« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięta walka o miano Sportowca Roku 2018

Krystiana Gnatkowskiego i Przemysława Zyśka w głosowaniu na Sportowca Roku 2018 w regionie dzieli obecnie zaledwie kilka oczek. Na najlepszego zdaniem kibiców zawodniczkę lub zawodnika czekają atrakcyjne nagrody, w tym m.in. wycieczka o wartości 2000 złotych.


Na prowadzeniu w naszym rankingu wciąż plasuje się Krystian Gnatkowski. Zawodnik Fight Academy Ostrołęka w sezonie 2018 notował niezwykle udane występy na Wyspach Brytyjskich. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdecydował się wyjechać do Londynu, ale nie porzucił swojej wielkiej pasji do sztuk walki, w których odnosi duże sukcesy.

Reklama

 

Wciąż reprezentuje także Fight Academy Ostrołęka, dla którego zdobywa kolejne cenne trofea i stale się rozwija. Obecnie ma na swoim koncie 634 głosy i wyprzedza drugiego w zestawieniu Przemysława Zyśka, który zgromadził już 630 głosów.

 

Przemysław Zyśk to bardzo utalentowany pięściarz, który przez lata osiągał świetnie wyniki w boksie amatorskim reprezentując Victorię Ostrołęka. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w ostatnich dwóch lat z powodzeniem rywalizuje na zawodowych ringach.

 

Ostatnim sukcesem ostrołęczanina była walka podczas KnockOut Boxing #5 w Gliwicach, gdzie były pięściarz Victorii pokonał na punkty Igora Faniyana. To już dziewiąte zwycięstwo na zawodowym ringu zawodnika, który czyni stałe postępy i trzykrotnie wygrywał przed czasem. Kolejne zwycięstwa pozwalają piąć się w rankingu i otrzymywać możliwość walk ze znacznie trudniejszymi rywalami.Aktualna sytuacja w głosowaniu i przedstawienie wszystkich sylwetek zawodniczek i zawodników w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie na sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 5298
Komentarzy: 5
09:45, 31.01.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

Ziomuś @ 12:06, 31.01.2019r. IP: *.*.55.102

Zasługujesz Zyśku bez wątpienia, trzymam kciuki

Kolo @ 16:22, 31.01.2019r. IP: *

Gnatkowski bardziej zasługuje! I to na obczyźnie nie porzucił swoich sportowych ambicji brawo!!

Tyty @ 19:40, 31.01.2019r. IP: *

Zyzio Zyzio

Smiechy @ 21:24, 01.02.2019r. IP: *.*.70.195

Znam jednego i drugiego i tylko dziwie się ze bawią się nadal w te gierki SMS kto więcej sobie wysle.. ale trzymam kciuki za Przemka :)

KtozaslugujetenZasluguje @ 23:42, 07.02.2019r. IP: *.*.163.152

A dlaczego Gnatkowski bardziej zasluguje ? Orientujesz się co to jest boks zawodowy ? Wiesz jak ciężko się przebić na zawodostwo ? Ilu mamy albo mieliśmy zawodowych pięściarzy z Ostrołęki ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo