« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 22 stycznia 2020 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drężek: To dla mnie wielkie wyróżnienie (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie przyznała wyróżnienia w ośmiu kategoriach. Działaczem Roku 2018 został uznany prezes MZKS Narew 1962 Ostrołęka Kamil Drężek, który poświęcił wiele czasu na podjęcie się bardzo trudnego zadania.


Kapituła zdecydowała o przyznaniu nagrody prezesowi klubu sportowego, który podjął się bardzo trudnego zadania odbudowy drużyny seniorów.  Reklama Mimo wielu przeszkód i przeciwności losu zespół przystąpił do rozgrywek, wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej, i już wiosną może wykonać kolejny ważny krok. Coraz większa grupa ludzi wokół klubu sprawia, że może on się rozwijać i w przyszłości stawiać przed sobą coraz bardziej ambitne cele.

 

Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" wyróżnienie Kamilowi Drężkowi wręczyli Prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak i dyrektor MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomiej Pieńkowski.


JBB

- Chciałbym podziękować kapitule za tą nagrodę, jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, jak również wielka niespodzianka - podkreśla prezes MZKS Narew 1962 Ostrołęka Kamil Drężek. - Spodziewałem się wszystkiego, ale nie tego. Dziękuję kolegom z zarządu i wszystkim osobom, które przyczyniły się do odbudowy klubu. Bardzo dziękuję swojej żonie i dzieciom, za te wszystkie cierpienia, które znoszą, kiedy nie ma mnie w domu i mam nadzieję, że mi to wybaczą.

 

(red)

Odsłon: 3213
Komentarzy: 0
07:00, 04.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2019: Czternastu karateków walczy o tytuł w naszym plebiscycie

Sportowiec Roku 2019: Czternastu karateków walczy o tytuł w naszym plebiscycie

Wielu karateków w minionym roku zanotowało na swoim koncie pasmo sukcesów. Każdy z nich godnie reprezentował barwy swojego klubu i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

Sportowiec Roku 2019: Piłkarze walczą o atrakcyjne nagrody

Sportowiec Roku 2019: Piłkarze walczą o atrakcyjne nagrody

Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy na najlepszych piłkarzy w plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Obecnie najwyżej z nich sklasyfikowany jest zawodnik ostrołęckiej Narwi - Mariusz Marczak. Jak przedstawiają się notowania pozostałych kandydatów?

Sportowiec Roku 2019: Na czele rankingu Jakub Niziński, Adam Laskowski, Michał Grabowski i Mariusz Marczak

Sportowiec Roku 2019: Na czele rankingu Jakub Niziński, Adam Laskowski, Michał Grabowski i Mariusz Marczak

Zaprezentowaliśmy w naszym serwisie sportowym już wszystkich 66 kandydatów do miana Sportowca Roku 2019. Wszyscy walczą o uznanie czytelników, ale również bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz okazałe pamiątkowe statuetki od sponsorów naszego plebiscytu.

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka w sezonie 2019 zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. Podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego po miesiącach ciężkich treningów zaprezentowała bardzo wysoką formę i zanotowała duży sukces.

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach w cheerleadingu sportowym. W sezonie 2019 podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zapisała na swoim koncie największy sukces w karierze zdobywając złoty medal na mistrzostwach Europy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo