« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grad medali w Mazovia Open dla tancerzy Atrii

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze klubu Atrii, działającego przy Klubie Lokator OSM w zawodach Mazovia Open 2019 w Pruszkowie. W rywalizacji wywalczyli osiem medali i awans do wyższej klasy tanecznej. Sprawdź, kto wrócił z imprezy z trofeami.


Reklama W kategorii 8-9 lat, klasa H pierwsze miejsce wywalczyli Olek Rumiński i Lena Olszewska. Dwa srebrne medale i piękny debiut zanotowały pary Stefan Wołosz i Nikola Szmigiel oraz Patryk Hajbos i Julia Samsel.

 

W kategorii 10-11 lat, klasa H pierwszą lokatę wywalczyli Feliks Wołosz i Maja Szymańska. W kategorii 10-11 lat, klasa G trzecie miejsce zajęli Krzyś Pabich i Łucja Sakowska. W gronie młodzieży 12-13 lat, klasa G drugą lokatę wywalczył Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska oraz Alan Świderek i Klaudia Mróz.


Lubudu

Klara Radecka i Filip Radecki uplasowali się na trzecim miejscu zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Dzięki świetnej postawie uzyskali awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach standardowych.

 

(red)

Odsłon: 6297
Komentarzy: 1
10:03, 23.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nowa trenerka w KAS

Nowa trenerka w KAS

Karolina Jóżwiak poprowadzi sekcję cheerleaders w Kadzidle. Kurpiowska Akademia Sportowa wzbogaciła się o trenerkę, która będzie zaangażowana w rozwój sekcji w Kadzidle.

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

W minioną sobotę w Raszyne odbyły się III Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym organizowane przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. W tym trudnym okresie Ostrołęcki Klub Cheereaderki Pasja wystawił bardzo okrojony skład - zaledwie 17 zawodniczek. Zawody odbyły się w pełnym reżimie sanitarnym oraz bez udziału publiczności. 

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Po siedmiomiesięcznej przerwie w rywalizacji sportowej, odbyły się pierwsze w Polsce turnieje taneczne, rozgrywane w nowej pandemicznej rzeczywistości. Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM wywalczyli siedem medali.

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT 'Fan'

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT "Fan"

Klub Tańca Towarzyskiego "Fan", działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury, może pochwalić się czwórką utalentowanych tancerzy - Angeliną Staszewską, Wiktorią Szmit, Miłoszem Dobkowski i Wiktorem Śliwowskim. Wszyscy zostali wyróżnieni przez prezydenta Ostrołęki.

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 22:32, 24.02.2019r. IP: *.*.17.142

W grupie 12-13 lat klasa G 2 miejsce zajęli tylko Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska natomiast Alan Świderek i Klaudia Mróz zajęli miejsce 3. Wyniki na żywo były podane na stronie FTS.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo