« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grad medali w Mazovia Open dla tancerzy Atrii

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze klubu Atrii, działającego przy Klubie Lokator OSM w zawodach Mazovia Open 2019 w Pruszkowie. W rywalizacji wywalczyli osiem medali i awans do wyższej klasy tanecznej. Sprawdź, kto wrócił z imprezy z trofeami.


Reklama W kategorii 8-9 lat, klasa H pierwsze miejsce wywalczyli Olek Rumiński i Lena Olszewska. Dwa srebrne medale i piękny debiut zanotowały pary Stefan Wołosz i Nikola Szmigiel oraz Patryk Hajbos i Julia Samsel.

 

W kategorii 10-11 lat, klasa H pierwszą lokatę wywalczyli Feliks Wołosz i Maja Szymańska. W kategorii 10-11 lat, klasa G trzecie miejsce zajęli Krzyś Pabich i Łucja Sakowska. W gronie młodzieży 12-13 lat, klasa G drugą lokatę wywalczył Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska oraz Alan Świderek i Klaudia Mróz.Klara Radecka i Filip Radecki uplasowali się na trzecim miejscu zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Dzięki świetnej postawie uzyskali awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach standardowych.

 

(red)

Odsłon: 3575
Komentarzy: 1
10:03, 23.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

To był taneczny spektakl pełen wrażeń. Na scenie przy Kupcu cheerleaderki z zespołu Pasja zakończyły sezon. Podczas wydarzenia nie zabrakło podziękowań, wyróżnień oraz słodkich upominków. W wakacyjnych już nastrojach dziewczęta zatańczyły swoje układy.

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

Udane starty ma za sobą para taneczna Filip Radecki i Klara Radecka reprezentująca UKS Atria Ostrołęka, działający przy Klubie Lokator OSM. Podopieczni Katarzyny Orlickiej z sukcesami startowali na turniejach w Elblągu, Karpaczu i Wrocławiu.

Tancerze Atrii z medalami w Suszu i Elblągu

Tancerze Atrii z medalami w Suszu i Elblągu

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria w ostatnich imprezach przeprowadzonych w Suszu i Elblągu. Z zawodów podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej powrócili z bardzo znaczącymi osiągnięciami.

Udane Mistrzostwa Polski (zdjęcia, wideo, wyniki)

Udane Mistrzostwa Polski (zdjęcia, wideo, wyniki)

Sukcesem zakończyły się II Mistrzostwa Polski Cheerleaders, które odbyły się w niedzielę w hali im. Arkadiusza Gołasia. W imprezie zaprezentowało się ponad pół tysiąca zawodników, a na podium mistrzostw aż trzynastokrotnie stawali tancerze z ostrołęckiej Pasji. 

II Mistrzostwa Polski Cheerledears (oglądaj na żywo)

II Mistrzostwa Polski Cheerledears (oglądaj na żywo)

II Mistrzostw Polski Cheerleaders rozpoczęły się w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Do rywalizacji przystąpi blisko pół tysiąca zawodniczek i zawodników z całego kraju. Wśród nich liczna reprezentacja klubu Pasja. Oglądaj wydarzenie na żywo.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 22:32, 24.02.2019r. IP: *.*.17.142

W grupie 12-13 lat klasa G 2 miejsce zajęli tylko Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska natomiast Alan Świderek i Klaudia Mróz zajęli miejsce 3. Wyniki na żywo były podane na stronie FTS.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo