« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.


Jako pierwszy między linami pojawił się debiutujący wśród seniorów Jakub Waszkiewicz. W kat. -64 kg w formule boks stoczył wyrównany trzyrundowy pojedynek pięściarski z reprezentantem klubu Palestra Warszawa Krzysztofem Olszewskim. Decyzją sędziów 2:1, zwyciężył utytułowany zawodnik gospodarzy.

Reklama

 

Drugim naszym reprezentantem był Bartosz Tymiński, walczący w kat. -69 kg formule boks. Po dobrym starciu pokonał jednogłośnie na punkty Jakuba Zawiślaka z klubu OKSW Ostrowiec Świętokrzyski. Kolejny zwycięski pojedynek stoczył Damian Krukowski w kat. -75 kg, w którym zdominował doświadczonego pięściarza Filipa Pham Honga z klubu bokserskiego Legia Warszawa.
- Damian kontrolował całą walkę nie dając żadnych szans swojemu rywalowi. Po walce zebrał gromkie brawa od zgromadzonej licznie publiczności - relacjonuje trener Victorii Ostrołęka Daniel Zaręba.

 

Po dłużej przerwie w startach do walk udanie wrócił Kamil Sęk w kategorii -95 kg w formule K1. Po twardej i zaciętej walce wygrał jednogłośnie na punkty z Aleksym Kosinsky'm z Palestry Warszawa.

 

Kolejnym pojedynkiem Victorii był Filip Falkowski startujący w kategorii -81 kg formule K1. Stoczył wyrównaną walkę z Kamilem Paszkowskim z Kickboxing Bartoszyce.
- Po trzech rundach sędziowie orzekli zwycięstwo przeciwnika. Filip zostawił dużo serca w ringu i pokazał się z bardzo dobrej strony - dodaje szkoleniowiec Victorii Ostrołęka.


Lubudu

Jako ostatni z ekipy Victorii do ringu wszedł Piotr Kujawa, dla którego była to dopiero trzecia walka w życiu. W kategorii -57 kg w formule K1 zmierzył się z utytułowanym i bardziej doświadczonym zawodnikiem klubu Fight Gym Lublin Kamilem Dobrzyńskim.
- Cała walka obfitowała w liczne wymiany ręczne i nożne, obydwaj zawodnicy zostawili dużo zdrowia w ringu - podkreśla trener Daniel Zaręba. - Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem na punkty rywala Piotrka, został jednak uznany za najlepszą walkę tego dnia. Po tym pojedynku Piotrek dostał propozycję startu na zbliżających się Mistrzostwach Polski Seniorów w K1, organizowanych przez Polski Związek Kickboxingu.

 

(red)

Odsłon: 7383
Komentarzy: 0
21:01, 14.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent miasta Łukasz Kulik uhonorował Karola Łasiewickiego, zawodnika Fight Academy Ostrołęka. Zawodnik występujący w formule kickboxingu od dłuższego czasu z powodzeniem  rywalizuje w  zawodowym ringu na wysokim poziomie, ma na koncie dwie wygrane w zawodowych pojedynkach.

 

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo