« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Chojnowski: Miło odebrać taką nagrodę (wideo)

Praca animatorów sportowych podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie po raz kolejny została dostrzeżona i nagrodzona. Za świetnie wykonaną pracę w 2018 roku, ale również latach wcześniejszych wyróżnienie otrzymał trener Michał Chojnowski.


Animatorem Sportu Roku 2018 został nauczyciel wychowania fizycznego w ostrowskiej "Dwójce" i współtwórca projektu oddziałów sportowych w tej szkole, trener w sekcji koszykówki i prezes w LKS Ostrowianka, koordynator programu SMOK we współpracy z PZKosz i programu Legia Basket Schools we współpracy z Legią Warszawa.  Reklama Michał Chojnowski to również członek Rady Sportu w Ostrowi Mazowieckiej, współorganizator miejskich imprez biegowych oraz aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" wyróżnienie Michałowi Chojnowskiemu wręczyli Radny Powiatu Ostrołęckiego Arkadiusz Zyśk oraz redaktor sportowy Cezary Brzuzy.

 

- Bardzo mi miło, że mój wkład w rozwój klas sportowych został dostrzeżony i doceniony - mówił podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie Michał Chojnowski. - Dziękuję za tę nagrodę jeszcze raz, szczególnie dziękuję burmistrzowi Jerzemu Bauerowi, dziękuję dyrektorowi MOSiR Bartłomiejowi Pieńkowskiemu i wszystkim pracownikom MOSiRu.


Esprit

(red)

Odsłon: 2791
Komentarzy: 0
07:05, 04.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach w cheerleadingu sportowym. W sezonie 2019 podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zapisała na swoim koncie największy sukces w karierze zdobywając złoty medal na mistrzostwach Europy.

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezon na sezon zapisuje na swoim koncie coraz lepsze wyniki. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego pochodzi z małej miejscowości Poścień-Zamion k. Chorzel.

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski to zawodnik MKKK Shinkyokushin, który od kilku sezonów zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczny sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego po raz kolejny znalazł się na podium mistrzostw Polski.

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W sezonie 2019 zanotował na swoim koncie kilka sukcesów i po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości.

Kacper Miler Sportowcem Roku 2019?

Kacper Miler Sportowcem Roku 2019?

Kacper Miler to reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, który w sezonie 2019 zapisał na swoim koncie kilka sukcesów. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego ambitnie walczył w szeregu imprez i pokazał, że drzemią w nim duże możliwości.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo