« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasi karatecy mocni na Mazowszu!

Doskonale spisali się zawodnicy z trenujący w ostrołęckich klubach podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Karate Kyokushin, które odbyły się Warszawie. Nasi reprezentanci z OKKK i MKKK Shinkyokushin zdobyli aż dwadzieścia medali, w tym osiem złotych.


Reklama Trzynastosobową reprezentację na mistrzostwa Mazowsza wystawił Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, na którego czele stoi Wiesław Orzoł. Rywalizację w swoich kategoriach wygrali i złote medale zdobyli: Beata Opęchowska, Jakub Niziński, Mateusz Kukuć, Julita Sęk i Paweł Goździewski.


Ich koledzy dołożyli do dorobku klubowego jeszcze trzy srebrne i trzy brązowe medale co zapewniło OKKK drugie miejsce w klasyfikacji medalowej i piąte miejsce w rankingu punktowym imprezy. A trzeba dodać, że 23 lutego w Warszawie rywalizowało blisko 300 zawodników z 23 klubów zrzeszonych w mazowieckim związku karate.


Równie dobrze spisali się karatecy z MKKK Shinkyokushin Ostrołęka. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca wywalczyli dziewięć medali, w tym trzy złote. Na najwyższym stopniu podium stanęły Izabela Piskorek, Olga Boruch i Katarzyna Lisiewska. Ostrołęcki klub zajął szóste miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej, a pierwsze w klasyfikacji medalowej kobiet. W rankingu punktowym MKKK był siódmy.Medaliści OKKK Ostrołęka: Złote medale: Beata Opęchowska, Jakub Niziński, Mateusz Kukuć, Julita Sęk, Paweł Goździewski. Srebrne medale: Daria Długołęcka, Małgorzata Goździewska, Antoni Staniszewski. Brązowe medale: Agata Malon, Damian Sadlak, Patryk Wekwejt.


Medaliści MKKK Shinkyokushin Ostrołęka: Złote medale: Izabela Piskorek, Olga Boruch, Katarzyna Lisiewska. Srebrny medal: Marysia Lisiewska. Brązowe medale: Maksymilian Żebrowski, Alicja Nalewajk, Oliwia Sobiech, Dawid Czechowski, Sebastian Jankowski.


(cez)

Odsłon: 6079
Komentarzy: 0
15:43, 28.02.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Chcesz poboksować?

Chcesz poboksować?

Czy są tutaj fani boksu? Miasto Ostrołęka zaprasza na bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych z okazji Sportowych Wakacji w Mieście. Dwa razy w tygodniu można podszlifować formę lub nauczyć się tajników widowiskowej dyscypliny.

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo