« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2018 i sukcesy pływaków

Sezon 2018 był bardzo dobry w wykonaniu pływaczek dwóch ostrołęckich klubów - UKS Piątka i SP Narew. Największe sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej osiągnęli ratownicy wodni WOPR-OS prowadzeni przez trenera Dariusza Małkowskiego.


Magda Kowalska z UKS Piątka Ostrołęka zanotowała kilka bardzo udanych startów, z sukcesami prezentują się m.in. w serii zawodów "Od Młodzika do Olimpijczyka" przeprowadzonych w Warszawie. Bardzo dobrze wypadła również w zawodach w Pułtusku, czy też Olsztynie, notując rekordy życiowe i bardzo wartościowe wyniki.

Reklama

 

Angelika Wikieł mimo serii przeszkód na swojej drodze w sezonie 2018 wywalczyła trzy medale rangi mistrzostw Polski - dwa srebrne i brązowy. Z sukcesami reprezentowała barwy SP Narew w Grand Prix Pucharu Polski, a także miała możliwość zaprezentowania się przed własną publicznością.

 

Największą uwagę kibiców skupił Hubert Nakielski, który w najważniejszym starcie - mistrzostwach świata w Australii wywalczył cztery medale - złoty, dwa srebrne i brązowy. W mistrzostwach Europy w Irlandii zdobył dwa złote i dwa srebrne medale. W zawodach w ramach Grand Prix Polski wywalczył kilkanaście medali.Śladami swojego utytułowanego już kolegi z drużyny WOPR-OS dzielnie podąża Mateusz Adamowski. Jego największymi osiągnięciami były dwa srebrne medale w kategorii juniorów w mistrzostwach Europy w Limerick. Nie zabrakło sukcesów również w zawodach Grand Prix Polski.

 

Z wszystkimi osiągnięciami zawodniczek i zawodników nominowanych do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie w serwisie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 4419
Komentarzy: 0
14:02, 26.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo