Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Grad medali w Mazovia Open dla tancerzy Atrii

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze klubu Atrii, działającego przy Klubie Lokator OSM w zawodach Mazovia Open 2019 w Pruszkowie. W rywalizacji wywalczyli osiem medali i awans do wyższej klasy tanecznej. Sprawdź, kto wrócił z imprezy z trofeami.

Reklama W kategorii 8-9 lat, klasa H pierwsze miejsce wywalczyli Olek Rumiński i Lena Olszewska. Dwa srebrne medale i piękny debiut zanotowały pary Stefan Wołosz i Nikola Szmigiel oraz Patryk Hajbos i Julia Samsel.

W kategorii 10-11 lat, klasa H pierwszą lokatę wywalczyli Feliks Wołosz i Maja Szymańska. W kategorii 10-11 lat, klasa G trzecie miejsce zajęli Krzyś Pabich i Łucja Sakowska. W gronie młodzieży 12-13 lat, klasa G drugą lokatę wywalczył Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska oraz Alan Świderek i Klaudia Mróz.

Klara Radecka i Filip Radecki uplasowali się na trzecim miejscu zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Dzięki świetnej postawie uzyskali awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach standardowych.