« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 lutego 2019 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ewa Bartosik wystartuje w mistrzostwach świata!

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik wciąż imponuje świetną formą i notuje bardzo wartościowe wyniki. Przed zawodniczką współpracującą z trenerem Bartoszem Witkowskim kolejne wyzwania, w tym halowe mistrzostwa świata w Toruniu.


Ewa Bartosik od kilku lat przywozi z medali z imprez najwyższej rangi rozgrywanych w kraju, ale także za granicami Polski. W sezonie halowym ostrołęczanka weźmie udział w Mistrzostwach Polski, ale również w mistrzostwach świata, które zostały zaplanowane w marcu w Toruniu.

Reklama

 

Decyzję o wsparciu zawodniczki, która może powalczyć nie tylko o nowe rekordy Polski, ale również rekordy świata podjął prezydent miasta Ostrołęki Łukasz Kulik. W efekcie zawodniczka będzie mogła spokojnie przygotowywać się do zawodów i wziąć udział w imprezie najwyższej rangi.

 

Ostrołęczanka bardzo dobrze wspomina z pewnością ubiegłoroczne starty. W Letnich Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu weteranka OKLA zgarnęła trzy złote medale i tytuł dla najlepszej zawodniczki całych mistrzostw. Rewelacyjnie spisywała się również podczas imprez halowych notując kolejne rekordy i zdobywając dla naszego miasta medale.


Fight

8. Halowe Mistrzostwa Świata Masters zostały zaplanowane w hali Arena w Toruniu w dniach 24-30 marca. W zawodach wezmą udział reprezentanci z aż sześciu kontynentów.

(red)

Odsłon: 4537
Komentarzy: 10
09:19, 05.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

Trójka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski U20 w Toruniu. Z zawodów podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego powrócili z mieszanych nastrojach.

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki oraz z powiatu ostrołęckiego i Chorzel wzięli udział w bardzo interesującej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki przez naukę i zabawę. Uczniowie kibicowali sportowcom podczas mityngu Copernicus Cup.

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają za sobą bardzo pracowity okres podczas zimowych zgrupowań. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Andrzeja Danelskiego trenowali w Borowicach, Spale i Białymstoku, korzystając z dobrych warunków.

Miasto wciąż stawia na 'Lekkoatletykę dla każdego'

Miasto wciąż stawia na "Lekkoatletykę dla każdego"

To już piąty sezon projektu "Lekkoatletyka dla każdego" w naszym mieście. Miasto postanowiło podpisać porozumienie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, aby dzieci z ostrołęckich szkół mogły trenować pod opieką licencjonowanych szkoleniowców.

Szóstka na Mistrzostwa Polski Juniorów

Szóstka na Mistrzostwa Polski Juniorów

Sześciu reprezentantów będą miały ostrołęckie kluby na lekkoatletycznych Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Mistrzostwa z udziałem zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki i UKS Siódemka odbędą się w najbliższy weekend w Toruniu. 

» Wasze komentarze

ostrołęczanin @ 10:19, 05.02.2019r. IP: *.*.204.210

Powodzenia, trzymam kciuki

Danuta @ 10:44, 05.02.2019r. IP: *

Ewunia jesteś najlepsza.Twój upór,praca i zapał do sportu widać na każdym kroku.Powodzenia na zawodach.

as @ 12:45, 05.02.2019r. IP: *.*.23.59

Powodzenia Pani Ewo

Kibic @ 15:44, 05.02.2019r. IP: *.*.184.7

Nie tylko Ewa z Ostrołęki jeszcze kilka osób. Powodzenia dla wszystkich

Ewa rulez @ 18:04, 05.02.2019r. IP: *

Ewa mistrzyni, dobra decyzja, wsparcie dla tej pani.

Ostroleczanka @ 06:45, 06.02.2019r. IP: *.*.1.190

Ta pani powinna mieć od miasta wszystko co najlepsze łącznie z wsparciem finansowym to nasza chluba nie wspomnę o zaangażowaniu i determinacji w tym co robi

sportowiec @ 12:14, 07.02.2019r. IP: *.*.239.95

Z całym szacunkiem dla tej miłej pani, ale te wszystkie zwycięstwa zawdzięcza temu że była jedyną startującą. Nie nakręcajcie się tak. Taka zabawa jest fajna, ale po co robić z tego wielkie wydarzenie medialne, Trochę to infantylne.

do sportowiec @ 12:28, 07.02.2019r. IP: *.*.63.36

w mistrzostwach świata będzie jedyną zawodniczką? dziecko do lekcji...

Adams @ 16:19, 07.02.2019r. IP: *.*.238.120

Sportowiec ma racje, w większości zawodów była jedyna albo jedna z dwóch, stąd duża liczba medali. Na mistrzostwach świata będą inne rywalki i chyba wszyscy życzymy powodzenia!!!!

kibic @ 20:07, 08.02.2019r. IP: *.*.25.5

Nikt nikomu nie broni startować!!!!!!!Widocznie reszta w kategorii p.Ewy zamiast trzymać taką formę jak ona woli pospać i popatrzeć w telewizorek!!!!!!!Panu sportowcowi życzę aby tylko trzymał w wieku p.Ewy taką formę jak ona.....Myślę że wpis zatytułowany ,,do sportowiec,, jest w pełni zasadny!!!!!!Troszkę szacunku dla starszych sportowców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo