« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dariusz Małkowski z nagrodą prezydenta (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie specjalna nagroda rzeczowa od prezydenta miasta Ostrołęki Łukasza Kulika powędrowała do trenera Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS Ostrołęka Dariusza Małkowskiego.


Specjalna nagroda prezydenta miasta trafiła do szkoleniowca, który przez kilkanaście lat z powodzeniem wychowuje kolejne pokolenia sportowców, którzy nie tylko osiągają znaczące wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej, ale również niejednokrotnie ratują ludzie życie.

Reklama

 

Ostatnie lata ciężkiej pracy szkoleniowca zaowocowały zdobyciem przez jego podopiecznych medali mistrzostw Polski, mistrzostw Europy i mistrzostw świata.

- Dziękuję bardzo, nie spodziewałem się - mówił zaskoczony wyróżnieniem szkoleniowiec WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Sukces, tak jak w przypadku zawodnika nie rodzi się sam, tak jak powiedział Hubert Nakielski. Moi zawodnicy ciężko pracują i nie jest to tylko Hubert, ale także Mateusz Adamowski oraz młodzi i obiecujący zawodnicy jak Kamil Bojarski, Maja Furmaniuk. Myślę, że w nadchodzącym sezonie również osiągniemy sukcesy, a naszą kluczową imprezą będą Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów we Włoszech. Myślę, że efekty będzie widać już niebawem.



Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" nagrodę rzeczową trener Dariusz Małkowski odebrał od prezydenta miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

 

(red)

Odsłon: 3332
Komentarzy: 5
05:10, 03.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

Rebeliant Remek @ 06:25, 03.03.2019r. IP: *.*.138.53

Bezpartyjne Króliki górą. Aż dziwne, że śmieciołęka nie pieje z zachwytu.

Abc @ 13:00, 03.03.2019r. IP: *.*.228.247

"wiata" i słownik nie pomaga a wystarczy przeczytać to ci się napisze...

kolo @ 21:31, 03.03.2019r. IP: *.*.181.46

Nowa wladza opluwala poprzednia wytykajac kolesiostwo a po kilku miesiacach robo dokladnie to samo ...hipokryzja w najczystszym wydaniu

Co @ 22:21, 03.03.2019r. IP: *.*.31.242

Jamie kolesiostwo...

010101 @ 21:08, 04.03.2019r. IP: *.*.238.112

królik skończ ty świrować trenera, nawet dobrze pływac nie umiesz, kolesiostwo platformersów widać gołym okiem

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin





Najnowsze wideo