« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wikieł: Stać mnie na dużo więcej (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie zdecydowała, że najbardziej zaszczytne wyróżnienie trafi do Angeliki Wikieł. Pływaczka powróciła do startów w barwach Sekcji Pływackiej Narwi Ostrołęka i zapisała na swoim koncie duże sukcesy.


Angelika po powrocie do Ostrołęki ambitnie walczy o kolejne bardzo dobre wyniki w barwach nowego klubu. W sezonie 2018 zawodniczka rywalizuje pod wodzą swojej siostry trenerki walczyła m.in. zawodach Pucharu Polski i Mistrzostwach Polski. Duży sukces zanotowała w Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w maju w Łodzi.

Reklama

 

Ostrołęczanka zdobyła brązowy medal w kategorii młodzieżowców, na 200 metrów stylem klasycznym. Na dystansie o połowę krótszym finiszowała na czwartej pozycji. Kluczowy był start w Zimowych Mistrzostwach Polski, który zdobyła dwa srebrne medale w gronie młodzieżowców. Pierwsze srebro zdobyła na 50 metrów stylem dowolnym, a następnie drugie na 200 metrów stylem dowolnym.

 

W zawodach mogła zdobyć jeszcze trzeci krążek, ale rywalizację na 100 metrów ukończyła tuż za podium. Mimo bardzo trudnych warunków do treningów, wykazała wielki charakter, wolę walki i pokazała, że warto w nią inwestować.Nagrodę główną dla Sportowca Roku 2018 w Regionie Angelice Wikieł w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" wręczyli Mariusz Rynkiewicz z firmy JBB Bałdyga oraz gość specjalny gali Paweł Nastula.

- Dziękuję bardzo za wyróżnienie, jestem zaskoczona - mówiła podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie Angelika Wikieł. - Chciałabym pogratulować wszystkim sportowcom, myślę, że to, że tu jesteśmy to jest bardzo duże osiągniecie. Chciałabym podziękować wszystkim, dzięki którym mogę powrócić do rodzinnego miasta, przede wszystkim mojej siostrze i jednocześnie trenerce Manueli.

 

(red)

Odsłon: 3739
Komentarzy: 0
07:10, 07.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2019: Pływacy z sukcesami

Sportowiec Roku 2019: Pływacy z sukcesami

Na czterech pływaków można oddać głos w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Największe sukcesy osiągnęli ratownicy wodni - Mateusz Adamowski i Hubert Nakielski, ale dobre starty zanotowały również Magda Kowalska i Angelika Wikieł. Kto zasłużył na tytuł?

Sportowiec Roku 2019: Sześciu lekkoatletów w walce o tytuł. Który z nich ma największe szanse?

Sportowiec Roku 2019: Sześciu lekkoatletów w walce o tytuł. Który z nich ma największe szanse?

Sześciu lekkoatletów walczy w głosowaniu na naszym plebiscycie na Sportowca Roku 2019. Który z nich obecnie jest sklasyfikowany najwyżej? Na najlepszego zdaniem kibiców kandydata czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów.

Wojownicy walczą o tytuł Sportowca Roku 2019

Wojownicy walczą o tytuł Sportowca Roku 2019

Podczas minionego roku przedstawiciele klubów sportów walki dostarczyli mieszkańcom całego regionu wielu emocji. Teraz przyszedł czas, aby nagrodzić ich za ciężką pracę jaką włożyli w swoje osiągnięcia. Oddaj głos na prawdziwych wojowników w naszym plebiscycie.

Sportowiec Roku 2019: Czternastu karateków walczy o tytuł w naszym plebiscycie

Sportowiec Roku 2019: Czternastu karateków walczy o tytuł w naszym plebiscycie

Wielu karateków w minionym roku zanotowało na swoim koncie pasmo sukcesów. Każdy z nich godnie reprezentował barwy swojego klubu i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

Sportowiec Roku 2019: Piłkarze walczą o atrakcyjne nagrody

Sportowiec Roku 2019: Piłkarze walczą o atrakcyjne nagrody

Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy na najlepszych piłkarzy w plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Obecnie najwyżej z nich sklasyfikowany jest zawodnik ostrołęckiej Narwi - Mariusz Marczak. Jak przedstawiają się notowania pozostałych kandydatów?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo