« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2018 i sukcesy pływaków

Sezon 2018 był bardzo dobry w wykonaniu pływaczek dwóch ostrołęckich klubów - UKS Piątka i SP Narew. Największe sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej osiągnęli ratownicy wodni WOPR-OS prowadzeni przez trenera Dariusza Małkowskiego.


Magda Kowalska z UKS Piątka Ostrołęka zanotowała kilka bardzo udanych startów, z sukcesami prezentują się m.in. w serii zawodów "Od Młodzika do Olimpijczyka" przeprowadzonych w Warszawie. Bardzo dobrze wypadła również w zawodach w Pułtusku, czy też Olsztynie, notując rekordy życiowe i bardzo wartościowe wyniki.

Reklama

 

Angelika Wikieł mimo serii przeszkód na swojej drodze w sezonie 2018 wywalczyła trzy medale rangi mistrzostw Polski - dwa srebrne i brązowy. Z sukcesami reprezentowała barwy SP Narew w Grand Prix Pucharu Polski, a także miała możliwość zaprezentowania się przed własną publicznością.

 

Największą uwagę kibiców skupił Hubert Nakielski, który w najważniejszym starcie - mistrzostwach świata w Australii wywalczył cztery medale - złoty, dwa srebrne i brązowy. W mistrzostwach Europy w Irlandii zdobył dwa złote i dwa srebrne medale. W zawodach w ramach Grand Prix Polski wywalczył kilkanaście medali.


Łubudu

Śladami swojego utytułowanego już kolegi z drużyny WOPR-OS dzielnie podąża Mateusz Adamowski. Jego największymi osiągnięciami były dwa srebrne medale w kategorii juniorów w mistrzostwach Europy w Limerick. Nie zabrakło sukcesów również w zawodach Grand Prix Polski.

 

Z wszystkimi osiągnięciami zawodniczek i zawodników nominowanych do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie w serwisie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 4242
Komentarzy: 0
14:02, 26.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka w sezonie 2019 zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. Podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego po miesiącach ciężkich treningów zaprezentowała bardzo wysoką formę i zanotowała duży sukces.

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach w cheerleadingu sportowym. W sezonie 2019 podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zapisała na swoim koncie największy sukces w karierze zdobywając złoty medal na mistrzostwach Europy.

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezon na sezon zapisuje na swoim koncie coraz lepsze wyniki. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego pochodzi z małej miejscowości Poścień-Zamion k. Chorzel.

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski to zawodnik MKKK Shinkyokushin, który od kilku sezonów zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczny sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego po raz kolejny znalazł się na podium mistrzostw Polski.

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W sezonie 2019 zanotował na swoim koncie kilka sukcesów i po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo