« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narciarze i biegacze rywalizowali w Pupkowiźnie

Już po raz ósmy miłośnicy narciarstwa mieli swoje święto w gminie Łyse. W Pupkowiźnie doszło do rywalizacji narciarzy z udziałem blisko pięćdziesięciu zawodniczek i zawodników. Nie zabrakło także licznej grupy kibiców dopingujących biegaczy.


W rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Łyse Grzegorza Fabiszewskiego najlepszy okazał się po raz kolejny Sebastian Ciborowski z Pisza, drugi był Natan Ciborowski z Pisza, a trzecią lokatę zajął Waldemar Spychalski z Przystani. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Aneta Ciborowska z Pisza, druga była Sylwia Mazuch z Pupkowizny, trzecia Karolina Mazuch, również z Pupkowizny.

Reklama

 

W dodatkowej konkurencji - biegu przełajowym zwyciężył Kamil Kolimaga z Łysych, drugi był Grzegorz Rykowski z Drężewa, a trzeci Piotr Gawrych z Łysych. W konkurencji Nordic Walking najlepsza okazała się Natalia Mazuch z Pupkowizny przed Urszulą Gawrych z Łysych i Iwoną Krzynowek z Łysych.

 

Organizator LZS Pupkowizna i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji z Łysych,przygotował dla wszystkich uczestników poczęstunek. Partnerem imprezy były Lasy Państwowe. Sponsorami imprezy byli Wójt Gminy Łyse, JBB Bałdyga oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.


Lubudu

Zobacz zdjęcia:
VIII Kurpiowski Bieg Narciarski w Pupkowiźnie na 10 km

(red)

Odsłon: 7268
Komentarzy: 3
07:00, 29.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew zna rywala

Narew zna rywala

We wtorek odbył się losowanie 1/8 finału ePucharu Polski. Drużyna esportowa Narwi Ostrołęka zmierzy się ze Skrą Częstochowa. W rozgrywkach zmierzą się przedstawiciele wielu uznanych marek: Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Widzewa Łódź czy Arki Gdynia.

Narew w najlepszej '16' w kraju

Narew w najlepszej "16" w kraju

Eportowa drużyna Narwi Ostrołęka, w składzie Patryk mayor Majewski i Marcin mrn Sczes zwyciężyła w kolejnym etapie eliminacji Pucharu Polski PZPN i zakwalifikowała się do finałów. Tam spotka się szesnaście najlepszych ekip w Polsce, w większości reprezentujących kluby piłkarskiej Ekstraklasy.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe na 2021 rok. Jakie są warunki otrzymania wynagrodzenia za rezultaty w szeroko pojętej kulturze fizycznej?

Nabór animatorów sportu na orlikach

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” Miasto Ostrołęka ogłasza nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik.

 Białczak odszedł do wieczności

Białczak odszedł do wieczności

4 stycznia w wieku 72 lat zmarł Kazimierz Białczak. To wielce zasłużony człowiek dla baranowskiego sportu. Był wieloletnim prezesem LZS Baranowo. Promował, wspierał sport w okolicy.

» Wasze komentarze

Wojtek @ 14:18, 29.01.2019r. IP: *.*.133.95

Spych! Serdeczne gratulacje.

kl @ 07:04, 31.01.2019r. IP: *.*.187.113

Jestem zawiedziony. Na zdjęciach nie widzę ,,naczelnego biegacza,, Wojtka Jarząbka. Pewnie przebywa na obozie wysokogórskim w Austrii lub USA?

Janek @ 07:43, 31.01.2019r. IP: *.*.253.177

"kl" jesteś zwykłym zazdrośnikiem, bo pewnie na nartach nie umiesz biegać, a Pana Wojtka pewnie i na motocyklu byś nie umiał dogonić (gdy On na nartach biegnie) :)
Jakim trzeba być wrednym aby pisać takie komentarze?
Jesteś z bbelu?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo