« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narciarze i biegacze rywalizowali w Pupkowiźnie

Już po raz ósmy miłośnicy narciarstwa mieli swoje święto w gminie Łyse. W Pupkowiźnie doszło do rywalizacji narciarzy z udziałem blisko pięćdziesięciu zawodniczek i zawodników. Nie zabrakło także licznej grupy kibiców dopingujących biegaczy.


W rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Łyse Grzegorza Fabiszewskiego najlepszy okazał się po raz kolejny Sebastian Ciborowski z Pisza, drugi był Natan Ciborowski z Pisza, a trzecią lokatę zajął Waldemar Spychalski z Przystani. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Aneta Ciborowska z Pisza, druga była Sylwia Mazuch z Pupkowizny, trzecia Karolina Mazuch, również z Pupkowizny.

Reklama

 

W dodatkowej konkurencji - biegu przełajowym zwyciężył Kamil Kolimaga z Łysych, drugi był Grzegorz Rykowski z Drężewa, a trzeci Piotr Gawrych z Łysych. W konkurencji Nordic Walking najlepsza okazała się Natalia Mazuch z Pupkowizny przed Urszulą Gawrych z Łysych i Iwoną Krzynowek z Łysych.

 

Organizator LZS Pupkowizna i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji z Łysych,przygotował dla wszystkich uczestników poczęstunek. Partnerem imprezy były Lasy Państwowe. Sponsorami imprezy byli Wójt Gminy Łyse, JBB Bałdyga oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.Zobacz zdjęcia:
VIII Kurpiowski Bieg Narciarski w Pupkowiźnie na 10 km

(red)

Odsłon: 6981
Komentarzy: 3
07:00, 29.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

A może dziecko posłać na dwubój i wielobój?

A może dziecko posłać na dwubój i wielobój?

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat do rozpoczęcia przygody wielobojem atletycznym, zaś młodzież od 13 lat do zmierzenia się z dwubojem olimpijskim? Zajęcia odbywają się w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

 

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Z dwoma srebrnymi medalami zakończył występ w Warszawie Adrian Dziełak. 32-latek wywalczył je podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition. Mieszkaniec Ostrołęki zadedykował sukcesy swoim najbliższym. 

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

» Wasze komentarze

Wojtek @ 14:18, 29.01.2019r. IP: *.*.133.95

Spych! Serdeczne gratulacje.

kl @ 07:04, 31.01.2019r. IP: *.*.187.113

Jestem zawiedziony. Na zdjęciach nie widzę ,,naczelnego biegacza,, Wojtka Jarząbka. Pewnie przebywa na obozie wysokogórskim w Austrii lub USA?

Janek @ 07:43, 31.01.2019r. IP: *.*.253.177

"kl" jesteś zwykłym zazdrośnikiem, bo pewnie na nartach nie umiesz biegać, a Pana Wojtka pewnie i na motocyklu byś nie umiał dogonić (gdy On na nartach biegnie) :)
Jakim trzeba być wrednym aby pisać takie komentarze?
Jesteś z bbelu?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo