« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Magdalena Żebrowska ósma w HMP w Toruniu

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska zajęła ósme miejsce w konkursie skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów. Podczas zawodów w Toruniu zawodniczka KS Podlasie Białystok nie przekroczyła 6.00 m.


Reklama Wychowanka trenera Bartosza Witkowskiego konkurs zaliczyła próbą na odległość 4.15 m, dwie próby spaliła, a w pozostałych skokach notowała dobre wyniki - 5.92 m, 5.90 m, 5.92 m, jednak nie potrafiła przekroczyć 6.00 m i konkurs zakończyła na ósmej lokacie.

 

Niezwykle emocjonująca była rywalizacja o medale. Zwyciężyła Joanna Kuryło z KS AZS AWF Wrocław z wynikiem 6.14 m, tuż przed Karoliną Młodawską z KKL Kielce - 6.13 m i Weroniką Grzelak z LKS Górnik Wałbrzych - 6.11 m.

 

Dla zawodniczki pochodzącej z gminy Lelis bardzo udany był miniony sezon, w którym po raz trzeci z rzędu wywalczyła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski, a także wzięła udział w międzypaństwowym meczu w Londynie.Więcej o wychowance OKLA w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

 

(red)

Odsłon: 6703
Komentarzy: 2
09:45, 19.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegacze upamiętnili Półmaraton Kurpiowski

Biegacze upamiętnili Półmaraton Kurpiowski

Dziś ulicami Ostrołęki i gminy Rzekuń miały przebiec setki uczestników Półmaratonu Kurpiowskiego. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie zostało odwołane. Nieliczni sportowcy z naszego regionu postanowili jednak upamiętnić ten bieg i ruszyli jego trasą.

Ostrołęccy medaliści mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w latach 1980-1985

Ostrołęccy medaliści mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w latach 1980-1985

Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka dzieli się lokalną historią lekkiej atletyki. Przedstawiamy ostrołęckich medalistów mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w latach 1980-1985. Poznaj historię i zobacz kto stawał na podium na arenie krajowej.

Pierwsze medale ostrołęczan w mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Poznaj historię

Pierwsze medale ostrołęczan w mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Poznaj historię

UKS Siódemka Ostrołęka podzielił się lokalną historią lekkiej atletyki. Przypomniano o pierwszych ostrołęckich medalistach mistrzostw Polski. Na pierwszy krążek Ostrołęka czekała do 1976 roku, kiedy to złoty medal w oszczepie wywalczyła Barbara Kulesza.

'Ten bieg jest bliski mojemu sercu'. Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

"Ten bieg jest bliski mojemu sercu". Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

W najbliższą niedzielę 31 maja powinna odbyć się dwudziesta szósta edycja Półmaratonu Kurpiowskiego. W związku z pandemią koronawirusa, MZOS-TiIT postanowił przenieść wydarzenia na 2021 rok. Przemysław Dąbrowski upamiętni jednak ten bieg.

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

W związku z pandemią koronawirusa, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce dbając o zdrowie uczestników, wolontariuszy i kibiców podjął decyzję o przeniesieniu XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego na 2021 rok.

» Wasze komentarze

Kibic @ 14:41, 19.02.2019r. IP: *.*.204.113

Co tak słabo skończyło się dobre

Ppp @ 10:55, 20.02.2019r. IP: *.*.17.28

Zazdroszcze samego udzialo. To musi byc wspaniale uczucie.

No ale nieudacznicy siedzacy przed komputerem z piwkiem w reku nie zrozumieja

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo