« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięta walka o miano Sportowca Roku 2018

Krystiana Gnatkowskiego i Przemysława Zyśka w głosowaniu na Sportowca Roku 2018 w regionie dzieli obecnie zaledwie kilka oczek. Na najlepszego zdaniem kibiców zawodniczkę lub zawodnika czekają atrakcyjne nagrody, w tym m.in. wycieczka o wartości 2000 złotych.


Na prowadzeniu w naszym rankingu wciąż plasuje się Krystian Gnatkowski. Zawodnik Fight Academy Ostrołęka w sezonie 2018 notował niezwykle udane występy na Wyspach Brytyjskich. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdecydował się wyjechać do Londynu, ale nie porzucił swojej wielkiej pasji do sztuk walki, w których odnosi duże sukcesy.

Reklama

 

Wciąż reprezentuje także Fight Academy Ostrołęka, dla którego zdobywa kolejne cenne trofea i stale się rozwija. Obecnie ma na swoim koncie 634 głosy i wyprzedza drugiego w zestawieniu Przemysława Zyśka, który zgromadził już 630 głosów.

 

Przemysław Zyśk to bardzo utalentowany pięściarz, który przez lata osiągał świetnie wyniki w boksie amatorskim reprezentując Victorię Ostrołęka. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w ostatnich dwóch lat z powodzeniem rywalizuje na zawodowych ringach.

 

Ostatnim sukcesem ostrołęczanina była walka podczas KnockOut Boxing #5 w Gliwicach, gdzie były pięściarz Victorii pokonał na punkty Igora Faniyana. To już dziewiąte zwycięstwo na zawodowym ringu zawodnika, który czyni stałe postępy i trzykrotnie wygrywał przed czasem. Kolejne zwycięstwa pozwalają piąć się w rankingu i otrzymywać możliwość walk ze znacznie trudniejszymi rywalami.Aktualna sytuacja w głosowaniu i przedstawienie wszystkich sylwetek zawodniczek i zawodników w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie na sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 5520
Komentarzy: 5
09:45, 31.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach w cheerleadingu sportowym. W sezonie 2019 podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zapisała na swoim koncie największy sukces w karierze zdobywając złoty medal na mistrzostwach Europy.

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezon na sezon zapisuje na swoim koncie coraz lepsze wyniki. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego pochodzi z małej miejscowości Poścień-Zamion k. Chorzel.

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski to zawodnik MKKK Shinkyokushin, który od kilku sezonów zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczny sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego po raz kolejny znalazł się na podium mistrzostw Polski.

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W sezonie 2019 zanotował na swoim koncie kilka sukcesów i po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości.

Kacper Miler Sportowcem Roku 2019?

Kacper Miler Sportowcem Roku 2019?

Kacper Miler to reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, który w sezonie 2019 zapisał na swoim koncie kilka sukcesów. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego ambitnie walczył w szeregu imprez i pokazał, że drzemią w nim duże możliwości.

» Wasze komentarze

Ziomuś @ 12:06, 31.01.2019r. IP: *.*.55.102

Zasługujesz Zyśku bez wątpienia, trzymam kciuki

Kolo @ 16:22, 31.01.2019r. IP: *

Gnatkowski bardziej zasługuje! I to na obczyźnie nie porzucił swoich sportowych ambicji brawo!!

Tyty @ 19:40, 31.01.2019r. IP: *

Zyzio Zyzio

Smiechy @ 21:24, 01.02.2019r. IP: *.*.70.195

Znam jednego i drugiego i tylko dziwie się ze bawią się nadal w te gierki SMS kto więcej sobie wysle.. ale trzymam kciuki za Przemka :)

KtozaslugujetenZasluguje @ 23:42, 07.02.2019r. IP: *.*.163.152

A dlaczego Gnatkowski bardziej zasluguje ? Orientujesz się co to jest boks zawodowy ? Wiesz jak ciężko się przebić na zawodostwo ? Ilu mamy albo mieliśmy zawodowych pięściarzy z Ostrołęki ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo