« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 kwietnia 2019 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentacja OKB Łubudu walczyła w Suwałkach

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu ma za sobą kolejne wyzwanie. Tym razem drużyna udała się do Suwałk, aby walczyć o kwalifikację na Drużynowe Mistrzostwa Polski. Nie zabrakło ambitnej walki i kolejnych strike'ów na koncie ostrołęczan.


W Suwałkach Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu i nasze miasto reprezentowali: Sebastian Żegota, Łukasz Połatyński, Marcin Połatyński, Paweł Staśkiewicz, Kamil Balcerzak, Marcin Wójcik i Piotr Łada.

Reklama

 

- Wyjazd na turniej możliwy był dzięki wsparciu Miasta Ostrołęka na czele z prezydentem Łukaszem Kulikiem - informuje OKB Łubudu. - Jesteśmy przekonani, że bowling będzie rozwijać się w naszym mieście i w sezonie 2019 nie zabraknie wartościowych osiągnięć naszych zawodników.

 

Reprezentanci OKB Łubudu zapraszają do wspólnych treningów wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją pasję do bowlingu. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 19.00 - 23.00 w Łubudu przy ulicy Prądzyńskiego.

- Każdy może spróbować sił i sprawdzić, czy chce trenować tę dyscyplinę sportu. Dla klubowiczów czekają nie tylko treningi, ale również turnieje w Ostrołęce, ale także wyjazdowe w całej Polsce - dodaje członek zarządu OKB Łubudu Łukasz Połatyński.Kolejny XI Łubudu Bowling Cup 2019 z okazji Dnia Kobiet planowany jest na poniedziałek, 4 marca o godz. 19.45.

 

(red)

Odsłon: 3321
Komentarzy: 3
13:39, 26.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

I Bowlingowy Turniej o Puchar Mebpolu. Dołącz

I Bowlingowy Turniej o Puchar Mebpolu. Dołącz

Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu zaprasza do rywalizacji w I Turnieju o Puchar Mebpolu. Do rywalizacji może dołączyć każdy, kto ma ochotę sprawdzić się w zmaganiach z najlepszymi zawodnikami OKB Łubudu. Chcesz wziąć udział?

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Setki ostrołęczan skorzystały już z możliwości gry w bowling, a chętnych do wspólnych treningów w OKB Łubudu ciągle przybywa. W każdy poniedziałek reprezentanci klubu spotykają się podczas regularnych treningów. Chcesz dołączyć do wspólnych zajęć?

XI Łubudu Cup dla Sienkiewicza (zdjęcia, wideo)

XI Łubudu Cup dla Sienkiewicza (zdjęcia, wideo)

Kamil Sienkiewicz zwyciężył w rywalizacji w XI Łubudu Bowling Cup 2019. W decydującej batalii uzyskał aż 184 punkty i wyprzedził Agnieszkę Bacławską 174 pkt i Patrycję Mrówkę 165 pkt. W sumie w wielkim finale zaprezentowało się aż pięć kobiet.

XI Łubudu Bowling Cup już w poniedziałkowy wieczór

XI Łubudu Bowling Cup już w poniedziałkowy wieczór

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Turniej zorganizowany z kolei dnia kobiet, a w rywalizacji pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Chcecie dołączyć?

XI Łubudu Bowling Cup specjalnie dla pań. Dołącz

XI Łubudu Bowling Cup specjalnie dla pań. Dołącz

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Turniej zorganizowany z kolei dnia kobiet w szczególności skierowany jest do płci pięknej. Dołączcie do zmagań.

» Wasze komentarze

Zawsze za @ 20:11, 26.01.2019r. IP: *.*.32.224

Tak trzymać Panowie

cyps @ 19:12, 27.01.2019r. IP: *.*.51.67

To jest taka dyscyplina? ......sportowa.

Łukasz @ 14:10, 28.01.2019r. IP: *.*.92.62

Tak jest taka dyscyplina jak bowling sportowy..
I ta właśnie dyscyplina stara się wejść w grono dyscyplin Letnich Igrzysk Olimpijskich
Paryż 2024

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo