« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grad medali i podium dla MKKK Shinkyokushin

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin z powodzeniem rywalizowali w VI Turnieju Karate o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku. MKKK reprezentowało pięćdziesiąt zawodniczek i zawodników w rocznikach 2003-2011.


W turnieju wzięło udział ok. trzystu zawodników głownie z województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Złote medale wywalczyli: Szymon Brzuzy, Jan Konarzewski, Maksymilian Żebrowski, Lena Wiktorska, Amelia Duch i Helena Mieczkowska.

Reklama

Srebrne medale zdobyli: Matylda Brakoniecka, Marysia Lisiewska, Jaś Kołakowski, Ignacy Dąbrowski, Aleksander Śledziewski, Julia Otłowska, Kasia Lisiewska i Igor Gocłowski.

 

Na najniższym stopniu podium stanęli: Julia Dorocka, Stanisław Ryl-Świderski, Olga Minasiewicz, Marysia Jastrzębska, Łucja Kmiołek, Kamil Tyszka, Bartek Murzyn, Julia Dąbrowska, Iga Kłos, Ziemowit Krzyżewski, Amelia Denkiewicz, Marcel Sobiech, Szymon Wonorski, Mikołaj Fercho, Maciej Świerczewski, Mieszko Mosakowski, Tomasz Godlewski i Natalia Tyszka.

 

W turnieju dzielnie walczyli: Nela Mosakowska, Damian Prusik, Lena Bloch, Karolina Trętowska, Klaudia Łoniewska, Kacper Boruch, Kacper Sośnicki, Adam Bobiński, Aleksandra Brzuzy, Aleksandra Antczak, Miłosz Brzuzy, Jakub Siemieński, Jakub Stańczyk, Dawid Krzyżewski, Kacper Niedzielski, Michał Gronowski i Wiktoria Perzanowska.Sekundantami zawodników byli sensei Marian Zając, Kinga Przybyłek i sempai Miłosz Wonorski, a w zawodach z ramienia MKKK sędziowali sensei Wojciech Domański, sempai Paweł Roszkiewicz i Mariusz Załęski. Już w najbliższą sobotę, 23 lutego podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca wezmą udział w Mistrzostwach Mazowsza w Warszawie.

 

(red)

Odsłon: 6629
Komentarzy: 1
10:02, 19.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Chcesz poboksować?

Chcesz poboksować?

Czy są tutaj fani boksu? Miasto Ostrołęka zaprasza na bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych z okazji Sportowych Wakacji w Mieście. Dwa razy w tygodniu można podszlifować formę lub nauczyć się tajników widowiskowej dyscypliny.

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

» Wasze komentarze

... @ 06:50, 20.02.2019r. IP: *.*.101.35

Super,gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo