« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 lipca 2019 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Magdalena Żebrowska ósma w HMP w Toruniu

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska zajęła ósme miejsce w konkursie skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów. Podczas zawodów w Toruniu zawodniczka KS Podlasie Białystok nie przekroczyła 6.00 m.


Reklama Wychowanka trenera Bartosza Witkowskiego konkurs zaliczyła próbą na odległość 4.15 m, dwie próby spaliła, a w pozostałych skokach notowała dobre wyniki - 5.92 m, 5.90 m, 5.92 m, jednak nie potrafiła przekroczyć 6.00 m i konkurs zakończyła na ósmej lokacie.

 

Niezwykle emocjonująca była rywalizacja o medale. Zwyciężyła Joanna Kuryło z KS AZS AWF Wrocław z wynikiem 6.14 m, tuż przed Karoliną Młodawską z KKL Kielce - 6.13 m i Weroniką Grzelak z LKS Górnik Wałbrzych - 6.11 m.

 

Dla zawodniczki pochodzącej z gminy Lelis bardzo udany był miniony sezon, w którym po raz trzeci z rzędu wywalczyła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski, a także wzięła udział w międzypaństwowym meczu w Londynie.Więcej o wychowance OKLA w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

 

(red)

Odsłon: 4612
Komentarzy: 2
09:45, 19.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Damian Niedźwiecki debiutuje w Europie

Damian Niedźwiecki debiutuje w Europie

35 centymetrów zabrakło Damianowi Niedźwieckiemu do zakwalifikowania się do finału w pchnięciu kulą w szwedzkim Borås. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w swoim debiucie na międzynarodowej imprezie zajął ostatecznie 15 miejsce.

Sebastian Moszczyński drugi w skoku wzwyż w kraju

Sebastian Moszczyński drugi w skoku wzwyż w kraju

Sebastian Moszczyński zdobył srebrny medal w 25 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu. Zawodnik prowadzony przez trenera Roberta Nazarkiewicza zajął drugie miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 2,02 m. Konkurencję wygrał Jakub Hołub.

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Kulomiot Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy U-20. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w dniach 18-21 lipca powalczy o jak najlepszy wynik w szwedzkim Borås.

Martyna Budziłek najlepsza w 'Dywickiej 5-ce'

Martyna Budziłek najlepsza w "Dywickiej 5-ce"

Martyna Budziłek nieustannie imponuje świetną dyspozycją biegową. Tym razem podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego nie miała sobie równych w drugiej edycji biegu pn. "Dywicka 5-ka". Zawodniczka cieszyła się z wygranej na dystansie 4,8 km.

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu trwają lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 20. W zawodach z dobrej strony zaprezentował się Damian Niedźwiecki. Kulomiot ustanowił nowy rekord życiowy i zdobył brązowy medal.

» Wasze komentarze

Kibic @ 14:41, 19.02.2019r. IP: *.*.204.113

Co tak słabo skończyło się dobre

Ppp @ 10:55, 20.02.2019r. IP: *.*.17.28

Zazdroszcze samego udzialo. To musi byc wspaniale uczucie.

No ale nieudacznicy siedzacy przed komputerem z piwkiem w reku nie zrozumieja

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo