« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.


Jako pierwszy między linami pojawił się debiutujący wśród seniorów Jakub Waszkiewicz. W kat. -64 kg w formule boks stoczył wyrównany trzyrundowy pojedynek pięściarski z reprezentantem klubu Palestra Warszawa Krzysztofem Olszewskim. Decyzją sędziów 2:1, zwyciężył utytułowany zawodnik gospodarzy.

Reklama

 

Drugim naszym reprezentantem był Bartosz Tymiński, walczący w kat. -69 kg formule boks. Po dobrym starciu pokonał jednogłośnie na punkty Jakuba Zawiślaka z klubu OKSW Ostrowiec Świętokrzyski. Kolejny zwycięski pojedynek stoczył Damian Krukowski w kat. -75 kg, w którym zdominował doświadczonego pięściarza Filipa Pham Honga z klubu bokserskiego Legia Warszawa.
- Damian kontrolował całą walkę nie dając żadnych szans swojemu rywalowi. Po walce zebrał gromkie brawa od zgromadzonej licznie publiczności - relacjonuje trener Victorii Ostrołęka Daniel Zaręba.

 

Po dłużej przerwie w startach do walk udanie wrócił Kamil Sęk w kategorii -95 kg w formule K1. Po twardej i zaciętej walce wygrał jednogłośnie na punkty z Aleksym Kosinsky'm z Palestry Warszawa.

 

Kolejnym pojedynkiem Victorii był Filip Falkowski startujący w kategorii -81 kg formule K1. Stoczył wyrównaną walkę z Kamilem Paszkowskim z Kickboxing Bartoszyce.
- Po trzech rundach sędziowie orzekli zwycięstwo przeciwnika. Filip zostawił dużo serca w ringu i pokazał się z bardzo dobrej strony - dodaje szkoleniowiec Victorii Ostrołęka.Jako ostatni z ekipy Victorii do ringu wszedł Piotr Kujawa, dla którego była to dopiero trzecia walka w życiu. W kategorii -57 kg w formule K1 zmierzył się z utytułowanym i bardziej doświadczonym zawodnikiem klubu Fight Gym Lublin Kamilem Dobrzyńskim.
- Cała walka obfitowała w liczne wymiany ręczne i nożne, obydwaj zawodnicy zostawili dużo zdrowia w ringu - podkreśla trener Daniel Zaręba. - Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem na punkty rywala Piotrka, został jednak uznany za najlepszą walkę tego dnia. Po tym pojedynku Piotrek dostał propozycję startu na zbliżających się Mistrzostwach Polski Seniorów w K1, organizowanych przez Polski Związek Kickboxingu.

 

(red)

Odsłon: 5849
Komentarzy: 0
21:01, 14.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo