« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Damian Słowik z nagrodą od Goal.pl (wideo)

Damian Słowik jest wychowankiem ostrołęckiej Korony, a w sezonie 2017/2018 w barwach Jagiellonii Białystok został mistrzem Polski w kategorii juniorów młodszych. Jesienią sezonu 2018 powrócił do gry w żółto-niebieskich barwach.


Reklama W zespole prowadzonym wówczas przez trenera Marcina Truszkowskiego szybko się odnalazł i pokazał, że ma duży potencjał. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie został wyróżniony przez portal Goal.pl. Nagrodę piłkarzowi wręczył redaktor sportowy Cezary Brzuzy, życząc kolejnych sukcesów.

 

- Najbardziej jestem zadowolony ze zdobycia mistrzostwa Polski z drużyną Jagiellonii Białystok. Brązowy i srebrny medal mistrzostw Polski już miałem i brakowało tylko złota do kolekcji. Chciałbym podziękować mojemu tacie, dzięki któremu dużo wiem. Chciałbym podziękować trenerom, ale także kolegom z drużyny, wcześniej Jagiellonii Białystok, a teraz Korony Ostrołęka.


Esprit

 

(red)

 

Odsłon: 3069
Komentarzy: 2
17:40, 04.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

kolega @ 18:18, 04.03.2019r. IP: *.*.38.209

Uciekaj chłopie z tej drużyny jak naszybciej tutaj się nie rozwiniesz masz duży potencjał i wielki talent co pokazałeś w kilku meczach na Witosa.

Oka @ 18:41, 04.03.2019r. IP: *

Siemano w telefonie. Bardzo nie ładnie panie trenerze

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo