« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drężek: To dla mnie wielkie wyróżnienie (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie przyznała wyróżnienia w ośmiu kategoriach. Działaczem Roku 2018 został uznany prezes MZKS Narew 1962 Ostrołęka Kamil Drężek, który poświęcił wiele czasu na podjęcie się bardzo trudnego zadania.


Kapituła zdecydowała o przyznaniu nagrody prezesowi klubu sportowego, który podjął się bardzo trudnego zadania odbudowy drużyny seniorów.  Reklama Mimo wielu przeszkód i przeciwności losu zespół przystąpił do rozgrywek, wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej, i już wiosną może wykonać kolejny ważny krok. Coraz większa grupa ludzi wokół klubu sprawia, że może on się rozwijać i w przyszłości stawiać przed sobą coraz bardziej ambitne cele.

 

Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" wyróżnienie Kamilowi Drężkowi wręczyli Prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak i dyrektor MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomiej Pieńkowski.


Esprit

- Chciałbym podziękować kapitule za tą nagrodę, jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, jak również wielka niespodzianka - podkreśla prezes MZKS Narew 1962 Ostrołęka Kamil Drężek. - Spodziewałem się wszystkiego, ale nie tego. Dziękuję kolegom z zarządu i wszystkim osobom, które przyczyniły się do odbudowy klubu. Bardzo dziękuję swojej żonie i dzieciom, za te wszystkie cierpienia, które znoszą, kiedy nie ma mnie w domu i mam nadzieję, że mi to wybaczą.

 

(red)

Odsłon: 3038
Komentarzy: 0
07:00, 04.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo