« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobre wyniki w Warszawie i Toruniu

W poniedziałek rozpoczął się obóz zawodników UKS Siódemka w Spale. Przed nim lekkoatleci z Ostrołęki startowali w Warszawie i Toruniu, gdzie osiągnęli dobre wyniki i poprawili swoje rekordy życiowe. To dobry prognostyk przed mistrzowskimi imprezami w lutym. 


Reklama W sobotę, 26 stycznia na mityngu w Warszawie startowali juniorzy młodsi i młodzicy z Siódemki. - Dobrze wypadli Nikolina Dziadak, która wynikiem 10,12m zajęła czwarte miejsce konkursie trójskoku, w tej samej konkurencji piąta była Oliwia Budziłek z wynikiem 9,75m - relacjonuje trener Marek Mierzejewski.


Warto zauważyć czwarte miejsce i rekord życiowy w skoku w dal młodziczek, które wywalczyła Angeliki Murach (4,14m) oraz piąte miejsce w biegu na 1000m młodziczek wywalczone przez Julitę Trzaskę (3:58,35). Rekordy życiowe poprawiły również Wiktoria Pyskło (8,90s w biegu na 60m), Aleksandra Kuklińska (1:54,87s w biegu na 600m) oraz Izabela Marcińczyk (9,04s w biegu na 60m).


Dzień później, w Toruniu rywalizowali już juniorzy i seniorzy. Piąte miejsce i najlepszy tegoroczny wynik w trójskoku (11,74m) osiągnęła Marta Łada. Tuż za nią była Kornelia Suchecka (11,70m) .


JBB

- Dwa rekordy życiowe poprawiła Magdalena Lenkiewicz , która przebiegła 60m w czasie 8,16s, a w biegu na 200m uzyskała czas 27,34s. Nowy rekordy życiowe mają także: Paulina Pilarska w biegu na 400m (61,82s) oraz Karol Rogoziński,który dystans 1000m przebiegł w czasie 2:41,74s poprawiając „życiówkę” prawie o dwie sekundy - informuje trener Mierzejewski.


W poniedziałek rozpoczął się tygodniowy obóz UKS Siódemka w Spale. Przed zawodnikami z Ostrołęki również obóz zaplecza kadry narodowej PZLA, a w lutym starty na Halowych Mistrzostwach Polski.


(cez)

Odsłon: 4521
Komentarzy: 0
12:49, 29.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

UKS Siódemka na 'czwartkach lekkoatletycznych'

UKS Siódemka na "czwartkach lekkoatletycznych"

Czternaścioro najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnim tegorocznym "czwartku lekkoatletycznym" w Łomży. Młodzi lekkoatleci zdobyli w sumie dwanaście medali, ustanawiając przy tym tyle samo rekordów życiowych.

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Kolejne zawody "czwartków lekkoatletycznych" mają za sobą młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem lekkoatleci wrócili do domów z pięcioma złotymi, trzema srebrnymi i trzema brązowymi medalami.

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w Teście Coopera. Uczestnicy biegnąc przez 12 minut na bieżni stadionu miejskiego przy ulicy Witosa sprawdzili swoją kondycję fizyczną. Pierwsza grupa biegaczy wystartowała punktualnie o godz. 10.00.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo