« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasi karatecy mocni na Mazowszu!

Doskonale spisali się zawodnicy z trenujący w ostrołęckich klubach podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Karate Kyokushin, które odbyły się Warszawie. Nasi reprezentanci z OKKK i MKKK Shinkyokushin zdobyli aż dwadzieścia medali, w tym osiem złotych.


Reklama Trzynastosobową reprezentację na mistrzostwa Mazowsza wystawił Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, na którego czele stoi Wiesław Orzoł. Rywalizację w swoich kategoriach wygrali i złote medale zdobyli: Beata Opęchowska, Jakub Niziński, Mateusz Kukuć, Julita Sęk i Paweł Goździewski.


Ich koledzy dołożyli do dorobku klubowego jeszcze trzy srebrne i trzy brązowe medale co zapewniło OKKK drugie miejsce w klasyfikacji medalowej i piąte miejsce w rankingu punktowym imprezy. A trzeba dodać, że 23 lutego w Warszawie rywalizowało blisko 300 zawodników z 23 klubów zrzeszonych w mazowieckim związku karate.


Równie dobrze spisali się karatecy z MKKK Shinkyokushin Ostrołęka. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca wywalczyli dziewięć medali, w tym trzy złote. Na najwyższym stopniu podium stanęły Izabela Piskorek, Olga Boruch i Katarzyna Lisiewska. Ostrołęcki klub zajął szóste miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej, a pierwsze w klasyfikacji medalowej kobiet. W rankingu punktowym MKKK był siódmy.


Łubudu

Medaliści OKKK Ostrołęka: Złote medale: Beata Opęchowska, Jakub Niziński, Mateusz Kukuć, Julita Sęk, Paweł Goździewski. Srebrne medale: Daria Długołęcka, Małgorzata Goździewska, Antoni Staniszewski. Brązowe medale: Agata Malon, Damian Sadlak, Patryk Wekwejt.


Medaliści MKKK Shinkyokushin Ostrołęka: Złote medale: Izabela Piskorek, Olga Boruch, Katarzyna Lisiewska. Srebrny medal: Marysia Lisiewska. Brązowe medale: Maksymilian Żebrowski, Alicja Nalewajk, Oliwia Sobiech, Dawid Czechowski, Sebastian Jankowski.


(cez)

Odsłon: 5390
Komentarzy: 0
15:43, 28.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo