« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narciarze i biegacze rywalizowali w Pupkowiźnie

Już po raz ósmy miłośnicy narciarstwa mieli swoje święto w gminie Łyse. W Pupkowiźnie doszło do rywalizacji narciarzy z udziałem blisko pięćdziesięciu zawodniczek i zawodników. Nie zabrakło także licznej grupy kibiców dopingujących biegaczy.


W rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Łyse Grzegorza Fabiszewskiego najlepszy okazał się po raz kolejny Sebastian Ciborowski z Pisza, drugi był Natan Ciborowski z Pisza, a trzecią lokatę zajął Waldemar Spychalski z Przystani. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Aneta Ciborowska z Pisza, druga była Sylwia Mazuch z Pupkowizny, trzecia Karolina Mazuch, również z Pupkowizny.

Reklama

 

W dodatkowej konkurencji - biegu przełajowym zwyciężył Kamil Kolimaga z Łysych, drugi był Grzegorz Rykowski z Drężewa, a trzeci Piotr Gawrych z Łysych. W konkurencji Nordic Walking najlepsza okazała się Natalia Mazuch z Pupkowizny przed Urszulą Gawrych z Łysych i Iwoną Krzynowek z Łysych.

 

Organizator LZS Pupkowizna i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji z Łysych,przygotował dla wszystkich uczestników poczęstunek. Partnerem imprezy były Lasy Państwowe. Sponsorami imprezy byli Wójt Gminy Łyse, JBB Bałdyga oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.


Esprit

Zobacz zdjęcia:
VIII Kurpiowski Bieg Narciarski w Pupkowiźnie na 10 km

(red)

Odsłon: 6604
Komentarzy: 3
07:00, 29.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Wojtek @ 14:18, 29.01.2019r. IP: *.*.133.95

Spych! Serdeczne gratulacje.

kl @ 07:04, 31.01.2019r. IP: *.*.187.113

Jestem zawiedziony. Na zdjęciach nie widzę ,,naczelnego biegacza,, Wojtka Jarząbka. Pewnie przebywa na obozie wysokogórskim w Austrii lub USA?

Janek @ 07:43, 31.01.2019r. IP: *.*.253.177

"kl" jesteś zwykłym zazdrośnikiem, bo pewnie na nartach nie umiesz biegać, a Pana Wojtka pewnie i na motocyklu byś nie umiał dogonić (gdy On na nartach biegnie) :)
Jakim trzeba być wrednym aby pisać takie komentarze?
Jesteś z bbelu?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo