnych treningów wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją pasję do bowlingu. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 19.00 - 23.00 w Łubudu przy ulicy Prądzyńskiego.

- Każdy może spróbować sił i sprawdzić, czy chce trenować tę dyscyplinę sportu. Dla klubowiczów czekają nie tylko treningi, ale również turnieje w Ostrołęce, ale także wyjazdowe w całej Polsce - dodaje członek zarządu OKB Łubudu Łukasz Połatyński.Kolejny XI Łubudu Bowling Cup 2019 z okazji Dnia Kobiet planowany jest na poniedziałek, 4 marca o godz. 19.45.

 

(red)

Odsłon: 3803
Komentarzy: 3
13:39, 26.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Drużynowym mistrzem Konkretnej Ligi Bowlingowej zostali Konkretni Ludzie. Podium uzupełniają drużyny The Bowling Stones i Same Konkrety. Indywidualnie o zwycięstwo powalczy najlepsza ósemka zawodników. Kto zakwalifikował się do wielkiego finału?

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time rozpoczęła się wczoraj szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu znajdują się Konkretni Ludzie, a indywidualnie przewodzi w stawce Arkadiusz Dłużniewski.

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

Już tylko dwie kolejki pozostały uczestnikom Konkretnej Ligi Bowlingowej na wywalczenie miejsca w pierwszej "ósemce", która zagra w wielkim finale zaplanowanym na 24 czerwca. W tym tygodniu rozegrano już piątą kolejkę ligi zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy.

» Wasze komentarze

Zawsze za @ 20:11, 26.01.2019r. IP: *.*.32.224

Tak trzymać Panowie

cyps @ 19:12, 27.01.2019r. IP: *.*.51.67

To jest taka dyscyplina? ......sportowa.

Łukasz @ 14:10, 28.01.2019r. IP: *.*.92.62

Tak jest taka dyscyplina jak bowling sportowy..
I ta właśnie dyscyplina stara się wejść w grono dyscyplin Letnich Igrzysk Olimpijskich
Paryż 2024

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo