« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Truszkowski: To moje oczko w głowie

Gdy trener Marcin Truszkowski pożegnał się z pracą z piłkarzami IV-ligowej Korony Ostrołęka, wydawało się że szybko zobaczymy go na ławce trenerskiej innej drużyny seniorskiej. Tymczasem szkoleniowiec skupił na budowaniu akademii piłkarskiej i pracy z dziećmi.


Reklama Marcin Truszkowski zaangażował się w rozwój Akademii Piłkarskiej Waleczni, która od początku roku działa w Olszewie-Borkach.


- W tej chwili akademia to moje oczko w głowie - mówi Marcin Truszkowski. - Skupiam się na tym, by stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do treningu dostosowanego do ich wieku i aktualnych umiejętności. Są tu zdolni chłopcy i zdolne dziewczynki, którym wspólnie z rodzicami, chcemy pomagać w rozwijaniu ich pasji. Koncentruję się teraz na pracy z dziećmi, ale nie wykluczam, że wrócę do pracy z seniorami. W piłce różne rzeczy mogą się wydarzyć - zaznacza trener koordynator w AP Waleczni.


Akademia oficjalnie zainaugurowała swoją działalność 26 lutego, a jej prezesem został Grzegorz Głażewski. Poza Marcinem Truszkowskim, zajęcia z młodymi piłkarzami prowadzą Paweł Samsel (ostatnio trener dzieci oraz zespołu rezerw w Koronie) oraz Arkadiusz Kowalczyk (piłkarz IV-ligowej Korony).


Energas

- Cieszymy się z tego, że liczba zawodników ciągle rośnie. Trenuje z nami już ponad 70 dzieci z roczników od 2008 do 2014 - dodał Marcin Truszkowski.


AP Waleczni mają za sobą już pierwsze starty w turniejach. Reprezentanci gminy Olszewo-Borki rywalizowali już m.in. w zawodach w Ostrołęce, Łapach, Rzekuniu i Węgrowie.


(cez)

Odsłon: 4150
Komentarzy: 4
07:00, 12.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Uczniowski Klub Sportowy Złota Ostrołęka ogłasza nabór chłopców z rocznika 2012 i 2013 na zajęcia piłki nożnej. Pierwsze, bezpłatne zajęcia odbędą się już w środę, 20 marca, a dzieci będą mogły rozwijać się pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

'W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest' (aktualizacja)

"W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest" (aktualizacja)

W ostrołęckich szkołach pojawiają się obraźliwe naklejki nawołujące do bojkotu klubu piłkarskiego Korona Ostrołęka. Autorami obraźliwych treści są prawdopodobnie kibice Narwi Ostrołęka, klubu, który od dawna rywalizuje na wielu płaszczyznach z Koroną.

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

Nie udała się inauguracja ligowej wiosny piłkarzom KS CK Troszyn. Chociaż przez większą część meczu nic na to nie wskazywało, komplet punktów na sztucznym boisku w Ostrołęce wywalczyła Korona Szydłowo. Zadecydowała jedna bramka strzelona w końcówce spotkania.

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

W futbolu, podobnie jak w życiu, warto grać do jednej bramki. Dzisiaj wspólnie z Szymonem walczymy o powrót do pełnej sprawności! Wciąż można dołączyć do akcji i wylicytować piłkę z autografami gwiazd polskiej piłki. Nie zwlekajcie i dołączcie do akcji.

Narew bez goli w meczu z Wissą

Narew bez goli w meczu z Wissą

Na tydzień przed wznowieniem rozgrywek w A-klasie, Narew Ostrołęka przegrała z IV-ligową Wissą Szczuczyn. W ostatnich dniach klubowi działacze potwierdzili transfery trzech kolejnych zawodników, którzy wzmocnią kadrę niebiesko-czerwonych przed rundą wiosenną.

» Wasze komentarze

Anna @ 08:33, 12.03.2019r. IP: *

Dwa lata tyle będą potrzebowali rodzice,aby zweryfikować działania Panów S i T. Komentarze to jednak słaba forma przekazu z Panami,ale jedyna która do nich dotrze. Nie róbcie tego dla kontaktów i pieniędzy!!

Kasia @ 09:56, 12.03.2019r. IP: *

Cudowna inicjatywa

Rodzic @ 12:36, 12.03.2019r. IP: *

Polecam, zaangażowanie trenerów ogromne a dzieciaki przeszczesliwe.

czytelnik @ 10:30, 13.03.2019r. IP: *.*.62.212

nie tylko w akademi sa szcześliwe są kluby które z dziećmy i młodzieżą dobrze szkolą również poza ostrołęką

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo