« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Damian Słowik z nagrodą od Goal.pl (wideo)

Damian Słowik jest wychowankiem ostrołęckiej Korony, a w sezonie 2017/2018 w barwach Jagiellonii Białystok został mistrzem Polski w kategorii juniorów młodszych. Jesienią sezonu 2018 powrócił do gry w żółto-niebieskich barwach.


Reklama W zespole prowadzonym wówczas przez trenera Marcina Truszkowskiego szybko się odnalazł i pokazał, że ma duży potencjał. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie został wyróżniony przez portal Goal.pl. Nagrodę piłkarzowi wręczył redaktor sportowy Cezary Brzuzy, życząc kolejnych sukcesów.

 

- Najbardziej jestem zadowolony ze zdobycia mistrzostwa Polski z drużyną Jagiellonii Białystok. Brązowy i srebrny medal mistrzostw Polski już miałem i brakowało tylko złota do kolekcji. Chciałbym podziękować mojemu tacie, dzięki któremu dużo wiem. Chciałbym podziękować trenerom, ale także kolegom z drużyny, wcześniej Jagiellonii Białystok, a teraz Korony Ostrołęka.


JBB

 

(red)

 

Odsłon: 3211
Komentarzy: 2
17:40, 04.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska Sportowcem Roku 2019?

Julia Morawska od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach w cheerleadingu sportowym. W sezonie 2019 podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zapisała na swoim koncie największy sukces w karierze zdobywając złoty medal na mistrzostwach Europy.

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezon na sezon zapisuje na swoim koncie coraz lepsze wyniki. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego pochodzi z małej miejscowości Poścień-Zamion k. Chorzel.

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski to zawodnik MKKK Shinkyokushin, który od kilku sezonów zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczny sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego po raz kolejny znalazł się na podium mistrzostw Polski.

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W sezonie 2019 zanotował na swoim koncie kilka sukcesów i po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości.

Kacper Miler Sportowcem Roku 2019?

Kacper Miler Sportowcem Roku 2019?

Kacper Miler to reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, który w sezonie 2019 zapisał na swoim koncie kilka sukcesów. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego ambitnie walczył w szeregu imprez i pokazał, że drzemią w nim duże możliwości.

» Wasze komentarze

kolega @ 18:18, 04.03.2019r. IP: *.*.38.209

Uciekaj chłopie z tej drużyny jak naszybciej tutaj się nie rozwiniesz masz duży potencjał i wielki talent co pokazałeś w kilku meczach na Witosa.

Oka @ 18:41, 04.03.2019r. IP: *

Siemano w telefonie. Bardzo nie ładnie panie trenerze

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo