« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 maja 2019 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kadeci Olimpu na miarę oczekiwań

Zespół kadetów grający w barwach UKS Olimp Ostrołęka nadal będzie występował w I lidze na Mazowszu. Drużyna prowadzona przez trenera Renisława Dmochowskiego zakończyła rozgrywki na szóstym miejscu w tabeli. Ligę wygrał MOS Wola Warszawa. 


Reklama Szóste miejsce w tabeli na zakończenie sezonu 2018/19 oznacza utrzymanie w gronie najlepszych zespołów w tej kategorii wiekowej na Mazowszu. Ostrołęczanie wyprzedzili KPS Siedlce i drugi zespół Czarnych Radom.


- I to jest sukces naszych zawodników, którzy pięknie walczyli i wyrwali miejsce w I lidze większym ośrodkom - mówi trener Renisław Dmochowski. - Realia są takie, że rywalizujemy z klubami z Warszawy i Radomia, które ściągają zawodników z całej Polski. W tej sytuacji utrzymanie się w I lidze to cel, który zakładamy sobie przed rozpoczęciem rozgrywek - ocenił szkoleniowiec.


Teraz przed kadetami Olimpu czas pracy na własnych obiektach. - Mamy bardzo dobre warunki do treningu na miejscu i z tego korzystamy. Na obóz zimowy nie wyjeżdżamy, gdyż w klubie nie ma na to środków. Zarezerwowany za to mamy już termin na obóz letni w Olsztynie - poinformował trener Dmochowski.



Kadra kadetów UKS Olimp Ostrołęka (rocz. 2002-03): Wiktor Dmochowski, Jakub Dmochowski, Filip Kułas, Patryk Leszkowski, Kamil Kobyłecki, Maksymilian Murawski, Aleksander Szewczyk, Kacper Brzostek, Piotr Wojs, Filip Dudziec, Adrian Siok, Bartłomiej Subzda. Trener: Renisław Dmochowski.


(cez)

Odsłon: 4946
Komentarzy: 0
07:00, 03.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siatkarki Nike bez zwycięstwa w Wałbrzychu

Siatkarki Nike bez zwycięstwa w Wałbrzychu

Trzy mecze i trzy porażki zapisały na swoim koncie siatkarki Nike w turnieju finałowym rozgrywek III ligi w Wałbrzychu. Podopieczne trenera Tomasza Pakieły mimo ambitnej walki powróciły do Ostrołęki z dwoma wygranymi setami na koncie.

Porażka Nike w Wałbrzychu po tie-breaku

Porażka Nike w Wałbrzychu po tie-breaku

Siatkarki Nike Ostrołęka w drugim spotkaniu turnieju finałowego rozgrywek III ligi musiały uznać wyższość gospodyń MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych ulegając po tie-breaku 2:3. Mecz miał niezwykle ciekawy, zacięty i emocjonujący przebieg.

III liga: Nike przegrywa pierwszy mecz w finale

III liga: Nike przegrywa pierwszy mecz w finale

Nie udała się siatkarkom Nike inauguracja turnieju finałowego o awans do II ligi w Wałbrzychu. Zespół z Ostrołęki przegrał w piątek z MUKS SOS Poprad Stary Sącz. Dzisiaj o godz. 17:00 drużyna Tomasza Pakieły zagra z MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych.

Memoriał Gołasia: Turniej rozpoczęty! (zdjęcia, wideo)

Memoriał Gołasia: Turniej rozpoczęty! (zdjęcia, wideo)

W piątek rozpoczął się XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Pierwsze mecze turnieju rozegrano o 9:30, a po południu nastąpiło oficjalne otwarcie memoriału w hali im. Arkadiusza Gołasia z udziałem reprezentanta Polski w siatkówce Grzegorza Łomacza.

Siatkówka: Martyna w kadrze Mazowsza!

Siatkówka: Martyna w kadrze Mazowsza!

Martyna Werpachowska z OTPS Nike Ostrołęka zagra w reprezentacji Mazowsza (rocznik 2005) podczas finałów XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. To kolejne wyróżnienie, które trafia do młodych sportowców z ostrołęckich klubów siatkarskich.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama



Serafin



BeeHero

Najnowsze wideo