« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 20 października 2019 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wikieł: Stać mnie na dużo więcej (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie zdecydowała, że najbardziej zaszczytne wyróżnienie trafi do Angeliki Wikieł. Pływaczka powróciła do startów w barwach Sekcji Pływackiej Narwi Ostrołęka i zapisała na swoim koncie duże sukcesy.


Angelika po powrocie do Ostrołęki ambitnie walczy o kolejne bardzo dobre wyniki w barwach nowego klubu. W sezonie 2018 zawodniczka rywalizuje pod wodzą swojej siostry trenerki walczyła m.in. zawodach Pucharu Polski i Mistrzostwach Polski. Duży sukces zanotowała w Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w maju w Łodzi.

Reklama

 

Ostrołęczanka zdobyła brązowy medal w kategorii młodzieżowców, na 200 metrów stylem klasycznym. Na dystansie o połowę krótszym finiszowała na czwartej pozycji. Kluczowy był start w Zimowych Mistrzostwach Polski, który zdobyła dwa srebrne medale w gronie młodzieżowców. Pierwsze srebro zdobyła na 50 metrów stylem dowolnym, a następnie drugie na 200 metrów stylem dowolnym.

 

W zawodach mogła zdobyć jeszcze trzeci krążek, ale rywalizację na 100 metrów ukończyła tuż za podium. Mimo bardzo trudnych warunków do treningów, wykazała wielki charakter, wolę walki i pokazała, że warto w nią inwestować.


JBB

Nagrodę główną dla Sportowca Roku 2018 w Regionie Angelice Wikieł w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" wręczyli Mariusz Rynkiewicz z firmy JBB Bałdyga oraz gość specjalny gali Paweł Nastula.

- Dziękuję bardzo za wyróżnienie, jestem zaskoczona - mówiła podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie Angelika Wikieł. - Chciałabym pogratulować wszystkim sportowcom, myślę, że to, że tu jesteśmy to jest bardzo duże osiągniecie. Chciałabym podziękować wszystkim, dzięki którym mogę powrócić do rodzinnego miasta, przede wszystkim mojej siostrze i jednocześnie trenerce Manueli.

 

(red)

Odsłon: 2876
Komentarzy: 0
07:10, 07.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Super Sportowiec dla Grzegorza Łomacza (wideo)

Po raz pierwszy w historii plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie została przyznana specjalna nagroda kapituły pn. Super Sportowiec. Warto docenić niebywały sukces siatkarza Grzegorza Łomacza, który został mistrzem świata w siatkówce.

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Majkowski: Jestem zaskoczony wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie wyróżnienie i nagroda dla Trenera Roku 2018 trafiła do Norberta Majkowskiego. Długoletnia praca szkoleniowa z młodzieżą i sukcesy Grzegorza Łomacza były podstawą do przyznania prestiżowej nagrody.

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Sokoły 3x3 z nagrodą dla Drużyny Roku (wideo)

Drużyna męskiej koszykówki 3x3 Sokoły Ostrów Mazowiecka ma za sobą rewelacyjny sezon. Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie zespół został nagrodzony przez kapitułę plebiscytu za swoją ciężką pracę i osiągnięcia tytułem Drużyny Roku 2018.

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo