« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.


Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2018 zdecydowała, aby nagrodzić w tym roku wyjątkowego szkoleniowca pracującego od 20 lat z młodzieżą w jednym klubie. Reklama Osoba niezwykle skromna, która nigdy nie chce być na świeczniku, ale jest niezwykle pracowita, sumienna i ma bardzo duże sukcesy szkoleniowa. W tym 2018 roku nasz trener roku miał niezwykłą satysfakcję, gdy jego wychowanek Grzegorz Łomacz zdobył złoty medal mistrzostw świata.

 

Nagrodę Trenerowi Roku 2018 w Regionie Norbertowi Majkowskiemu w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" wręczyli wspólnie Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik i Wiceprezydent Miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski.

 

- Bardzo mi miło znaleźć się w tak doborowym towarzystwie, elita ostrołęckiego, naszego lokalnego sportu - mówił podczas gali szkoleniowiec Olimpu Norbert Majkowski. - Jestem bardzo zaskoczony tym wyróżnieniem, bardzo dziękuję kapitule za tak wyjątkowe odznaczanie, nagrodę. Miałem przyjemność pracować z Grzegorzem Łomaczem i wieloma rocznikami siatkarzy w Ostrołęce. Mam nadzieję, że wystarczy mi siły i cierpliwości, że warunki pozwolą, aby prowadzić nadal pracę szkoleniową.


JBB

(red)

Odsłon: 23170
Komentarzy: 5
07:10, 06.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2019: Pływacy z sukcesami

Sportowiec Roku 2019: Pływacy z sukcesami

Na czterech pływaków można oddać głos w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Największe sukcesy osiągnęli ratownicy wodni - Mateusz Adamowski i Hubert Nakielski, ale dobre starty zanotowały również Magda Kowalska i Angelika Wikieł. Kto zasłużył na tytuł?

Sportowiec Roku 2019: Sześciu lekkoatletów w walce o tytuł. Który z nich ma największe szanse?

Sportowiec Roku 2019: Sześciu lekkoatletów w walce o tytuł. Który z nich ma największe szanse?

Sześciu lekkoatletów walczy w głosowaniu na naszym plebiscycie na Sportowca Roku 2019. Który z nich obecnie jest sklasyfikowany najwyżej? Na najlepszego zdaniem kibiców kandydata czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów.

Wojownicy walczą o tytuł Sportowca Roku 2019

Wojownicy walczą o tytuł Sportowca Roku 2019

Podczas minionego roku przedstawiciele klubów sportów walki dostarczyli mieszkańcom całego regionu wielu emocji. Teraz przyszedł czas, aby nagrodzić ich za ciężką pracę jaką włożyli w swoje osiągnięcia. Oddaj głos na prawdziwych wojowników w naszym plebiscycie.

Sportowiec Roku 2019: Czternastu karateków walczy o tytuł w naszym plebiscycie

Sportowiec Roku 2019: Czternastu karateków walczy o tytuł w naszym plebiscycie

Wielu karateków w minionym roku zanotowało na swoim koncie pasmo sukcesów. Każdy z nich godnie reprezentował barwy swojego klubu i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

Sportowiec Roku 2019: Piłkarze walczą o atrakcyjne nagrody

Sportowiec Roku 2019: Piłkarze walczą o atrakcyjne nagrody

Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy na najlepszych piłkarzy w plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Obecnie najwyżej z nich sklasyfikowany jest zawodnik ostrołęckiej Narwi - Mariusz Marczak. Jak przedstawiają się notowania pozostałych kandydatów?

» Wasze komentarze

Adam @ 12:10, 06.03.2019r. IP: *.*.133.118

Brawo Norbert !!!, serdeczne gratulacje, życzę dalszych sukcesów

Ja @ 12:23, 06.03.2019r. IP: *.*.227.54

W końcu nagradzają tych co powinni i coś robią a nie jak do tej pory. Brawo trenerze.

Kan-Chan @ 20:32, 06.03.2019r. IP: *.*.36.80

Świetny trener, jeszcze lepszy człowiek. Potrafi wyciągnąć z chłopaków cały siatkarski potencjał, ucząc przy tym skromnego, a przede wszystkim zdroworozsądkowego podejścia do życia pozaboiskowego. Gratulacje Panie Trenerze i życzę powodzenia!

Mirek @ 22:12, 06.03.2019r. IP: *.*.144.94

Szczere gratulacje Norbert :) Zdrówka, wytrwałości i kolejnych sukcesów. Pozdrawiam - Mirek KPS Siedlce.

Wychowanek @ 12:47, 07.03.2019r. IP: *.*.83.207

Fantastyczny trener, wychowawca i człowiek. Gratulacje Panie Norbercie. Oby więcej takich ludzi w ostrołęckim sporcie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo