« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kadeci Olimpu na miarę oczekiwań

Zespół kadetów grający w barwach UKS Olimp Ostrołęka nadal będzie występował w I lidze na Mazowszu. Drużyna prowadzona przez trenera Renisława Dmochowskiego zakończyła rozgrywki na szóstym miejscu w tabeli. Ligę wygrał MOS Wola Warszawa. 


Reklama Szóste miejsce w tabeli na zakończenie sezonu 2018/19 oznacza utrzymanie w gronie najlepszych zespołów w tej kategorii wiekowej na Mazowszu. Ostrołęczanie wyprzedzili KPS Siedlce i drugi zespół Czarnych Radom.


- I to jest sukces naszych zawodników, którzy pięknie walczyli i wyrwali miejsce w I lidze większym ośrodkom - mówi trener Renisław Dmochowski. - Realia są takie, że rywalizujemy z klubami z Warszawy i Radomia, które ściągają zawodników z całej Polski. W tej sytuacji utrzymanie się w I lidze to cel, który zakładamy sobie przed rozpoczęciem rozgrywek - ocenił szkoleniowiec.


Teraz przed kadetami Olimpu czas pracy na własnych obiektach. - Mamy bardzo dobre warunki do treningu na miejscu i z tego korzystamy. Na obóz zimowy nie wyjeżdżamy, gdyż w klubie nie ma na to środków. Zarezerwowany za to mamy już termin na obóz letni w Olsztynie - poinformował trener Dmochowski.Kadra kadetów UKS Olimp Ostrołęka (rocz. 2002-03): Wiktor Dmochowski, Jakub Dmochowski, Filip Kułas, Patryk Leszkowski, Kamil Kobyłecki, Maksymilian Murawski, Aleksander Szewczyk, Kacper Brzostek, Piotr Wojs, Filip Dudziec, Adrian Siok, Bartłomiej Subzda. Trener: Renisław Dmochowski.


(cez)

Odsłon: 3278
Komentarzy: 0
07:00, 03.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pakieła: Pojedziemy i powalczymy w Warszawie

Pakieła: Pojedziemy i powalczymy w Warszawie

W sobotę wieczorem siatkarki OTPS Nike rozegrają pierwszy mecz finałowy w III ligi. Rywalem ostrołęckiego zespołu będzie AZS LSW Warszawa. Zapowiada się wyrównane spotkanie w hali OSiR przy ul. Gładkiej w Warszawie. Początek o godz. 20:00.

Finał III ligi w hali im. Arkadiusza Gołasia

Finał III ligi w hali im. Arkadiusza Gołasia

Po dłuższej przerwie ligowa siatkówka wraca do hali im. Arkadiusza Gołasia. W sobotę, 23 marca OTPS Nike Ostrołęka zagra w niej mecz finałowy III ligi. Rywalem ostrołęckiego zespołu będzie AZS LSW Warszawa. Początek finałowej rywalizacji już w sobotę w stolicy.

Pewny awans Nike do finału III ligi (zdjęcia, wideo)

Pewny awans Nike do finału III ligi (zdjęcia, wideo)

Nie było wątpliwości kto jest lepszy w półfinałowej parze Nike Ostrołęka - Iskra Warszawa w III lidze siatkówki. Podopieczne trenera Tomasza Pakieły awansowały bez straty seta. Mecz finałowy zespół Nike chciałby zagrać w hali im. Arkadiusza Gołasia. 

III liga: Nike Ostrołęka o dwa sety od finału

III liga: Nike Ostrołęka o dwa sety od finału

W sobotę siatkarki OTPS Nike Ostrołęka rozegrają mecz rewanżowy z Iskrą Warszawa w półfinale mazowieckiej grupy III ligi. Początek spotkania w hali przy ZSZ nr 1 zaplanowano na godz. 18:00. W pierwszym meczu drużyna z Ostrołęki zwyciężyła bez straty seta. 

Nike bez straty seta w stolicy! O krok od finału

Nike bez straty seta w stolicy! O krok od finału

Siatkarki Nike Ostrołęka zrobiły wielki krok na drodze do finału III ligi. W poniedziałkowy wieczór, podopieczne trenera Tomasza Pakieły wygrały 3:0 w wyjazdowym meczu z Iskrą Warszawa. Mecz rewanżowy w sobotę w hali przy ZSZ nr 1 w Ostrołęce. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo