« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karate: Marian Zając trenerem kadry!

Sensei Marian Zając z MKKK Shinkyokushin Ostrołęka będzie trenerem kadry narodowej kadetów, której zawodnicy wystartują na Mistrzostwach Europy do lat 21 w Pradze. W stolicy Czech będą rywalizowały również zawodniczki z Ostrołęki.


Reklama To już kolejne tego typu wyróżnienie dla trenera karateków z Ostrołęki. W ubiegłym roku Marian Zając pracował bowiem z kadrą juniorów. Powołanie z Polskiego Związku Karate dotarło do ostrołęckiego klubu wraz zaproszeniem do udziału w zgrupowaniu kadry narodowej, które odbędzie się 8-10 marca w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki w Starej Wsi.


Imprezą docelową dla podopiecznych sensei Mariana Zająca będą Mistrzostwa Europy w Karate Shinkyokushin do lat 21 rozgrywane w kategoriach kadetów, juniorów i młodzieżowców. Mistrzostwa odbędą się 29 czerwca w Pradze.Kwalifikację na Mistrzostwa Europy wywalczyły trzy zawodniczki MKKK: Olga Boruch oraz Katarzyna Lisiewska w kategorii kadetów oraz Kinga Kot wśród młodzieżowców. Natalia Nalewajk jest na liście rezerwowej.


(cez)

Odsłon: 6542
Komentarzy: 2
05:00, 03.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Chcesz poboksować?

Chcesz poboksować?

Czy są tutaj fani boksu? Miasto Ostrołęka zaprasza na bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych z okazji Sportowych Wakacji w Mieście. Dwa razy w tygodniu można podszlifować formę lub nauczyć się tajników widowiskowej dyscypliny.

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

» Wasze komentarze

PiSuardessa @ 11:35, 03.03.2019r. IP: *.*.48.117

Gratulacje

ja @ 22:29, 03.03.2019r. IP: *.*.24.192

Brawo Marian :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo