« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kadeci Olimpu na miarę oczekiwań

Zespół kadetów grający w barwach UKS Olimp Ostrołęka nadal będzie występował w I lidze na Mazowszu. Drużyna prowadzona przez trenera Renisława Dmochowskiego zakończyła rozgrywki na szóstym miejscu w tabeli. Ligę wygrał MOS Wola Warszawa. 


Reklama Szóste miejsce w tabeli na zakończenie sezonu 2018/19 oznacza utrzymanie w gronie najlepszych zespołów w tej kategorii wiekowej na Mazowszu. Ostrołęczanie wyprzedzili KPS Siedlce i drugi zespół Czarnych Radom.


- I to jest sukces naszych zawodników, którzy pięknie walczyli i wyrwali miejsce w I lidze większym ośrodkom - mówi trener Renisław Dmochowski. - Realia są takie, że rywalizujemy z klubami z Warszawy i Radomia, które ściągają zawodników z całej Polski. W tej sytuacji utrzymanie się w I lidze to cel, który zakładamy sobie przed rozpoczęciem rozgrywek - ocenił szkoleniowiec.


Teraz przed kadetami Olimpu czas pracy na własnych obiektach. - Mamy bardzo dobre warunki do treningu na miejscu i z tego korzystamy. Na obóz zimowy nie wyjeżdżamy, gdyż w klubie nie ma na to środków. Zarezerwowany za to mamy już termin na obóz letni w Olsztynie - poinformował trener Dmochowski.


JBB

Kadra kadetów UKS Olimp Ostrołęka (rocz. 2002-03): Wiktor Dmochowski, Jakub Dmochowski, Filip Kułas, Patryk Leszkowski, Kamil Kobyłecki, Maksymilian Murawski, Aleksander Szewczyk, Kacper Brzostek, Piotr Wojs, Filip Dudziec, Adrian Siok, Bartłomiej Subzda. Trener: Renisław Dmochowski.


(cez)

Odsłon: 9027
Komentarzy: 0
07:00, 03.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

Kurpie Volleyball triumfuje w Wilnie

Kurpie Volleyball triumfuje w Wilnie

Ostrołęcka drużyna siatkarska oldbojów zdominowała międzynarodowy turniej Laime Cup w Wilnie. W decydującej finałowej batalii KS Kurpie Volleyball pokonali Volley Team Warszawa 2:0 i sięgnęli po końcowy triumf. Rywalizacja przebiegała w kategorii powyżej 40 lat.

Volley zagra dziś o dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Rywalem UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (aktualizacja)

Volley zagra dziś o dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Rywalem UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (aktualizacja)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty mają przed sobą kolejny ważny punkt w drodze o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Tym razem ostrołęccy siatkarze zmierzą się z dziewiątą siłą IV ligi mazowieckiej w grupie 1 - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo