« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grad medali w Mazovia Open dla tancerzy Atrii

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze klubu Atrii, działającego przy Klubie Lokator OSM w zawodach Mazovia Open 2019 w Pruszkowie. W rywalizacji wywalczyli osiem medali i awans do wyższej klasy tanecznej. Sprawdź, kto wrócił z imprezy z trofeami.


Reklama W kategorii 8-9 lat, klasa H pierwsze miejsce wywalczyli Olek Rumiński i Lena Olszewska. Dwa srebrne medale i piękny debiut zanotowały pary Stefan Wołosz i Nikola Szmigiel oraz Patryk Hajbos i Julia Samsel.

 

W kategorii 10-11 lat, klasa H pierwszą lokatę wywalczyli Feliks Wołosz i Maja Szymańska. W kategorii 10-11 lat, klasa G trzecie miejsce zajęli Krzyś Pabich i Łucja Sakowska. W gronie młodzieży 12-13 lat, klasa G drugą lokatę wywalczył Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska oraz Alan Świderek i Klaudia Mróz.


Lubudu

Klara Radecka i Filip Radecki uplasowali się na trzecim miejscu zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Dzięki świetnej postawie uzyskali awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach standardowych.

 

(red)

Odsłon: 6160
Komentarzy: 1
10:03, 23.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 22:32, 24.02.2019r. IP: *.*.17.142

W grupie 12-13 lat klasa G 2 miejsce zajęli tylko Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska natomiast Alan Świderek i Klaudia Mróz zajęli miejsce 3. Wyniki na żywo były podane na stronie FTS.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo