« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 27 maja 2019 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobre wyniki w Warszawie i Toruniu

W poniedziałek rozpoczął się obóz zawodników UKS Siódemka w Spale. Przed nim lekkoatleci z Ostrołęki startowali w Warszawie i Toruniu, gdzie osiągnęli dobre wyniki i poprawili swoje rekordy życiowe. To dobry prognostyk przed mistrzowskimi imprezami w lutym. 


Reklama W sobotę, 26 stycznia na mityngu w Warszawie startowali juniorzy młodsi i młodzicy z Siódemki. - Dobrze wypadli Nikolina Dziadak, która wynikiem 10,12m zajęła czwarte miejsce konkursie trójskoku, w tej samej konkurencji piąta była Oliwia Budziłek z wynikiem 9,75m - relacjonuje trener Marek Mierzejewski.


Warto zauważyć czwarte miejsce i rekord życiowy w skoku w dal młodziczek, które wywalczyła Angeliki Murach (4,14m) oraz piąte miejsce w biegu na 1000m młodziczek wywalczone przez Julitę Trzaskę (3:58,35). Rekordy życiowe poprawiły również Wiktoria Pyskło (8,90s w biegu na 60m), Aleksandra Kuklińska (1:54,87s w biegu na 600m) oraz Izabela Marcińczyk (9,04s w biegu na 60m).


Dzień później, w Toruniu rywalizowali już juniorzy i seniorzy. Piąte miejsce i najlepszy tegoroczny wynik w trójskoku (11,74m) osiągnęła Marta Łada. Tuż za nią była Kornelia Suchecka (11,70m) .- Dwa rekordy życiowe poprawiła Magdalena Lenkiewicz , która przebiegła 60m w czasie 8,16s, a w biegu na 200m uzyskała czas 27,34s. Nowy rekordy życiowe mają także: Paulina Pilarska w biegu na 400m (61,82s) oraz Karol Rogoziński,który dystans 1000m przebiegł w czasie 2:41,74s poprawiając „życiówkę” prawie o dwie sekundy - informuje trener Mierzejewski.


W poniedziałek rozpoczął się tygodniowy obóz UKS Siódemka w Spale. Przed zawodnikami z Ostrołęki również obóz zaplecza kadry narodowej PZLA, a w lutym starty na Halowych Mistrzostwach Polski.


(cez)

Odsłon: 3786
Komentarzy: 0
12:49, 29.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Półmaraton: Biegi dla dzieci (zdjęcia, wyniki)

Półmaraton: Biegi dla dzieci (zdjęcia, wyniki)

Starty najmłodszych biegaczy otworzyły rywalizację sportową podczas XXV Półmaratonu Kurpiowskiego. Dzieci pobiegły na dystansach 100, 400 i 800 m. Wszyscy, którzy dotarli na metę mogli odebrać medale identyczne jak uczestnicy półmaratonu.

Półmaraton: Ważne informacje przed biegiem

Półmaraton: Ważne informacje przed biegiem

W niedzielę ulicami Ostrołęki pobiegną uczestnicy XXV Półmaratonu Kurpiowskiego i III Kurpiowskiej Dzięsiątki. Odbędą się też biegi dla dzieci i młodzieży oraz akcja charytatywna "Biegnę dla Norberta". Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu od 9:30 do 13:00.

Półmaraton: Szczęśliwa trasa i numer Dąbrowskiego

Półmaraton: Szczęśliwa trasa i numer Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia wygrał dwie ostatnie edycje Półmaratonu Kurpiowskiego. W ubiegłym roku zwyciężył z wynikiem 1:09:45 pokonując rywali z Polski, Ukrainy i Białorusi. Czy w najbliższą niedzielę wygra po raz kolejny na ulicach Ostrołęki?

Półmaraton: Święto biegaczy w Ostrołęce

Półmaraton: Święto biegaczy w Ostrołęce

Biegi dla dzieci i młodzieży, atrakcje dla kibiców oraz III Kurpiowska Dziesiątka będą towarzyszyły jubileuszowej edycji Półmaratonu Kurpiowskiego, który już w najbliższą niedzielę odbędzie się w Ostrołęce. Na biegaczy czeka 27 tys. złotych w puli nagród.

Lekkoatletyka: Wieloboje i mityng w stolicy

Lekkoatletyka: Wieloboje i mityng w stolicy

Zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka startowały w ostatni weekend na zawodach lekkoatletycznych rozgrywanych na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Szóste miejsce w siedmioboju wywalczyła juniorka Paulina Pilarska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo